INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još ništa od prospekta kod mene. Je li prospekt u papirnatom obliku ili je na cd-u?

Dosao prospekt, velicine i debljine biljeznice A4 formata

meni nista..valjda zato sto mi je na marginu[huh]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


meni nista..valjda zato sto mi je na marginu[huh]

Ma nema veze s marginom. Ni meni još nije došlo.


Još ništa od prospekta kod mene. Je li prospekt u papirnatom obliku ili je na cd-u?

Meni došlo danas, papirnati oblik!

Najbolji mi je dio gdje je Galinec u svoju biografiju ubacio da je 2006 “neprijateljski” preuzeo INDG!

Dobra fora!

Sukladno dosadašnjoj praksi sudskih sporova, predlažem da tužimo tiskara i dizajnera prospekta. Ubio sam se vrteći ove stranice.

I love the Smell of Profits in the Morning

i ljudi, jesmo li sta pametniji sada kada imamo i taj dugo ocekivani konsolidirani FI od prosle godine(iz prospekta). Ja bas i nisam…[undecid]

o kojem prospektu je riječ i pta se to događa, neka javna ponuda ili?


o kojem prospektu je riječ i pta se to događa, neka javna ponuda ili?

Ti si pao s Marsa, a? Sjedio si na ušima mjesto da si bi na nastavi kod druga Gage!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/818-08-INDG_otpustanje.doc

I love the Smell of Profits in the Morning


o kojem prospektu je riječ i pta se to događa, neka javna ponuda ili?

Evo moram priznati da ma ovaj post malo nasmijao. Samo još jedan dokaz koliko smo mi iz industrogradnje autično društvo i koliko je industrogradnja zapravo nepopularna da nitko ništa o njoj ne zna osim nas par koji se tu motamo. Eh koja li će cijena biti ako(prije kad nego ako) industrogradnja postane “popularna dionica” [lol]

zvali me iz skrbnistva danas, pitali hocu li dokapitalizirat, sve ce oni obavit mjesto mene.
super![thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close