INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u Sevetama u KABI istreso sve iz čarapa. Sad sam debelo na milost Galincu.

Dobro si mu dao. Već si zaradio 20% [thumbsup]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Vidim da ovdje ima puno osjetljivih i onih koje je zahvatio sindrom zaljubljenosti u vlastito ulaganje. Ja sam svoje rekao, vi svoje. Dobro je da se konstruktivno raspravlja. Medjutim, kolega dakladd, bas zbog ULPL, koja je trenutno nemjerljivo bolja firma, cak i da prodje ovaj dokap, INDG dionica ce se strmoglavit debelo ispod 1000 Kn, kao sto se i ULPL dogodilo da nakon dokapa padne ispod cijene da ju ne bi odmah prodali.To cemo vidjeti vec slijedeci tjedan. Normalno da su je neki danas malo digli da navuku jos pokojeg naivca. Imao sam nekoliko kom. INDG al sam izasao na 13XX prije 2-3 tjedna. Ponavljam dionica ce vam vec za par dana debelo ispod 1000 Kn. A tvrtki slijedi stecaj…

VIVA LA REVOLUCION !!!


Vidim da ovdje ima puno osjetljivih i onih koje je zahvatio sindrom zaljubljenosti u vlastito ulaganje. Ja sam svoje rekao, vi svoje. Dobro je da se konstruktivno raspravlja. Medjutim, kolega dakladd, bas zbog ULPL, koja je trenutno nemjerljivo bolja firma, cak i da prodje ovaj dokap, INDG dionica ce se strmoglavit debelo ispod 1000 Kn, kao sto se i ULPL dogodilo da nakon dokapa padne ispod cijene da ju ne bi odmah prodali.To cemo vidjeti vec slijedeci tjedan. Normalno da su je neki danas malo digli da navuku jos pokojeg naivca. Imao sam nekoliko kom. INDG al sam izasao na 13XX prije 2-3 tjedna. Ponavljam dionica ce vam vec za par dana debelo ispod 1000 Kn. A tvrtki slijedi stecaj…


Opet ti mornar hihihi.
Došao si malo da nas prosvjetliš i podjeliš ocijene.
Samo daj udri najbolje što možeš.
Nisi ni prvi ni zadnji koji predviđa krah.
Samo nisi iznio ni jedan argument za svoje izjave kao i obično.
Kažeš digli da navuku naivce.
Pa jel znaš kad je isteklo vrijeme za dokap a kad je gro transakcija proveden danas?
Neznaš ti izgleda ništa osim hvalit svoje a pljuvat tuđe.
Ako si prodo prije 2,3tjedna onda si imo pravo na dokup?
Pa što nekupi crni mornar.
ULPL nakon dokapa pala ispod cijene da je nebi odma prodali?????????
PA TI STVARNO NIŠTA NE KUŽIŠ
Ali nema veze baš zbog toga si mi strašno zabavan.
Navrati nam opet i nezaboravi jedinice podjelit.
Veliki pozdrav od malog dioničara tvrtke pred stečajem [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Dragi moj mornaru,

molio bi te kao laika u ulaganje u vrijednosne papire da mi iz postojećih FI te očekivane efekte uspješne dokapitalizacije (uzmimo to kao pretpostavku-citat: ”čak i da prođe ovaj dokap”) u brojkama utvrdiš tvoju tvrdnju u insolventnost Industrogradnje.

Hvala najljepša

Čudim se da nitko nije komentirao onog skrivenog macana na 1200 (blokovi od 45 dionica max)

Kupnja
1.200,00 41
1.160,00 10
1.123,23 10
1.123,00 2
1.121,01 10
1.111,11 11
1.067,01 53
1.066,00 29
1.065,00 25
1.020,00 3

transakcija
1.200,00 4 15:54:09
1.202,22 39 15:54:09
1.200,00 45 15:37:24
1.200,00 35 15:32:43
1.200,00 10 15:27:32
1.200,00 45 15:01:25
1.200,00 45 14:51:17
1.200,00 45 14:50:16
1.200,00 10 14:07:52
1.200,00 10 14:07:52
1.200,00 10 14:07:52
1.200,00 10 14:07:52
1.200,00 25 12:30:25

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Vjerovatno 2 najduža dana u mom životu mi slijede. Sva sreća da sam sutra u Beču pa ne ću razmišljati o INDG. Zato u ponedjeljak u 8.00 odmah zovem Radmilu.

