INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a šta je s onim ovrhama industrogradnje..ne bojite se da će neki vjerovnici blokirati taj račun na koji se vrše uplate? to je u skladu sa zakonom. a čuo sam da je jedan vjerovnik pokrenuo već stečajni postupak…jel ima netko više informacija o tome?

***obrisano***
Koliko sam ja čuo ništa od toga.(neprovjerena informacija)
Čuj,onako je jedan dio novaca od dokapitalizacije namjenjen u svrhu plaćanja vjerovnika,
tako da nevidim gdje je problem?
Industrogradnja ne bježi od svojih dugova.

sijem žito raste grahorica

..citam kako raspravljate neke matematicke zagonetke oko kolicine dionica u drugom krugu…
meni se postavlja jedno drugo pitanje …ako je u prvom krugu broj dionica 100 % ponudenih za dokapitalizaciju …zasto uopce postoji drugi krug dokapitalizacije….?????( kuzite)..
….vlasnik sam odredenog broja dionica i ovo je poziv na drugi krug dokapitalizacije jer prvi vjerojatno nije uspio….

Kolega,

dokapitalizacija se radi sukladno prospektu koji je odobrila Hanfa. U njemu jasno stoji da će drugog kruga biti i to u trajanju 5 dana od zavšetka prvog. Da INDG to ne učini dokapitalizacija bi bila poništena bez obzira koliko dionica bilo upisano. Dakle drugi krug se mora provesti makar ostala 1 dionica na prodaju.

Pozdrav

kolega znanac
vjerojatno niste shvatili moj upit…
bez ljutnje….ali vas odgovor me omalovazio…ispada da nisam ni procitao prospekt…

..citam kako raspravljate neke matematicke zagonetke oko kolicine dionica u drugom krugu…
meni se postavlja jedno drugo pitanje …ako je u prvom krugu broj dionica 100 % ponudenih za dokapitalizaciju …zasto uopce postoji drugi krug dokapitalizacije….?????( kuzite)..
….vlasnik sam odredenog broja dionica i ovo je poziv na drugi krug dokapitalizacije jer prvi vjerojatno nije uspio….

Da, ako ćemo biti zlonamjerni – prvi krug nije uspio. Ako ćemo normalno sagledati činjenično stanje, apsurdno je bilo očekivati da će sve dionice biti uplaćene u prvom krugu. Možda je postotak mogao biti veći.

I kod HT-ove ponude za radnike se očekuje da neće svi kupiti u prvom krugu, pa je ostavljena mogućnost da se uplati više kako bi se kupile dionice u drugom krugu.

Je li sumnjivo ako se zaposlenici HT-a ne trgaju da kupe dionice svoje firme (a znam da ih dosta njih neće kupovati) i je li zato HT loša firma?!

drugi krug je smišljen kako bi se ovladalo tvrtkom u potpunosti … nemojmo biti naivni …

I love the Smell of Profits in the Morning

sad se ne vlada tvrtkom u potpunosti?

zasto onda Galinec prepusta svoje?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


sad se ne vlada tvrtkom u potpunosti?

zasto onda Galinec prepusta svoje?


Galinec je svjestan da mali većinom nemaju za drugi krug, pa mu je onda lako prepuštati svoje dionice koje niko neće kupiti, pa će ih opet on ili frendovi upisati. Neki nisu imali ni za prvi krug u cijelosti, a neki opet nisu htjeli ni uzimati jer je premala razlika od burzovne cijene! Ispada da se nije isplatilo uopće kupovati na burzi da se dobije pravo na dokap, jer sad možeš fino kupovati po 1065 i to pristojne količine znači svaka kupnja iznad 1130 je bacanje love kako sad izgleda.



sad se ne vlada tvrtkom u potpunosti?

zasto onda Galinec prepusta svoje?


Galinec je svjestan da mali većinom nemaju za drugi krug, pa mu je onda lako prepuštati svoje dionice koje niko neće kupiti, pa će ih opet on ili frendovi upisati. Neki nisu imali ni za prvi krug u cijelosti, a neki opet nisu htjeli ni uzimati jer je premala razlika od burzovne cijene! Ispada da se nije isplatilo uopće kupovati na burzi da se dobije pravo na dokap, jer sad možeš fino kupovati po 1065 i to pristojne količine znači svaka kupnja iznad 1130 je bacanje love kako sad izgleda.
[/quote]
Ides, stvarno ne razumijem šta si htio reći prvom rečenicom?
Da prepušta SVOJE dionice koje niko neće ,da bi ih on i frendovi upisali?
Nema mi logike.
Dobro,vjerojatno si ser krivo izrazio.
Predpostavljam da si mislio da če pokupit ostatak u drugom krugu što mali neupišu.
Pa naravno da će pokupiti i ja bi da mogu.
Što se cijene tiče možda im i je cilj da je tako nisko?
Ako misle pokupit ozbiljnije količine paše im da što manje malih sudjeluje u drugom krugu.
Mene osobno živo zanima koja će cijena biti poslje 09.06-og a ne ova sadašnja.
Pozdrav!

sijem žito raste grahorica

Na kupnji nalog od 111 po cijeni 1.111,11 [lol]



sad se ne vlada tvrtkom u potpunosti?

zasto onda Galinec prepusta svoje?


Galinec je svjestan da mali većinom nemaju za drugi krug, pa mu je onda lako prepuštati svoje dionice koje niko neće kupiti, pa će ih opet on ili frendovi upisati. Neki nisu imali ni za prvi krug u cijelosti, a neki opet nisu htjeli ni uzimati jer je premala razlika od burzovne cijene! Ispada da se nije isplatilo uopće kupovati na burzi da se dobije pravo na dokap, jer sad možeš fino kupovati po 1065 i to pristojne količine znači svaka kupnja iznad 1130 je bacanje love kako sad izgleda.
[/quote]

Ja mu svoje nedam. Ne znam je li pametno, ali uplatio i ovo siće u drugom krugu.

Nego, može li tko komentirati ovaj nalog na kupnji. Navlačenje dioničara na sudjelovanje u drugom krugu? Ili znak uspjele dokapitalizacije i početak dugo očekivanog rasta?

Fazane, ako je ovo drugo, ubrzo ćemo i ovdje raspravljati o svijećama.

Momci, citam ove postove i cisto mi zao onih koji su uletjeli u dokap na ovoj krajnje nezahvalnoj dionici kojoj prijeti ponor stecaja. Pogledajte dokape kod nekih drugih firmi, npr. ULPL, ne da uspijevaju u prvom krugu nego se ljudi jednostavno trgaju za njih. I kakve su to price o HT, pa tko je toliko lud da ne kupuje dionicu ispod 200 Kn (ako ima puno staza a takvih je dosta) i sutra je u plusu za najmanje 30% a da ne spominjem dividende. Ne bih se htio saliti na racun vas koji ste ovdje usli al usli ste u propast. Druga je stvar sto to ne vidite ili ne zelite vidjeti. A ides je fino primjetio da trenutno na burzi mozes INDG kupit jako jeftino, a bit ce i jeftinije, sto je prilicno dobar indikator uspjeha dokapa i firme uopce. Pa za koji dan ce biti ispod cijene dokapa.
Momci stop loss opcija vam je jedina preostala. [cry]

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close