INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni stigao prospekt doma kod mojih i sad mi ga mama prelistava [lol]

I uglavnom problem je što ona kaže da joj je samo stigao prospekt u nekoj prozirnoj foliji a nema upisnice. Može mi netko opisati da li je upisnica bila priložena prospektu ili je to odvojeno stiglo? Treba mi to sad poslati u Zagreb pa da sigurno sve pošalje.


Pronađena upisnica 🙂

Čini mi se da mnogima nedostaje novac za dokap pa prodaju jeftino ovo što imaju.


Čini mi se da mnogima nedostaje novac za dokap pa prodaju jeftino ovo što imaju.

Da.
I ja sam sličnog dojma.
Treba namaknuti lovu jel nominala je relativno visoka.
Nisam htio prodat pa sam posudio pare(dio)
Ali bio sam blizu da prodam.

sijem žito raste grahorica

Ste vidjeli da ima greska u upisnici, pise da se izdaje max 245 072 dionica, a u prospektu je max 235 072.
A jos im je Hanfa 4 puta vracala prospekt na doradu.

btw. niko da komentira konsolidirani izvjestaj….

Bilo mi je za očekivati da će poziv na broj biti jmbg ili tako nešto. Nije valjda da svi imamo isti poziv na broj za uplate, kako će onda razlikovati uplate. Evo konkretno moj broj je 02 24800-3272958. Je li i drugima također taj poziv na broj ili su možda svakome u prospekt otisnuli zaseban broj?


btw. niko da komentira konsolidirani izvjestaj….

Evo ja baš malo gledam konsolidirani izvještaj. Moram priznati da sam blago razočaran sa prihodima za 2007. godinu. Računao sam da će biti veći i ostati na razini iz 2006. godine. Ali ova izvješća me isto malo zbunjuju. Nisam neki stručnjak za računovodstvo ali kako to da naprimjer za 2006. godinu nekonsolidirani prihod je veći od konsolidiranog. Kako je to moguće?



btw. niko da komentira konsolidirani izvjestaj….

Evo ja baš malo gledam konsolidirani izvještaj. Moram priznati da sam blago razočaran sa prihodima za 2007. godinu. Računao sam da će biti veći i ostati na razini iz 2006. godine. Ali ova izvješća me isto malo zbunjuju. Nisam neki stručnjak za računovodstvo ali kako to da naprimjer za 2006. godinu nekonsolidirani prihod je veći od konsolidiranog. Kako je to moguće?
[/quote]

Takav slučaj se pojavljuje kod Grupe sa visokom koncentracijom međusobnih isprepletenih plaćanja i obveza članova gdje se prilikom konsolidacije takve transakcije prebijajau i svode na realnu razinu. Najčešći primjer takvih plaćanja su ti tzv. transferne cijene prodaje odnosno plaćanja obveza između mother company i tvrtke kćeri koje mogu znatno napuhivati profitabilnost / pa i prihode.


Bilo mi je za očekivati da će poziv na broj biti jmbg ili tako nešto. Nije valjda da svi imamo isti poziv na broj za uplate, kako će onda razlikovati uplate. Evo konkretno moj broj je 02 24800-3272958. Je li i drugima također taj poziv na broj ili su možda svakome u prospekt otisnuli zaseban broj?

Broj je isti
Na uplatnicu staviš ime platitelja i to je to

sijem žito raste grahorica

slabo ste azurni, gradjevinci [tongue]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/840-08-INDG_kompleks_Croatia_dopuna.pdf

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

dobio prospekt…
prelistao,procitao….odlucio sudjelovati ( jos davno ) ali …uvijek ono ali …
…da li se to sve isplati napraviti kad mozemo takve dionice kupiti i na burzi( po toj noimali )…
..jedina po meni razlika je u tome sto sudjelovanjem u dokapitalizaciji pokusavamo tvrtku izvuci iz govana i kasnije zaraditi na tim istim dionicama …eto onako odoka moje videnje..


dobio prospekt…
prelistao,procitao….odlucio sudjelovati ( jos davno ) ali …uvijek ono ali …
…da li se to sve isplati napraviti kad mozemo takve dionice kupiti i na burzi( po toj noimali )…
..jedina po meni razlika je u tome sto sudjelovanjem u dokapitalizaciji pokusavamo tvrtku izvuci iz govana i kasnije zaraditi na tim istim dionicama …eto onako odoka moje videnje..

Prvo,nemožeš kupiti za te novce na burzi.
Razlika je cca 15 % a meni to nije malo
Vjerujem ni većini
Drugo,ne vjerujem da smo im toliko bitni.
Čini mi se da je to ekipa davnih dana sve riješila
[thumbsup]

sijem žito raste grahorica


dobio prospekt…
prelistao,procitao….odlucio sudjelovati ( jos davno ) ali …uvijek ono ali …
…da li se to sve isplati napraviti kad mozemo takve dionice kupiti i na burzi( po toj noimali )…
..jedina po meni razlika je u tome sto sudjelovanjem u dokapitalizaciji pokusavamo tvrtku izvuci iz govana i kasnije zaraditi na tim istim dionicama …eto onako odoka moje videnje..

razlog je vrlo jednostavan … ovoj dionici ne trebaju drhtavuljci koji će prodavati čim cijena dođe na 1.500,00 kn …

samo čvrste ruke …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close