INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nove dionice Industrogradnje upisalo je 265 dionicara.

Klub velikih!

I love the Smell of Profits in the Morning


Nove dionice Industrogradnje upisalo je 265 dionicara.

Klub velikih!


Ima nas i manjih (po broju dionica), al’ srce i uvjerenje je veliko.



Nove dionice Industrogradnje upisalo je 265 dionicara.

Klub velikih!


Ima nas i manjih (po broju dionica), al’ srce i uvjerenje je veliko.
[/quote]
Bravo.Nije bitan broj dionica bitna je vjera da u ono što ulažeš zaista vrijedi

sijem žito raste grahorica

Pitanje je koliko će se sad odugovlačiti. Galinec ne smije prebaciti novac na glavni račun jer onda Mitak može odmah pokupiti tih 13 milja. Tako da možda potraje još koji tjedan dok nam se ne uknjiže dionice. Ali vjerujem da Galinec radi sve što je u njegovoj moći.

momci, cestitam na dokapu. Jos samo da se cijena dionice zadrzi iznad 1,000! Vidim branu od 530 komada al za 950 Kn.

VIVA LA REVOLUCION !!!

NE mogu docekati da se odobrri prikazivanje posta sailora od strane moderatora..to ce biti jedan(pretpostavljam)urnebesan post..nista,cekam…

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Drago mi je da sam među 265 najvećih vjernika na forumu.
Jedino dioničare Tempa smatram većim vjernicima od sebe. [wink]

Pozdrav mornaru koji očito željno čeka priliku za kupnju ispod 1.000kn, ali mislim da ju neće dočekati.
Možda će biti još prodaje po 1.050-1.100kn kad sjednu dionice na račune, no nakon uspješnog dokapa, još ako pozitivno razriješe bar ovaj jedan spor, moglo bi to strelovito prema gore.

Evo sad sam došao u ured i vidim da je sve prošlo ok.

Mala smo, ali hrabra ekipa. Čestitam svima!

Sailor je korektan tip. Javio se i održao obećanje. Za sada nije u pravu, a ako Galinac ovo dobro odigra, možda već sutra isto prizna.

Vidim da je naš prijatelj Mitak učinio upravo ono što sam jučer najavljiva (promijenio predmet ovrhe) i sjeo na račun. Istina, iako su ovršni postupci hitni, sud je malo bi prerevan u brzini, ali isto ne treba čuditi.

Čovjek ima dobre odvjetnike, malo izmolili suca i ovaj donio odluku. Sada vjerujem da su upravo zbog ovoga otezali s objavom.

Sad je red na Galincu i njegovima da istu ovrhu odgode, upravo na isti način, kako je to učinio Mitak.

Članak u Jutarnjem i prozivanje sutkinje služe ovome cilju.

Ne bih se čudio da već sada Galinac u rukama drži ili čeka rješenje o odgodi ovrhe. Naprijed naši!

A kad će nama plaća ?

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"


momci, cestitam na dokapu. Jos samo da se cijena dionice zadrzi iznad 1,000! Vidim branu od 530 komada al za 950 Kn.

Sailor
Hvala na čestitkama.
btw,sviđa mi se tvoj novi avatar(možda zato što mi je nekako poznat)
Što se cijene tiče ona je trenutno sporedna vjeruj mi.
Sad je to lakše priznati ali ovaj dokap je stvarno bio"na sve ili ništa"
Za cijenu ima vremena,a moje mišljenje je da neće ispod 1000(nema šansi)
Kao što si mogao primjetit ova dionica je uglavnom u čvrstim rukama.
Pa ko je htjeo izaći izašo je na 1300 iil više kao i ti.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

A jel se zna kolko će para doći na račun jerbo mi kažu da su samo mali platili. Ajme ako još ovaj Mitak pokupi ovo na računu neće biti ni za plaće. Reko mi je jedan da Galinac nije platija ni kune i ova Aglajlija , nego da im je firma nešta dužna pa su to nekako međusobno podilili.

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"

New Report

Close