INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja uplatio jučer direktno u KABA … ima ženska sve znao o tome i to je to, da nebi bilo nisamo znali

Cookie Monster


Ma najbitnije je da se isplati plaća za ožujak i travanj. Valjda će biti tolko novaca na računu.

Živili


Pa ako sam ja dobro izračunao, bit će dovoljno novca za jedno 23 mjesečne plaće svih zaposlenika ako je prosjek 10000 po zaposleniku [lol]

Vidim da Galinec traži strateškog partnera za Dugu uvalu, pa mi se nameće pomisao da bi FNVC i M.Filipović bili idealna opcija. Imaju proizvodnju drva i namještaja, dosta zemljišta u vlasništvu i iskustvo u turizmu ( Hoteslki kopleks Njivice, Hotel Vrbniče nad morem ), a obzirom da FNVC i Filipović imaju u posjedu cca 15% INDG i dosta novca mislim da bi to bila vrlo realna opcija dobra za obje tvrtke. S druge strane INDG ima operativu za gradnju na FNVC-im zemljištima ( Matulji, Zagreb, Gorski kotar, Njivice….)

Pozdrav


Vidim da Galinec traži strateškog partnera za Dugu uvalu, pa mi se nameće pomisao da bi FNVC i M.Filipović bili idealna opcija. Imaju proizvodnju drva i namještaja, dosta zemljišta u vlasništvu i iskustvo u turizmu ( Hoteslki kopleks Njivice, Hotel Vrbniče nad morem ), a obzirom da FNVC i Filipović imaju u posjedu cca 15% INDG i dosta novca mislim da bi to bila vrlo realna opcija dobra za obje tvrtke. S druge strane INDG ima operativu za gradnju na FNVC-im zemljištima ( Matulji, Zagreb, Gorski kotar, Njivice….)

Pozdrav

Ja to ne bih tako odigrao. INDG ima operativu, za milju dvije eura mogu ušminkati hotel, i prodati ga za živu lovu.

FNVC bi trebao biti u igri oko stolarije, a ne hotela.

Moje mišljenje.

I love the Smell of Profits in the Morning

FNVC će po mojem mišljenju imati ulogu oko opremanja hotela – prvenstveno interijera (ovo spada u jedno od značajnijih opisa poslova kojima se FNVC bavi) koje ima ili će graditi INDG. Iako je moguće da se ovaj hotel i proda u nekoj budućnosti, ja sam stekao dojam da se u hotelijerstvu, uz kvalitetnog strateškog partnera očekuje pristojan dugoračni prihod i dobit, te da ga stoga neće prodavati.
Što se tiče varijante da FNVC bude taj strateški partner koji će upravljati hotelom, u to ne vjerujem, mislim da će se tražiti neko zvučnije i iskusnije ime iz turističke branše.



Vidim da Galinec traži strateškog partnera za Dugu uvalu, pa mi se nameće pomisao da bi FNVC i M.Filipović bili idealna opcija. Imaju proizvodnju drva i namještaja, dosta zemljišta u vlasništvu i iskustvo u turizmu ( Hoteslki kopleks Njivice, Hotel Vrbniče nad morem ), a obzirom da FNVC i Filipović imaju u posjedu cca 15% INDG i dosta novca mislim da bi to bila vrlo realna opcija dobra za obje tvrtke. S druge strane INDG ima operativu za gradnju na FNVC-im zemljištima ( Matulji, Zagreb, Gorski kotar, Njivice….)

Pozdrav

Ja to ne bih tako odigrao. INDG ima operativu, za milju dvije eura mogu ušminkati hotel, i prodati ga za živu lovu.

FNVC bi trebao biti u igri oko stolarije, a ne hotela.

Moje mišljenje.

[/quote]

IMHO ova priča o strateškom partneru su samo igre s kojima se pokušava pritisnuti radnike iz fio-a da pređu u industrogradnju i na taj način preuzme hotel. A koja je stvarna namjera, tko zna. Moguće je da će ga i prodati ali iskreno ja mislim da tome cijena samo može rasti sa ulaskom i EU. Kratkoročno za dionicu bi prodaja bila dobra ali dugoročno ne mislim da je hotel pametno prodavati.

tko zna šta je najbolje za budućnost?

potražnja za turističkim uslugama je elastična kategorija.. sve zavisi od cijene [wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Važeći podaci za uredovni dan 30.05.2008 .

INDUSTROGRADNJA D.D./REDOVNA INDG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. NEGOTIATOR D.O.O. 56.630 24,09 Osnovni račun
2. AGLAIA B.V. 50.000 21,27 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 24.321 10,35 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 11.000 4,68 Skrb. račun
5. FINVEST CORP. D.D. 8.839 3,76 Osnovni račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 6.000 2,55 Skrb. račun
7. KARLOVAČKA BANKA D.D. 5.200 2,21 Skrb. račun
8. KARLOVAČKA BANKA D.D. 5.000 2,13 Skrb. račun
9. PROPOSITA D.O.O. 4.642 1,97 Osnovni račun
10. SMILJAN JURIĆ 3.474 1,48 Račun portfelja
Ukupno: 74,49

Evo nam i fondova?!


Važeći podaci za uredovni dan 30.05.2008 .

INDUSTROGRADNJA D.D./REDOVNA INDG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. NEGOTIATOR D.O.O. 56.630 24,09 Osnovni račun
2. AGLAIA B.V. 50.000 21,27 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 24.321 10,35 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 11.000 4,68 Skrb. račun
5. FINVEST CORP. D.D. 8.839 3,76 Osnovni račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 6.000 2,55 Skrb. račun
7. KARLOVAČKA BANKA D.D. 5.200 2,21 Skrb. račun
8. KARLOVAČKA BANKA D.D. 5.000 2,13 Skrb. račun
9. PROPOSITA D.O.O. 4.642 1,97 Osnovni račun
10. SMILJAN JURIĆ 3.474 1,48 Račun portfelja
Ukupno: 74,49

Evo nam i fondova?!

Jesi skužio tko im je prodao tih 6.000 komada?

Koji majstor!

I love the Smell of Profits in the Morning



Važeći podaci za uredovni dan 30.05.2008 .

INDUSTROGRADNJA D.D./REDOVNA INDG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. NEGOTIATOR D.O.O. 56.630 24,09 Osnovni račun
2. AGLAIA B.V. 50.000 21,27 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 24.321 10,35 Osnovni račun
4. CENTAR BANKA D.D. 11.000 4,68 Skrb. račun
5. FINVEST CORP. D.D. 8.839 3,76 Osnovni račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 6.000 2,55 Skrb. račun
7. KARLOVAČKA BANKA D.D. 5.200 2,21 Skrb. račun
8. KARLOVAČKA BANKA D.D. 5.000 2,13 Skrb. račun
9. PROPOSITA D.O.O. 4.642 1,97 Osnovni račun
10. SMILJAN JURIĆ 3.474 1,48 Račun portfelja
Ukupno: 74,49

Evo nam i fondova?!

Jesi skužio tko im je prodao tih 6.000 komada?

Koji majstor!

[/quote]
Galinec. Zanima me motiv prodaje? Možda žrtvovanje par % vlasništva za likvidnost?
Any other thoughts?

I ja bih se složio s Dudom, pretpostavljam da mu je dobro došlo za dokap pa je im je zdilao možda i uz premiju!

Pod likvidnost sam mislio na dionicu, da se fondovi malo uključe…njihova prisutnost i eventualna daljnja akumulacija mogu samo ubrzati neminovno 😉

New Report

Close