INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala lime, hvala ashrak na korektnosti.
Kao sto rekoh zelim vam puno uspjeha s dionicom. Pjerino je otvorio novu Pandorinu kutiju. Ako nije druk onda je to ozbiljan problem…

VIVA LA REVOLUCION !!!


A jel se zna kolko će para doći na račun jerbo mi kažu da su samo mali platili. Ajme ako još ovaj Mitak pokupi ovo na računu neće biti ni za plaće. Reko mi je jedan da Galinac nije platija ni kune i ova Aglajlija , nego da im je firma nešta dužna pa su to nekako međusobno podilili.

I ti bi plaću prijatelju moj?????
Pa jel vidiš koliko je sati!!!
POlA TRI JE A TI NA FORUMU.
Puna nam je tvrtka takvih.
Umjesto da znoj lije legenda surfa!!!
Moraš malo rukave zasukat pa če biti para [lol]
Ma šalim se prijatelju bit će para neboj se.
A što se tvog posta tiče nije sve baš tako crno.
Pozdrav i budi malo vrijedniji.

sijem žito raste grahorica

Ja samo znam da im na skladištu vise ne stoji niti jedan actros (velki šleper) a dugo su stajali neregistrirani jer nije bilo posla, ali moram priznat da nisam niti optimist zato jer di je industrogradnja došla kad radi ko kooperant za kamgrad

stankeco


Ja samo znam da im na skladištu vise ne stoji niti jedan actros (velki šleper) a dugo su stajali neregistrirani jer nije bilo posla, ali moram priznat da nisam niti optimist zato jer di je industrogradnja došla kad radi ko kooperant za kamgrad

A morala je raditi za druge kad nije bilo novca za vlastite projekte. Sad će raditi za sebe sa svojim novcem gdje su marže puno, puno veće. ***obrisano***


hvala lime, hvala ashrak na korektnosti.
Kao sto rekoh zelim vam puno uspjeha s dionicom. Pjerino je otvorio novu Pandorinu kutiju. Ako nije druk onda je to ozbiljan problem…

Sailor shvati
Nikavih kutija ni nikakve Pandore nema tu!
Čim je Galinac na ZSE rekao koliko je dionica upisano budi siguran da se ekvivalent u novcu nalazi
na računu Karlovačke banke.
E sad,odakle im pare to je drugi par cipela.
Koliko ja znam prelomit nekakva dugovanja za dionički udjel bilo je moguče u prvoj
dokapitalizaciji(sudjelovat su mogli samo veliki),a ne i u ovoj.

sijem žito raste grahorica

momci, mora se priznati, ako nista drugo, da je ovaj vas Galinac srcan covjek. Nema bas neke debele veze ali se nastavlja bost s rogatima. Kako je samo nase vrlo sudstvo brzo u njegovim slucajevima. Cudo jedno! Da tako rade stalno pa gdje bu nam bio kraj.

VIVA LA REVOLUCION !!!


momci, mora se priznati, ako nista drugo, da je ovaj vas Galinac srcan covjek. Nema bas neke debele veze ali se nastavlja bost s rogatima. Kako je samo nase vrlo sudstvo brzo u njegovim slucajevima. Cudo jedno! Da tako rade stalno pa gdje bu nam bio kraj.

Joj prijatelju pa ti stvarno ništ nisi skužio
Pa da je sve što se kaže i napiše istina ovo bi bio izmišljen posao(dionice)
Naprotiv ovo je RUDARSKI RAD i ko prvi spozna pravu istinu u moru laži i poluinformacija,
taj još nešto možda i zaradi.
Dok ti lutaš po makedoniji i piješ cedevitu tvoj virtualni oponent Lime žulja debelo meso na
stolici i po 8 sati dnevno da bi otkrio što više detalja u ovom po mom mišljenju največem poslu
na ZSE u ovoj godini.
A ko traži taj i nađe kaže stara poslovica.
Stoga shvatit ču ovaj tvoj post kao posljedicu neinformiranosti.
Jer da znaš istinu ovo što si napisao bila bi debela laž.
(Galinac nema veza.Ma daj molim te)
PS; Ako te zanima konkretna vijest o INDG pitaj na PP( a ne ovako ljude zbunjivat) rado ču ti pomoći
JEr konstantno imam dojam da ti zapravo tražiš informaciju
Pozdrav!

sijem žito raste grahorica

Moram priznati da sam se prevario. Galinec je ipak uspio sa dokapom (i) u cashu. To još uvijek ne znači da mislim da je Industrogradnja dobro ulaganje. Još uvijek preeeeeeeerizično za moj ukus. Ali tko voli, nek izvoli.

A stvarno mislim da bi modreatori trebali poraditi na postovima a la Pjerino.

Šta napadate mene koji nisan dobija plaću, a radim ka konj.
Pa meni isto tribaju novci, pta mislite da ja živin od zraka i jubavi.
Evo danas niko ni rič o plaći, a vi svi da ima novaca. Pa di su majku mu staru ???
Galincu novci ne tribaju, vama tribaju dionice, ali bogami neću ja raditi za vas bez plaće. Bojim se nikako.

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"


Moram priznati da sam se prevario. Galinec je ipak uspio sa dokapom (i) u cashu.

A što vi mislite? Da je Galinec prosječni hrvatski menadžer, odnosno šaka jada?

Daleko je on iznad toga. Vrlo inteligentan čovjek. Još mu samo fale jače političke veze, ali ne sumnjam da će i to biti sređeno.

Čujte jer mi može neko objasniti zašto je novac na računu Karlovačke banke, a ne Industrogradnje. Nije mi to baš jasno, uplatio jesam ali zašto su novci tamo nije mi jasno. Samo nemoj da mi odgovara ovaj šljaker. Nemam ništa protiv njega ali nemoj da mi uvijek samo tupi o toj plaći. Nek mu Galinec isplati plaću da nam više ne smeta.

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Šta napadate mene koji nisan dobija plaću, a radim ka konj.
Pa meni isto tribaju novci, pta mislite da ja živin od zraka i jubavi.
Evo danas niko ni rič o plaći, a vi svi da ima novaca. Pa di su majku mu staru ???
Galincu novci ne tribaju, vama tribaju dionice, ali bogami neću ja raditi za vas bez plaće. Bojim se nikako.

Za što bi ti plaću? Za dopisivanje na forumu u toku radnog vremena?

New Report

Close