INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u ičićim sad indg naplaćuje parking … hvala na pojašnjenju, svima:)

Cookie Monster


u ičićim sad indg naplaćuje parking … hvala na pojašnjenju, svima:)

javi kad stignu bageri

I love the Smell of Profits in the Morning



u ičićim sad indg naplaćuje parking … hvala na pojašnjenju, svima:)

javi kad stignu bageri
[/quote]

dogovoreno

Cookie Monster




Otvorilo se novo tržište, detalji na novom web-u: Vaš link

Sada za ozbiljno.
IGH već radi na kosovu naveliko(poslovi projektiranja četvorotračnih cesta u Prištini.Projekt odrađuje uglavnom IGH pc osijek)pa ne vidim razlog zašto ne bi i mi jednog dana.
Trenutno ako nečega ima na Kosovu onda je to svakako ulagački kapital.
[/quote]

Republika Kosovo je definitivno velika perspektiva za Industrogradnju, samo treba otići dole (s koferom) i dogovoriti se s pravim ljudima. Tako i naš cijenjeni "developer" dobiva nove projekte u Alžiru i Rusiji.
[/quote]

U PRIŠTINI su jučer zagrebačka Ingra i kosovsko Ministarstvo transporta potpisali ugovor o gradnji mosta na cesti M9 Kosovo Polje – Aerodrom Priština.

Ugovor koji je Ingra potpisala s kosovskim Ministarstvom transporta i veza vrijedan je 3,5 milijuna eura, priopćeno je iz te kompanije.

Mogli bi malo ovi direktori iz Industrogradnje sklopiti neki posao, ili bar čitati ovaj forum, pa probati nešto, nemože Galinec sve sam!

Prosječna cijena u zadnja tri mjeseca je 1130 kn i toliko minimalno mora iznositi ponuda za preuzimanje.

Nisu mi baš jasni ovi koji prodaju po 1110 kn ili stave prodajni nalog na 1109 kn ?!

A, možda je i bolje da ti i nisu u ovoj dionici.


Prosječna cijena u zadnja tri mjeseca je 1130 kn i toliko minimalno mora iznositi ponuda za preuzimanje.

Nisu mi baš jasni ovi koji prodaju po 1110 kn ili stave prodajni nalog na 1109 kn ?!

A, možda je i bolje da ti i nisu u ovoj dionici.


I ja sam to primjetio.
Možda misle da sada imaju boljih prilika za ulaganje?
Ne da im se čekati da prođe vremenski rok za preuzimanje pa prodaju uz mali diskont.
Samo zaboravljaju da je ovo MINIMALNA cijena u preuzimanju.
Moje mišljenje je ako ne ponudi neki bonus,da će Galinec proći kao i Mol sa Inom(18 komada i to je to)
A ova ponuda je došla u idealno vrijeme.Dok svi strepe od novih gubitaka mi mirno čekamo bolja vremena i oporavak tržišta kapitala.
Pozdrav.

sijem žito raste grahorica


Prosječna cijena u zadnja tri mjeseca je 1130 kn i toliko minimalno mora iznositi ponuda za preuzimanje.

prosječna ponderirana

mislim da je manja … osobno bi volio da ponudi 1.150,00 kn i da pokupi sve moguće drhtavce + zaostale radnike s 1 ili 2 dionice …

I love the Smell of Profits in the Morning

Industrogradnja d.d.
Zagreb Savska cesta 66
HANFA
Zagreb Miramarska 24 b
U Zagrebu, 2. rujna 2008.
PREDMET:
Postovani,
Ispravak obavijest 0 stjecanju dionica INDUSTROGRADNJE d.d. Zagreb
ovim Vas putem obavjestavam 0 stjecanju dionica INDUSTROGRADNJE d.d. Zagreb, Savska cesta
66, burzovne oznake INDG-R-A (dalje: Drustvo).
Gosp. Rikard Fuchs, Zagreb, Nova cesta 82, clan Nadzornog odbora Drustva transakcijom na burzi na
dan 29. kolovoza 2008. stekao je 3.350 redovnih dionica Drustva sto odgovara udjelu od 0,74 posta
temeljnog kapitala Drustva i daje 3.350 glasova i1i0,74 posta ukupnog broja glasova koje daju dionice
Drustva s pravom glasa.
Nakon navedenog stjecanja gosp. Rikard Fuchs posjeduje 3.350 dionica sto odgovara 0,74 posta
temeljnog kapitala Drustva.
Ovim dopisom Vas ujedno upucujem i opunomocujem da ovu Obavijest dostavite Zagrebackoj burzi i
Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga.



Prosječna cijena u zadnja tri mjeseca je 1130 kn i toliko minimalno mora iznositi ponuda za preuzimanje.

prosječna ponderirana

mislim da je manja … osobno bi volio da ponudi 1.150,00 kn i da pokupi sve moguće drhtavce + zaostale radnike s 1 ili 2 dionice …

[/quote]

Ukupno je protrgovano u zadnja tri mjeseca sa 9846 dionica, od toga ima dvije velike transakcije,
jedna od 2000 kom po 1175 kn, a druga od 3446 kom po 1175.

Zaključak kaže da će biti veća od 1130.

Neki burzovni igrači nikada neće naučiti da se dionice kupuju kada ih kupuje uprava, direktori, članovi nadzornog odbora, a iz dionice se bježi kada ih oni prodaju.

greška……., a druga od 3446 kom po 1150 kn.

Ako postoji ikakva logika onda bi cijena preuzimanja trebala biti bar 1200kn, ako bude ispod toga, sumnjam da će prikupiti puno dionica. A i na 1200 ne vjerujem da bi ljudi masovno prodavali.

A nisu oni ludi, dobro su odabrali trenutak za ponudu. Pretpostavljam da će ju objaviti prije nego se završi igra oko Ine.

New Report

Close