INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koji je zadnji dan za sudjelovanje u prvom krugu dokapa??

nazovi Radmilu pa je pitaj … to ti je najsigrunije …

jel’ se netko raspitivao za drugi krug … hoće li nam dati više nego proporcionalno … Gale je najavio da ćemo se moći dogovoriti ako netko bude htio više …

I love the Smell of Profits in the Morning


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/762-08-INDG_dokapitalizacija.pdf

Ovdje ti piše. 25. dan je zadnji dan. Ako sam ja dobro izračunao to je nedjelja 01.06. A nisam siguran da li banke provode uplate subotom. Tako da budeš siguran trebalo bi uplatiti u petak ujutro. A što se upisnice tiče mislim da ona mora stići do petka u industrogradnju.

Ako zadnji dan roka pada u neradan dan, onda se kao zadnji dan računa prvi sljedeći radni dan. Dakle, ponedjeljak 2. lipnja.

I love the Smell of Profits in the Morning


I ja bio danas ujutro na upisu dionica.
…. meni je zena rekla da na poziv na broj(koji pise u prospektu – 02 24800-3272958) dodam i 4-znamenkasti broj upisnice koji mi je ona upisala (gornji desni kut na upisnici).
Znaci, poziv na broj bi trebao biti 02 24800-3272958-XXXX .

Danas čujem da je poziv na broj 00 24800-3272958-XXXX. Dakle, promjena predbroja. I imaju nove upisnice s ispravljenim iznosima temeljnog kapitala.



I ja bio danas ujutro na upisu dionica.
…. meni je zena rekla da na poziv na broj(koji pise u prospektu – 02 24800-3272958) dodam i 4-znamenkasti broj upisnice koji mi je ona upisala (gornji desni kut na upisnici).
Znaci, poziv na broj bi trebao biti 02 24800-3272958-XXXX .

Danas čujem da je poziv na broj 00 24800-3272958-XXXX. Dakle, promjena predbroja. I imaju nove upisnice s ispravljenim iznosima temeljnog kapitala.
[/quote]

Ja jos prosli tjedan uplatio na sa onim 02-… . Valjda mi se nije lova negdje zagubila….


Ja jos prosli tjedan uplatio na sa onim 02-… . Valjda mi se nije lova negdje zagubila….

Lova se "izgubila" samo onima koji su platili preko E-Zabe. Kažu da ne vide ime uplatitelja ako je korištena E-Zaba. Ostale uplate su, navodno, u redu.



Ja jos prosli tjedan uplatio na sa onim 02-… . Valjda mi se nije lova negdje zagubila….

Lova se "izgubila" samo onima koji su platili preko E-Zabe. Kažu da ne vide ime uplatitelja ako je korištena E-Zaba. Ostale uplate su, navodno, u redu.
[/quote]

E da, probao sam i ja platiti preko e-zabe sa tim pozivom na broj, pa nije islo. Cak iso i u banku pitati zasto ne radi, zena rekla da im njihova aplikacija takav poziv na broj ne dopusta. Zasto, nije znala, naravno.
Na kraju iso u postu platit, tako da je onda vjerojatno sve u redu.

Pozdrav svima…



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/762-08-INDG_dokapitalizacija.pdf

Ovdje ti piše. 25. dan je zadnji dan. Ako sam ja dobro izračunao to je nedjelja 01.06. A nisam siguran da li banke provode uplate subotom. Tako da budeš siguran trebalo bi uplatiti u petak ujutro. A što se upisnice tiče mislim da ona mora stići do petka u industrogradnju.

Ako zadnji dan roka pada u neradan dan, onda se kao zadnji dan računa prvi sljedeći radni dan. Dakle, ponedjeljak 2. lipnja.

[/quote]

Pozdrav svima.. prema informacijama iz Industrogradnje ipak je zadnji dan za uplatu subota 31.5., a ako ćete stvarno to i raditi zadnji dan u subotu onda to možete isključivo u poslovnicama Karlovačke banke koje uglavnom rade do 12.30, najbliža poslovnica Zagrebu je u Sesvetama… nema platnog prometa između banaka vikendom tako da ne ide iz neke druge banke..

Leibnitz


Pozdrav svima…


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/762-08-INDG_dokapitalizacija.pdf

Ovdje ti piše. 25. dan je zadnji dan. Ako sam ja dobro izračunao to je nedjelja 01.06. A nisam siguran da li banke provode uplate subotom. Tako da budeš siguran trebalo bi uplatiti u petak ujutro. A što se upisnice tiče mislim da ona mora stići do petka u industrogradnju.

Ako zadnji dan roka pada u neradan dan, onda se kao zadnji dan računa prvi sljedeći radni dan. Dakle, ponedjeljak 2. lipnja.

[/quote]

Pozdrav svima.. prema informacijama iz Industrogradnje ipak je zadnji dan za uplatu subota 31.5., a ako ćete stvarno to i raditi zadnji dan u subotu onda to možete isključivo u poslovnicama Karlovačke banke koje uglavnom rade do 12.30, najbliža poslovnica Zagrebu je u Sesvetama… nema platnog prometa između banaka vikendom tako da ne ide iz neke druge banke..
[/quote]

Tako je, zadnji dan za uplatu je subota, a ja sam govorio o rokovima. 25. dan pada u nedjelju, tako da se gleda stanje na računu u ponedjeljak.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja uplatio jučer putem RBA IB-a s pozivom na broj 02-…

Pošto sam upisnicu predavao osobno, žena kod koje je bila primopredaja je rekla da je dovoljno pod svrhu uplate upisati ‘(vlastiti)JMBG dokapitalizacija Industrogradnje’ kako bi oni izvršili uparenja ukoliko nebi bilo vidljivo ime i prezime zbog plaćanja internetom.

Petak se spominjao kao zadnji dan…


E da, probao sam i ja platiti preko e-zabe sa tim pozivom na broj, pa nije islo. Cak iso i u banku pitati zasto ne radi, zena rekla da im njihova aplikacija takav poziv na broj ne dopusta. Zasto, nije znala, naravno.
Na kraju iso u postu platit, tako da je onda vjerojatno sve u redu.

Ja sam jučer uplatio preko e-zabe s pozivom na broj 02, ali po pozivu na broj iz prospekta i to prolazi. Ako si pokušavao s 02 24800-3272958-XXXX, onda to vjeroajtno nije prošlo iz razloga što svaki predbroj iza sebe može imati algoritam koji služi za provjeru ispravnosti upisa, a ovi XXXX vjerojatno nemaju kontrolnu znamenku.

Ma najbitnije je da se isplati plaća za ožujak i travanj. Valjda će biti tolko novaca na računu.

Živili

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"


Ma najbitnije je da se isplati plaća za ožujak i travanj. Valjda će biti tolko novaca na računu.

Živili


Biće 250 milja, valjda je dovoljno!

New Report

Close