INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…sa ovakvom cijenom dokap neće uspjeti.

Na sjednici hanfe 24.4 nije odobren prospekt. kao sto srečko veli mozda bude sjednica u petak i to znaci da je za petak bio docapday-3.
ako bude na sjednici u četvrtak 8.5. zadnji dan je prekosutra jer je petak neradan dan na burzi.

[undecid]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


…sa ovakvom cijenom dokap neće uspjeti.

Ko ti to kaže?


Budući da je četvrtak neradni dan, postoji mogućnost da iduća sjednica hanfe bude u srijedu tako da je možda dan D za dokap bio u petak.

BTW Gašo je rekao da to ne ide tako lako, vraća se prospekt na doradu itd.

Mislim da bi realno moglo biti tek oko 10.5!

Kontam da je namjerno napravio nekoliko propusta. Čisto da se tržište oporavi, da ne bi bilo zabune …

I love the Smell of Profits in the Morning

ides

fredd:
…sa ovakvom cijenom dokap neće uspjeti.

Ko ti to kaže?

…trebat će Galinec malo bolje stimulirati investitore da kupe rizičnu dionicu za kojom baš i nema velikog interesa. Sa ove razine dokap po 1000 kn nije povoljan. Danas svi građevinari debelo up, indg pred dokapitalizaciju down !!!??? [undecid]

fredd sunce moje malo … svi ti građevinari su svoje odradili (osim možda IGH)

a naš INDG je tek na početku puta … stoga sjedi i uživaj … nisi tu da misliš, već da uplatiš lovu i čekaš kada će vlak stati na posljednjoj stanici … onda lijepo siđeš i pustiš beholdera da uđe u vlak … [proud]

I love the Smell of Profits in the Morning

[lol] [lol] [lol] DOBRAAAAAAAAA!!!!!!

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


…sa ovakvom cijenom dokap neće uspjeti.
Ko ti to kaže? lucky_b: ” Budući da je četvrtak neradni dan, postoji mogućnost da iduća sjednica hanfe bude u srijedu tako da je možda dan D za dokap bio u petak. ” BTW Gašo je rekao da to ne ide tako lako, vraća se prospekt na doradu itd. Mislim da bi realno moglo biti tek oko 10.5!
[/quote]

Meni ovako slaba kupnja sugerira da je možda dan D i prošao i da ovaj tjedan odobre prospekt

ides:

…sa ovakvom cijenom dokap neće uspjeti. ”
Ko ti to kaže? lucky_b: ” Budući da je četvrtak neradni dan, postoji mogućnost da iduća sjednica hanfe bude u srijedu tako da je možda dan D za dokap bio u petak. ” BTW Gašo je rekao da to ne ide tako lako, vraća se prospekt na doradu itd. Mislim da bi realno moglo biti tek oko 10.5!

Meni ovako slaba kupnja sugerira da je možda dan D i prošao i da ovaj tjedan odobre prospekt
[/quote]
Teško, mislim da su ljudi zbunjeni i ne znaju pa da zato i ne kupuju.

bome banana drzava.. sto je bio brz sud, cudo jedno :)..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a i sudac se malo igra.. kad su ovolike pare u igri mogao bi on i ostati bez stolice..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

… jedino sto to sto ce sudac ostati bez stolice nece pomoci industrogradnji puno. ***obrisano***
ali valjda ce nas eu natjerat da se pocnemo ponast ko pravna drzava vec jednom.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

New Report

Close