INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo ti grickaj prepeliću. U INDG moj target je 4800 kuna do kraja 2009 godine. [thumbsup]

Slični su nam targeti.

Ostatak mog golemog naloga još stoji, cijela 4 komada, samo ih pomičem prema gore… sve dok ne poludim i ne lupim po asku! [lol]

Samo 500 komada na prodaji, a blokada ako netko skine ovo na 1150. [thumbsup]

SEMPER FI

Eksplodirat će ovo sukoro … još malo pa kupnja jača od prodaje …

I love the Smell of Profits in the Morning


Eksplodirat će ovo sukoro … još malo pa kupnja jača od prodaje …

Sad mi reci hvala. Dižem ti vrijednost portfelja za ….


Nego, ako ti je teško ucrtat te valove", dam ti šturi opis, vidjeh ih par jutros. [lol] [lol] [lol]

Jesu bili visoki? Onako da ljuljaju brod i da se prevaljuju na palubu?

[/quote]

Ma mirno more, koji valić.

Valjda će onaj snupijev biti ipak veći.

Ljudi, pa dajte me riješite muke s tim nalogom od 4 komada da mi ih netko konačno utrpa, ne da mi se nonstop buljiti u monitor i lipariti se s ekipom! [cool]

kupnja sve jača i jača… [cool]


Ljudi, pa dajte me riješite muke s tim nalogom od 4 komada da mi ih netko konačno utrpa, ne da mi se nonstop buljiti u monitor i lipariti se s ekipom! [cool]

Rekoh ti ja,lupi po asku,a nisi htio slušat .Sada ti je 40kn skuplja.

sijem žito raste grahorica

Vidim da sam nedavno dobro porcijenio da ce cijena na oko 1000 nakon dokapa. Dokapi su cista zajebancija. Znam po vlastitom iskustvu sa ULPL. Najbolje je kupiti par dana nakon. Mislio sam sad uletiti ali INA je ipak puno bolja i brza prilika.

VIVA LA REVOLUCION !!!

začudna je nemogućnost da se ovo napumpa na bar tri iljade sa ovako malim free floatom.. treba plavog pozvat da daje instrukcije kako se to radi..

voit Ime munaa, Alien

http://www.poslovni.hr/85460.aspx

voit Ime munaa, Alien

New Report

Close