INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna stvar mi nije jasna.
pa ako moze pomozite?

1000kn za gubitaša, koji se dosad pokazao kao cashburner?

cijena na burzi će biti ista kao u dokapu, koja je svrha?

i Ingra je bolja od ovog!

po ovome treba prodati indg jer pada..[huh]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

pa što ne prodaš onda ?!?

I love the Smell of Profits in the Morning

tvrdoglav sam po naravi[kiss]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

…netko će vrlo brzo morati obaviti čišćenje sve do min. cca 2k. Inače sve ovo nema smisla. Zna li netko kako stoji prodaja do 2k?[undecid]

Neće biti čišćenja, nego je svima koji su u toj dionici u interesu da dokapitalizacija uspije što je jedini
put prema konsolidaciji tvrtke.

Kada dokapitalizacija uspije tek će se onda, naravno uz dobre vijesti, početi buditi interes za ovu dionicu.

Polako će ulaziti i neki fondovi, a kada uđu mirovinski fondovi, onda svi bježmo van.

ja isto mislim da bi morali dici cijenu, barem na 1400kn..
nije zgodno da je cijena ovako blizu,a i bid je mrsav, ima ljudi koji nemaju bas toliko love, pa ce ipak dio prodati da bi kupili nove.

ali dobra stvar je da nema prodaje, ostale su cvrste ruke, bar se nadam!![thumbsup]
dobro izvjesce bi puno znacilo u ovom presudnom trenutku![proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Neće biti čišćenja, nego je svima koji su u toj dionici u interesu da dokapitalizacija uspije što je jedini
put prema konsolidaciji tvrtke.

Kada dokapitalizacija uspije tek će se onda, naravno uz dobre vijesti, početi buditi interes za ovu dionicu.

Polako će ulaziti i neki fondovi, a kada uđu mirovinski fondovi, onda svi bježmo van.

…čišćenja mora biti. Gali mora imati pripremljen keš za to i žrtvovati ga da bi stvorio pozitivnu euforiju i stimulirao postojeće dioničare za sudjelovanje u dokapu te tako namaknuo sredstva za konsolidaciju tvrtke i realizaciju budućih projekata. [undecid]

Postojeće dioničare ne treba ni na što stimulirati. Meni osobno su stimulacija sva ona izvješća i loše vijesti koje sam morao čitati i gledati sve ove godine i sav grč u želucu koji sam osjetio nakon toga.

No, mene osobno jako golica kakvo će biti izvješće za prvi kvartal. Mogao bi napokon biti +.

I love the Smell of Profits in the Morning


Postojeće dioničare ne treba ni na što stimulirati. Meni osobno su
stimulacija sva ona izvješća i loše vijesti koje sam morao čitati i
gledati sve ove godine i sav grč u želucu koji sam osjetio nakon toga.
No, mene osobno jako golica kakvo će biti izvješće za prvi kvartal.
Mogao bi napokon biti +.

…mene treba stimulirati i to još kako. Ne pada mi na kraj pameti da se na ovim razinama bez mogućnosti čistog i brzog profita uvaljujem još dublje u dionicu tako neizvjesne budućnosti. [undecid]

Ti nam niti ne trebaš na ovakvoj dionici. Ti si tzv. drhtava ručica. A takvima ovdje nije mjesto. Pa pogledaj samo zadnje izvješće: čisti gubitak. Toliko sporovo, dugova, radnici bježe, galinac muljator.

Ja na tvome mjestu ne bih ovdje ulagao. Ima puno boljih dionica. Evo npr. u sofiju isprobavaju naš tramvaj. Hm, ja bih malo čvoknio KOEI!

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Vidim da neke muči uspješnost dokapitalizacije jer spominju da mora biti čišćenja i sl.

Pogledajte revidirano izvješće za 2007. godinu. Vidjet ćete da ostali dioničari imaju 41.420 dionica na dan 31.12.2007 ili čak 6.985 dionica manje nego 31.12.2006.

Da bi dokap uspio treba biti upisano najmanje 90% novoizdanih ili 211.547 dionica od 235.072 mogućih.

Vjerujem da gotovo svi iz popisa iz spomenutog izvješća idu u dokapitalizaciju osim možda HŽ.

Da bi dokap bi uspješan u prvom krugu mali trebaju upisati cca 22.000 dionca uz pretpostavku da će svi veliki upisati što uopće ne dovodim u sumnju.

Mislite li da ako veliki ulažu 195 milijuna kn da neće u drugom krugu imati još 15 milijuna ako niti jedan mali ne upiše??? Osobno znam priličan broj malih koji će upisati.

Zato razmislite o vašim izvjavama da je potrebno čišćenje ili da dokap možda neće uspjeti.[undecid]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

New Report

Close