INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobio prospekt…
prelistao,procitao….odlucio sudjelovati ( jos davno ) ali …uvijek ono ali …
…da li se to sve isplati napraviti kad mozemo takve dionice kupiti i na burzi( po toj noimali )…
..jedina po meni razlika je u tome sto sudjelovanjem u dokapitalizaciji pokusavamo tvrtku izvuci iz govana i kasnije zaraditi na tim istim dionicama …eto onako odoka moje videnje..

A djelomično si u pravu. Ali cijena vjerojatno ne bi bila blizu nominali trenutno da nije dokapa. Mislim da zaista mnogi imaju problem sa skupljanjem novca za dokap. A u teoriji bio ti drhtava ruka ili ne ako nemaš gotovine isplati se prodati i po 1050 ako ces za taj novac moci kupiti po 1000. Mnogi su na burzi zadnjih mjeseci dosta izgubili i onima kojima INDG zauzima značajan dio portfelja isfinancirati dokap nije lako. Evo ja imam za prvi krug a još smišljam kako nabaviti za drugi.

Pretpostavljam da za vrijeme trajanja privatne ponude Galinec ne smije izlaziti sa nikakvim važnijim podacima. Tako da se bojim da za neki skok ćemo se morati strpiti da dokap prođe. Ali naravno nikad se ne zna kad se još neki veliki igrač odluči uključiti.

Što mislite koliko će ostati neupisanih dionica za drugi krug?



dobio prospekt…
prelistao,procitao….odlucio sudjelovati ( jos davno ) ali …uvijek ono ali …
…da li se to sve isplati napraviti kad mozemo takve dionice kupiti i na burzi( po toj noimali )…
..jedina po meni razlika je u tome sto sudjelovanjem u dokapitalizaciji pokusavamo tvrtku izvuci iz govana i kasnije zaraditi na tim istim dionicama …eto onako odoka moje videnje..

A djelomično si u pravu. Ali cijena vjerojatno ne bi bila blizu nominali trenutno da nije dokapa. Mislim da zaista mnogi imaju problem sa skupljanjem novca za dokap. A u teoriji bio ti drhtava ruka ili ne ako nemaš gotovine isplati se prodati i po 1050 ako ces za taj novac moci kupiti po 1000. Mnogi su na burzi zadnjih mjeseci dosta izgubili i onima kojima INDG zauzima značajan dio portfelja isfinancirati dokap nije lako. Evo ja imam za prvi krug a još smišljam kako nabaviti za drugi.

Pretpostavljam da za vrijeme trajanja privatne ponude Galinec ne smije izlaziti sa nikakvim važnijim podacima. Tako da se bojim da za neki skok ćemo se morati strpiti da dokap prođe. Ali naravno nikad se ne zna kad se još neki veliki igrač odluči uključiti.

Što mislite koliko će ostati neupisanih dionica za drugi krug?
[/quote]
Ako je zadnji dan upisa u prvom krugu 30.06 petak
zadnji dan prodaje je utorak27.06( i to je nategnuto)
Ako se ne varam tri dana se čeka isplata.(ispravite me ako griješim)
Znači od srijede 28.06 cijena bi mogla krenut gore.
To su samo moja razmišljanja ne znači da če tako i biti,
ali imam se pravo nadati [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Evo upravo se vratio iz industrogradnje i obavio upis za dionice koje su na meni. Ove na skrbničkom je poba sve obavila za mene. Zanimljivo iskustvo. Morao sam čekati oko pola sata jer je bio red(za one koji misle da upis neće uspjeti, vidim da je gužva za upis) pa sam osluškivao što se događa na hodnicima [smiley]

I sjedim ja tamo kad ono do mene sjede dva tipa iz nadzornog odbora, neću spominjati imena. I ovaj je jedan upisao svoje dionice i govori i ovome drugome da upiše. A ovaj kaže da nema novaca. I počne pričati o tome kako bi njima mogao Galinec nekakvu i naknadu dati za to što su sjedali u nadzornom odboru i da bi ga trebali pitati za to [lol]

A onda dođe još neki tip za upis i počne ruski govoriti na telefon i onda ga prepozna jedna djelatnica industrogradnje pa se izljube. I on joj priča kako ima neku firmu u rusiji i da grade neke vile za gazprom i on se isto malo kod nje raspitivao o stanju u industrogradnji, tko je otišao a tko ostao. Očito bivši djelatnik industrogradnje. Šteta što je puno tako sposobnih ju napustilo.

