INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je to.
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/3407/Default.aspx

sijem žito raste grahorica

znači debelo su prebacili poslovni plan..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ičići trenutno rade kao parking … kap po kap 🙂

Cookie Monster


ičići trenutno rade kao parking … kap po kap 🙂

Koliko je sat parkinga?

Evo malo brojki i slova.

eto komšija sprat iznad čuo prije nego sam pito. e pa hfala komšija

Još čekamo na konsolidirano. Tek će nam to prikazati pravo stanje

Znam, ali + veseli, nakon dugo godina



ičići trenutno rade kao parking … kap po kap 🙂

Koliko je sat parkinga?
[/quote]

neznam, samo sam prošo pokraj i vidio da su počistili malo i naplaćuju parking ali koliko para neznam

Cookie Monster

Pa kad će pobogu izići konsolidirano izvješće da vidimo kako su dokapitalizirali kuma.
Pa to izvješće je kao teorija relativnosti, razumiju ga samo Galinec i kum. Bojim se da nije dobro.
A kad če javna ponuda za kuma ( Bojoplast ) ili je kum odlučio da ne treba ( mislim da mi je dosta )
A račun naravno kao i obično blokiran. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Pa kad će pobogu izići konsolidirano izvješće da vidimo kako su dokapitalizirali kuma.
Pa to izvješće je kao teorija relativnosti, razumiju ga samo Galinec i kum. Bojim se da nije dobro.
A kad če javna ponuda za kuma ( Bojoplast ) ili je kum odlučio da ne treba ( mislim da mi je dosta )
A račun naravno kao i obično blokiran. [bye]

Biti će uskoro i konsolidirano izvješće, koje će te (ne)ugodno iznenaditi.

FI nisu teorija relativnosti, nego ih neznaš čitati, a po tvojem pravopisu vidim da neznaš ni pisati.

Industrogradnja nije u obvezi objavljivanja ponude za preuzimanje sukladno Zakonu o preuzimanju dioničkih društava.

Meni je draže da je račun u blokadi, a novac na računu tvrtke kćeri, nego da nismo u blokadi, a 18 mil. kn kod Mitka.

Moram priznati da mi se jako ne sviđa to što još nema konsolidiranog izvješća. S obzirom da je sve od zadnjih godina izašlo na vidjelo teško da prolaze neke isprike da se kao zbog nesređene računovodstvene situacije iz prošlih godina kasni sa izvješćem što je dosad bila izlika.

Kad se približavala dokapitalizacija bio je sastanak dioničara gdje je predstavljen poslovni plan. Bilo bi sada i fer da se zna gdje stojimo u realizaciji tog plana.

Mislim da je možda vrijeme da se i mi mali dioničari malo bolje organiziramo i natjeramo Galinca na malo više transparentnosti.

New Report

Close