INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pazi da ne upoznaš vječna lovišta duše sa sekirom …

Nije moguće fazan jer upravo odande i dolazim haha!

nadam se da ćemo ga upoznati na skupštini …

Možda ti jer mene ovaj sh.t od dionice ne zanima haha!

gdje su nestali novci? 130 milja

Da nisi i ti uključen u kumstvo haha!!??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Možda ti jer mene ovaj sh.t od dionice ne zanima haha!

Zašto onda pišeš na ovoj temi ako te ne zanima?!?

I love the Smell of Profits in the Morning

zasto cijena nije odreagirala na ovakvo izvjesce?

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"


zasto cijena nije odreagirala na ovakvo izvjesce?

ajde reci koja je to dionica odreagirala na dobro izvješće ?

I love the Smell of Profits in the Morning


pazi da ne upoznaš vječna lovišta duše sa sekirom …

Nije moguće fazan jer upravo odande i dolazim haha!

nadam se da ćemo ga upoznati na skupštini …

Možda ti jer mene ovaj sh.t od dionice ne zanima haha!

gdje su nestali novci? 130 milja

Da nisi i ti uključen u kumstvo haha!!??


Luki
Šta ti misliš o čijim se tu novcima radi?
Misliš li da ova moja crkavica predstavlja nekakav novac?
Pa čovječe tu se radi uglavnom o njegovim novcima.
Galinec i njegovi partneri su uložili silan novac u ovu priču.A mi smo samo mali dioničari koji se nadaju nekakvoj usputnoj zaradi.
I jel ti zvuči logično da bi čovjek otuđio sam sebi svoj novac
Ali svejedno ne ide mi u glavu.Ako je ovo stvarno sh.t od dionice kako kažeš,pa koji te motivi tjeraju da uopće pišeš na ovom topicu?Ili ti je tako dosadno u životu pa nemaš pametnijeg posla [angry] [bye]

sijem žito raste grahorica

Fio&D duguje Industrogradnji 3,4 milijuna kuna!

"…te je u predstečajnom postupku koji se vodi pri Trgovačkom sudu u Zagrebu ? "

Prilikom predstačajnog postupka se također imenuje predstečajni upravitelj što mora biti vidljivo u susdkom registru, a kod Industrogradnje nije, zato i ovaj mali upitnik iza iznesene neistinite činjenice.

Dobro znamo kakvi su tipovi Boljat (afera Slavonski Brod) i Mitak.

Upitno je jedino da li oni stvarno misle da mogu protiv puno većih igrača od sebe.

Uzmomo primjer, Industrogradnja prima rješenje od Ministarstvo zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva da mora ukloniti dva bespravno sagrađena objekta.

Vlasnik bespravno sagrađenih objekata ih ne ukloni u predviđenom roku, što se događa?

Ministarstvo šalje svoje ugovorne partnere za uklanjanje objekata i račun šalje vlasniku.

Kako će Boljat to spriječiti? Nije vlasnik nekretnine, te nema nikakvog pravnog osnova za žalbu.

Znači u 9. mjesecu, nakon sezone možemo očekivati veliku akciju, zajedno sa rušenjem dva bespravno sagrađena objekta.

Barbuse ne znam jesi li primjetio, ali pročitao sam da INDG nudi izgradnju ceste općini (Marčana čini mi se) …

zaboravih gdje sam to pročiao … u jednom od članaka vezanim za INDG …

I love the Smell of Profits in the Morning

Luki i Fuki, Vas dvoje kao jedan, ovim putem Vas molim da se držite svoje Ingre u koju ste ulagali na 60.000 kn, a komplekse ne liječite na ovoj temi.

Bilo bi Vam pametnije da prodate Ingru i kupite Industrogradnju.


Barbuse ne znam jesi li primjetio, ali pročitao sam da INDG nudi izgradnju ceste općini (Marčana čini mi se) …

zaboravih gdje sam to pročiao … u jednom od članaka vezanim za INDG …

U Dugoj uvali Industrogradnja ide u veliki projekt i koji će se uključiti i Bandić tj. Grad Zagreb, jer je vlasnik nekih zemljišta na navedenoj lokaciji.

Općina Marčana posjeduje oko 36 kilometara obale i priobalja, gdje predlagač predviđa desetak turističkih i rekreacijskih punktova (dvije marine, luke posebne namjene, privezišta, apartmanska naselja), ukupno milijun i tristo osamdeset tisuća kvadrata urbaniziranog priobalja, uz već postojeće, još dodatnih 6-8 tisuća kreveta u apartmanskim naseljima, s više od 380 vezova u marinama.


Luki i Fuki, Vas dvoje kao jedan, ovim putem Vas molim da se držite svoje Ingre u koju ste ulagali na 60.000 kn, a komplekse ne liječite na ovoj temi.
Bilo bi Vam pametnije da prodate Ingru i kupite Industrogradnju.

Ja nisam kupovao INGRU na 60000 nego na 30000, ali znam da ste vi kupovali INDG po 1900 kuna i dokapitalizirali "KUMA". Nemojte samo opet pričati o GALINCU GRADITELJU [lol] pa taj ne zna ni kako lopata izgleda osim kad nestaju VAŠE PARE sa ručuna KABE.
A vi ste mirniji jer je on uzeo i svoje pare a ne samo vaše. Ako vam je svejedno onda nema problema. ALI KUMU NIJE SVEJEDNO !!! [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

New Report

Close