INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene je strah dalje računati … brrrr

I love the Smell of Profits in the Morning



Evo nekih novih stvari:

INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE d.o.o.
Temeljni kapital
32,732,000.00 kuna

To je onaj unos nekretnina što mi ashraka muči …
[/quote]

A eto, sada sam Poljuda.[bye]

To bi bilo to.

"Odlukom skupštine društva od 30.06.2008. godine izmijenjena je Izjava o osnivanju posebno u odredbama o temeljnom kapitalu, temeljnim ulozima i poslovnim udjelima. Tekst Izjave od 30.06.2008. godine dostavljen je sudu i uložen u zbirku isprava."

Jednostavno, odluku su donijeli zadnji dan kvartala i knjižili, a isto predali na sud i proveli nakon izlaska FI-a, tako da isto nismo ni mogli vidjeti u registru.

jesi pročitao PM?

ono za vatrogasce je bilo nezaboravno, svaka čast …

I love the Smell of Profits in the Morning

Sad sam vidio. Čujemo se.

Evo par slika s tribine.


Mene je strah dalje računati … brrrr

E, a za ovo unos-ravalorizacija-dobit sam provjeri i par ljudi mi je potvrdilo da je moguće knjižiti i na ovaj način.

Ako nastave s ostalima, uz povećanje redovnih prihoda, ovdje će biti dernek …


Ako nastave s ostalima, uz povećanje redovnih prihoda, ovdje će biti dernek …

ma lega, trebaš samo vidjeti onu zemljurinu u Ičićima … ma ono je strašno …

vrijedi pola booka trenutnoga … barem …

I love the Smell of Profits in the Morning

tri projekta su već gotova za ičiće, čeka se odobrenje plana i idemo u gradnju, turističko poslovno stambeni komplels

Cookie Monster


Upravo zbog riječi unos u F tabeli. A u svakom slučaju, u pravu si glede dobiti, tim više što je u pitanju nakonsilidirano.

Međutim, pitam se zbog čega međusobna prodaja, odnosno, zašto se Galincu plaća 5 % poreza na promet nekretninama? Prelijeva iz punoga u prazno i pri tom plati državi par miijuna kuna poreza.

Jasno, ovo gore je čista špekulacija.

E i "knjigovođo" jedno pitanje. Ukoliko bi u tvrtku konsolidacije (tvrtku kćer) INDG kao osnivač unosili nekretninu u temeljni kapital tvrtke kćeri, da li bi s obzirom na izvršenu ravalorizaciju i povećanje njene vrijednosti, ovo u konačnici bilo moguće knjižit kao dobit na razini grupe?


Bruto dobit je razlika prihoda i rashoda. prihod se ostvari kad ispostaviš fakturu, a rashod obuhvaća sve troškove poslovanja koji su utjecali na ostvarenje prihoda. Dakle, temeljni kapital i kapital ne utjeće direktno na dobit. utjeće na mogućnost ostvarivanja prihoda.


tri projekta su već gotova za ičiće, čeka se odobrenje plana i idemo u gradnju, turističko poslovno stambeni komplels

koja tri projekta?

I love the Smell of Profits in the Morning

Da parafraziram,

"kasno mise99 na temu INDG stiže"

Razbijao o tome glavu, pitao ljude, neki revidirali i INDG, dobio različitih odgovora, ali zaključak je da može.

Uostalom odgovor ti je u FI-u.

A šta onaj opet udara jedinicama.

Ublažio sam napad koliko sam mogao. [thumbsup]



tri projekta su već gotova za ičiće, čeka se odobrenje plana i idemo u gradnju, turističko poslovno stambeni komplels

koja tri projekta?
[/quote]

tri različite verzije izrade turističko-poslovno-stambenog kompleksa … , sad se čeka da im to Opatija odobri, tj. jedan od tih i da idu u gradnju, tamo to malo duže traje ….,

Cookie Monster

New Report

Close