INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Knjigovođo, jesi li nešto pametniji?

vrijeme će pokazati …

I love the Smell of Profits in the Morning


Knjigovođo, jesi li nešto pametniji?

imaš PM …

I love the Smell of Profits in the Morning

inače dogovor je da se sa detaljima sa sastanka ne ide previše u javnost …

koga zanima, neka dojde na sastanak …

ostali, imate PM …

I love the Smell of Profits in the Morning

ja nemam pm [undecid]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

sastanak je trajao skoro dva sata, da smo pričali o svim nekretninama u vlasništvu industrogradnje trajao bi dvaes sati [rolleyes]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Interesantno.

Lopina na Tehničkoj analizi:

Post I

Analizirao sam omjer prodaje i kupnje .Naizgled nevažan podatak.
.
.
.
Građevinari
INDG 2,23
.
.
.
Post I

…ovo nije moj portfelj nego najpovoljniji omjeri kupnj i prodaje na ZSE po pojedinim sektorima…

…Činjenica je da tko ima ovaj portfelj ima šansu dobro proći. To su dionice koje su u ovom trenutku u žiži interesa investitora…

Evo promjene na TOZ-u

Top 10 investitora za vr. papir – "TOZ-R-A"

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PLANIDAL ULAGANJA D.O.O. 36.700 18,35 Osnovni račun
2. HPB D.D. 22.068 11,03 Skrb. račun
3. INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. 15.249 7,62 Osnovni račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 15.000 7,50 Osnovni račun
5. CENTAR BANKA D.D. 9.797 4,90 Skrb. račun
6. TOZ PENKALA, TVORNICA OLOVAKA ZAGREB D.D. 8.968 4,48 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.978 2,49 Skrb. račun
8. CENTAR BANKA D.D. 4.028 2,01 Skrb. račun
9. VOLKSBANK D.D. 3.488 1,74 Skrb. račun
10. BARIČEVIĆ EDO 2.487 1,24 Osnovni račun
Ukupno: 61,38

Jeste li primjetili koliko je Galinec aktivan u zadnje vrijeme, sa Pevecom kao fizička osoba daje ponudu za preuzimanje Splitske, sa Fudotom i fondovima bori se za upravljanje nad Elektroprometom,
sa Industrogradnjom daje ponudu za Toz a kao Negotiator ponudu za preuzimanje već preuzete Industrogradnje.Majstori znaju iskoristit pad tržišta kapitala.
Šta je sljedeće ? INA ? [lol]

Samo mi nije jasno ako cijena na ponudi bude oko 1130 , ko će mu prodat na toj cijeni? Može skupit najviše 500 komada ili neko od većih želi van u što sumnjam. I dalje mi nije jasno zašto Filipović nije sudjelovao u dokapu(cjena ulaza 1500-1700)?


Samo mi nije jasno ako cijena na ponudi bude oko 1130 , ko će mu prodat na toj cijeni? Može skupit najviše 500 komada ili neko od većih želi van u što sumnjam. I dalje mi nije jasno zašto Filipović nije sudjelovao u dokapu(cjena ulaza 1500-1700)?

sljedeći put pred sastanak dioničara, lijepo ćemo svi sastaviti pitanja, pa pitati gazdu …

inače, ima jedan momak koji na sastanke dolazi s bilježnicom i postavlja jako zanimljiva pitanja … malo smo šuškali i nekako nam je ličio na plavog … e sad … [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


Samo mi nije jasno ako cijena na ponudi bude oko 1130 , ko će mu prodat na toj cijeni? Može skupit najviše 500 komada ili neko od većih želi van u što sumnjam. I dalje mi nije jasno zašto Filipović nije sudjelovao u dokapu(cjena ulaza 1500-1700)?

Možda sam nešto propustio, ali otkuda ti to da će ponuda biti oko 1130kn?
Nekako mi se to ne čini logičnim… većini malih se ne isplati prodavati po toj cijeni jer su sa dokapitalizacijom i dalje u minusu pri cijeni od 1130kn.

Ah, sad sam tek skužio… tromjesečni prosjek… [lol]
Pa valjda će dati premiju od barem 10%

Od najave objave ponude za preuzimanje zamrla tema, a i trgovina dionicama građevinskog diva Industrogradnje.


Od najave objave ponude za preuzimanje zamrla tema, a i trgovina dionicama građevinskog diva Industrogradnje.

To je bio i Galinčev cilj da može djelovati u miru!

New Report

Close