INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sredio mi moderator post. [cry]

Nema veze cuva dignitet onih kojima je dozvoljeno pisati sto zele i dijeliti lekcije. Valjda se mogu onda osvrnuti na prosle postove i one koje napadaju Pjerina i ostale radnike i parafrazirati nekadasnje radnike nadaleko poznate tvornice automobila iz bivse nam drzave. Naime kad ste skinuli unutrasnju oplatu s vrata pisalo je: "kakva plata takva vrata"


Ne vjerujem da te je obrisao bez veze.
Mene je obrisao u zadnjih tjedan dana najmanje deset puta.
I gle čuda svaki put je imao razloga.(šta mogu kad me ponese rasprava)
PS;neznam ništa o vratima ali znam da su izoind prozori prva liga.
Pozdrav.

sijem žito raste grahorica


lime, evo super vjeko me prebacio bez cenzure. Malo sam se osvrnuo na tebe malo na druge. Kao sto i sam kazes ponese me rasprava [shocked]

Na stranu to naše prepucavanje.
Vjeko je potpuno u pravu ipak je ovo topic INDG-R-A
Nema smisla da ovdje raspravljamo o dionici ja koji sam je pun ko brod i ti koji je nemaš
uopće(šta če ti kad je šrot kako kažeš)
Od sada neću ti odgovorit ni na jedan post na ovom topicu jer to stvarno nema svrhe.
Ispričavam se moderatorima i ostalima koji prate ovaj topic zbog ove besmislene rasprave.
Pozdrav!

sijem žito raste grahorica

DUBRAVA Industrogradnja vs. Hospimedica
Tajni račun da im Mitak sve ne uzme KAKO SVE MAJKU MU STARU
Autor Iva Puljić-Šego

– Mitak se požurio napraviti to jer zna da je Industrogradnja provela dokapitalizaciju, što znači da smo svojim dioničarima prodali još dionica i tako namaknuli 330 milijuna kuna. Sada čeka da taj novac sjedne na naš račun – objasnio je Galinec. Međutim, ostatak novca od dokapitalizacije, jer je dio potrošen na dugove dobavljačima, isplatu plaća…, Industrogradnja čuva na tajnom računu, pa Mitakov plan, čini se, neće uspjeti.

Kakav sad ostatak novaca. Jer on to nama oće reći da neće biti dosta novaca. A Pjerino će mi sad još početi pisati kad će plaća za travanj i svibanj a tek je dobio za ožujak.

Ne znam više ni sam kad ću dobiti dionice. OĆU SVOJE DIONICE !!! a iz INDG mi kažu ništa ovaj mjesec. E bogami šaljem dopis Samodolu pa nek on vidi koliko dugo moje novce mogu držati na tajnom računu. ( prihvaćam i Galinčeve bjanko mjenice na njegovu vlastitu imovinu )

Nemoj Pjerino samo danas opet o plaći.

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

lime, svak cast! Iz tebe progovara razum. Istina, ja te gnjavim zbog dionice koje si ti pun ko brod a ja imam brod:) Od sada kad navratim na INDG, pisem samo pozitivno. A mozda i uletim kad i ako cijena padne ispod 1000.

Pozdrav i puno srece.

VIVA LA REVOLUCION !!!


Kakav sad ostatak novaca. Jer on to nama oće reći da neće biti dosta novaca.

Ostatak koji se ne koristi za pokrivanje dugova već je namijenjen za neke druge stvari, npr. ulaganja, restrukturiranja postojećih objekata itd. Na zadnjoj glavnoj skupštini je Galinec sve fino objasnio. Ako ti je dug recimo 100 milja kuna, a ti imaš 300, onda ti je 200 taj ostatak.

Nemoj donositi krive zaključke bez razloga…

tajni racun,iskusnoooo….ne se sekirati gospodo,polako..to su ipak samo novci.
srdacan pozdrav,Dakladd

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


….
Ne znam više ni sam kad ću dobiti dionice. OĆU SVOJE DIONICE !!! a iz INDG mi kažu ništa ovaj mjesec. E bogami šaljem dopis Samodolu pa nek on vidi koliko dugo moje novce mogu držati na tajnom računu. ( prihvaćam i Galinčeve bjanko mjenice na njegovu vlastitu imovinu )

Prvo moraju provesti povećanje temeljnog kapitala kod Trgovačkog suda, nakon toga slijedi upis dionica kod SDA.

Koliko im treba vremena za to – ne znam. Ne bi trebalo biti više od mjesec dana.

Ako se dobro sjecam u prospektu je pisalo da se upis mora provesti do kraja mjeseca tj. do 30.06. Tako da mislim da vjerojatno tek par dana prije toga ce nam sjesti dionice.

Što se tiče računa u Karlovačkoj banci -. radi se, vjerojatno, o računu Industrogradnje koji je otvoren u Karlovačkoj banci. Nikakvih mistifikacija tu nema.

Što se tiče rizičnosti – Industrogradnja je puna nekretnina, ali i sudskih sporova. Za neke od njih teško da se može procijeniti kolika su opasnost za Društvo. A što se tiče prodaje nekretnina i podjele novca dioničarima – mislim da se na Dugoj uvali vidi da to i nije baš tako jednostavno.

Dakle, postoje mnogi rizici, čak štoviše, postoji velika doza neizvjesnosti (što je gore od rizika). Pa zato meni ova dionica nije simpatična. Naravno, to ne znači da se na njoj ne može zaraditi.

Evo ovdje leži dobar dio izvora naših problema, kao što sam već napomenuo u jednom prijašnjem postu:
“Uskok javno priznaje da je nemoćan pred korupcijom”
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=887ed10e-0361-445f-a63a-2cc1a8886a47&open=four


Evo ovdje leži dobar dio izvora naših problema, kao što sam već napomenuo u jednom prijašnjem postu:
"Uskok javno priznaje da je nemoćan pred korupcijom"
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=887ed10e-0361-445f-a63a-2cc1a8886a47&open=four


Da to je problem.
Samo nije mi jasno ,traži da se prijavljuje i kad nema valjanih dokaza?
Pa u Mitakovom slučaju ima dokaza ko u priči pa nije ništa napravljeno?
Za dugu uvalu im je prijavljeno davnih dana i opet ništa?
I baš mu je pametno da javno priznaje svoju nemoć.
Strašno

sijem žito raste grahorica

Šta je sad ovo ???

Članak iz današnjeg Večernjeg :

To što Industrogradnja meni duguje 15 milijuna kuna je goli k…c prema dvije milijarde kuna koliko su dužni po raznim hipotekama! Te mrcine od stanara (na čije je stanove u Dubravi upisao plombe, op.a) kada su od Industrogradnje kupovali stanove nisu ih plaćali preko računa, nego na ruke!… To su samo neke od izjava Mladena Mitaka

Može neki komentar samo da mi se ne javi onaj šljaker pa počne o plaćama. Bolje bi mu bilo da ide ne ide na prosvejd ili surfa nego da se uhvati lopate i krampa.

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR

New Report

Close