Ne znam da li je to i prije bilo ali sad tamo kod ulaza imaju bezkontaknti čitač kartica i vidim da tko god ulazi ili izlazi približi novčanik njemu. Očito je tamo Galinec uveo željeznu stegu i nema bježanja sa posla. Općenito djeluje sve jako zaposleno, jako puno ljudi prolazi, sastanci se drže. I Galinec je projurio hodnicima par puta. Sve u svemu djeluju kao da ima puno posla [thumbsup]

A ova koja radi tamo upis je zbunjena. Pojavili su se baš oni problemi koje sam ja spomenuo. Mnogi ljudi koji su uplatili, na izvodu se ne vidi uplatitelj tako da već imaju slijepih uplata. Malo će biti kaosa s tim. Stvarno mi nije jasno zašto nisu išli sa jedinstvenim pozivom na broj ili barem naglasili da u svrhu uplate se stavi ime ili jmbg.

Da li netko zna kako najnolje proći u vezi naknada za uplatu sredstava, banke, pošte itd…. nisam u mogućnosti doći do Zg

I ja bio danas ujutro na upisu dionica.
Da se nadovezem na lucky_b, da ne bi bilo zabune prilikom uplate sredstava, meni je zena rekla da na poziv na broj(koji pise u prospektu – 02 24800-3272958) dodam i 4-znamenkasti broj upisnice koji mi je ona upisala (gornji desni kut na upisnici).
Znaci, poziv na broj bi trebao biti 02 24800-3272958-XXXX .
Ne znam kako to pomaze onima koji salju postom, ali svejedno dobro je znati.


Evo upravo se vratio iz industrogradnje i obavio upis za dionice koje su na meni. Ove na skrbničkom je poba sve obavila za mene. Zanimljivo iskustvo. Morao sam čekati oko pola sata jer je bio red(za one koji misle da upis neće uspjeti, vidim da je gužva za upis) pa sam osluškivao što se događa na hodnicima [smiley]

I sjedim ja tamo kad ono do mene sjede dva tipa iz nadzornog odbora, neću spominjati imena. I ovaj je jedan upisao svoje dionice i govori i ovome drugome da upiše. A ovaj kaže da nema novaca. I počne pričati o tome kako bi njima mogao Galinec nekakvu i naknadu dati za to što su sjedali u nadzornom odboru i da bi ga trebali pitati za to [lol]


jesu to ova dva padobranca koji su mladji od mene?
pitanje: jel zna netko tko je njih izglasao u NO?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

S ovim Galincom nema igre …

Vaš link

Zna li netko od upućenijh, tko je ovaj J.B.?

Ne znam tko je taj J.B. Ali da mi je bilo vidjeti tog tipa kako kupi stvari uz pratnju zaštitara i izlazi zauvijek iz industrogradnje. To je sigurno bila prava filmska scena. Još da su ga i kroz prozor bacili negdje s XI kata [thumbsup]

Danas sam predao upisnicu za dokap i rekli su da se kod uplate obavezno pod svrhom navede Dokapitalizacija-JMBG kako bi se izbjegle slijepe uplate

Evo da si i ja pohvalim. Danas sam ovjerio upisnicu i poslao poštom te izvršia uplatu. Valjda se pošta neće zagubit.

Nego, Galinac mi je stvarno počeo uljevati vjeru u ovu priču. Na TV-u ne ostavlja dojam odlučnog čovjeka.

Međutim, iz ove priče sa Dugom uvalom i one sa Hospimedicom, imam dojam da tip brzo misli i što je važnije djeluje, a s ovom firmom očigledno misli nešto ozbiljno napraviti.

Nadam se da nije samo dojam.

koji je zadnji dan za sudjelovanje u prvom krugu dokapa??

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/762-08-INDG_dokapitalizacija.pdf

Ovdje ti piše. 25. dan je zadnji dan. Ako sam ja dobro izračunao to je nedjelja 01.06. A nisam siguran da li banke provode uplate subotom. Tako da budeš siguran trebalo bi uplatiti u petak ujutro. A što se upisnice tiče mislim da ona mora stići do petka u industrogradnju.

New Report

Close