🙂

I love the Smell of Profits in the Morning

Miješaš kruške i jabuke, kod ULPL je cijena dokapitaliziranih dionica bila daleko ispod tržišne. 400kn naspram cca 3.100-3.700kn koliko se kretala zadnjih tjedana prije dokapa (ako se dobro sjećam). A kod INDG je puno bliže. Nema razloga da se cijena dionica spusti ispod 1.000kn što je cijena dokapa. Pretpostavljam da će se kretati oko 1.050-1.100kn.
Osim ako dokap ne prođe, u tom slučaju će biti veselo [huh]

A da je trebao biti stečaj, mislim da bi se desio odavno. Ne vjerujem da su Galinac & co. bacili tolike novce u vjetar.

Kolege drage, najprije ocjene vam nisam ja podijelio al vidim da ste preventivno meni nasnizivali. nema veze, s obzirom na kakvoj dionici drukate ne cude me ni ove sitne podvale. Gledam koliki je interes povukla ta vasa dionica, od 22.4. ukupan promet je pregolemih tek nesto preko 2,5 miliona Kuna. Ona 2 dana, prije toga, sa velikim prometima su bile dogovorene transakcije. Svi su se pomalili i trcali kupiti dionicu kako bi sudjelovali u dokapu:) kazete kupio ju i fond HPB, to je stvarno velika garancija! pogotovo kupovina ispod pulta.
Momci, vidim da ste obrambeno nastrojeni. Ja jesam malo kritican, ali vam zelim sve najbolje i dabogda zaradili barem trostruko do kraja godine. Bojim se samo da od toga nece biti puno vajde. Ako bude prvi cu vam cestitati.

HA, Galinec i Co. se klade u velike pare, mi u male. Svi ponekad ispuse…

VIVA LA REVOLUCION !!!

Ovdje upišite svoj komentar…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

HA, Galinec i Co. se klade u velike pare, mi u male. Svi ponekad ispuse…

U tome i je caka. Ne vjerujem da su Galinac & CO odlučili popušiti svoje pare. Zato sam kupovao u docapu. A ako oni misle popuštiti milione, mogu i ja par desetaka tisuća

Kako kažeš, kladili smo se. U utorak ćemo vjerovatno znati rezultat.


Kolege drage, najprije ocjene vam nisam ja podijelio al vidim da ste preventivno meni nasnizivali. nema veze, s obzirom na kakvoj dionici drukate ne cude me ni ove sitne podvale. Gledam koliki je interes povukla ta vasa dionica, od 22.4. ukupan promet je pregolemih tek nesto preko 2,5 miliona Kuna. Ona 2 dana, prije toga, sa velikim prometima su bile dogovorene transakcije. Svi su se pomalili i trcali kupiti dionicu kako bi sudjelovali u dokapu:) kazete kupio ju i fond HPB, to je stvarno velika garancija! pogotovo kupovina ispod pulta.
Momci, vidim da ste obrambeno nastrojeni. Ja jesam malo kritican, ali vam zelim sve najbolje i dabogda zaradili barem trostruko do kraja godine. Bojim se samo da od toga nece biti puno vajde. Ako bude prvi cu vam cestitati.

HA, Galinec i Co. se klade u velike pare, mi u male. Svi ponekad ispuse…


Seilor ne radi se ovdje o klađenju,
pa valjda napraviš neku analizu kad ulaziš u dionicu.
Gledaj, nitko nije nikad rekao da je ovo siguran posao,
ali da ima potencijala za zaradu i te kako ima.
Budi ti kritičan i to poštivam,
ali opet ponavljam argumentirano.
Usporedba sa prošlim dokapima brodarskih tvrtki nema mi baš puno smisla.
Slažeš li se?
Pozdrav

sijem žito raste grahorica


Vjerovatno 2 najduža dana u mom životu mi slijede. Sva sreća da sam sutra u Beču pa ne ću razmišljati o INDG. Zato u ponedjeljak u 8.00 odmah zovem Radmilu.

🙂

Ja sam u Bostonu pa svejedno ne pomaže. I ja čekam ponedjeljak a vikend će biti jedan od najdužih. [undecid]

New Report

Close