INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas blokada prema gore. A sutra?

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]


po mojoj procjeni Industrogradnja ima nemala potraživanja od Rusije i bliskoistočnih zemalja što se u bilancama ne vodi, a što će se obznaniti tek sa preuzimanjem firme i s promjenom uprave….Radila je Industrogradnja za braću ruse i braću arape za vrijeme juge puno toga, a kad je trebalo platiti Tile je uvijek znao reći:platićete ka budete mogli….a sad mogu, a s novom upravom valjda će im i Industrogradnja znati reći…sad možete…

kolega ideš, vidiš vaš veliki učitelj ( zimzelen ) je tvrdio da će stići lova iz Rusije, a sad ispada da je Industrogradnja dužna rusima ( vidi dopis od Galinca ). kako to tumačiš? izgleda da vam je Gastarbajter ( slučajno ili ne ) iskrivio činjenice? a za sad znamo samo dva konkretna spora. što će biti kad saznate za ostalih 4.998??
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

zimzelen:

po mojoj procjeni Industrogradnja ima nemala potraživanja od Rusije i bliskoistočnih zemalja što se u bilancama ne vodi, a što će se obznaniti tek sa preuzimanjem firme i s promjenom uprave….Radila je Industrogradnja za braću ruse i braću arape za vrijeme juge puno toga, a kad je trebalo platiti Tile je uvijek znao reći:platićete ka budete mogli….a sad mogu, a s novom upravom valjda će im i Industrogradnja znati reći…sad možete…

kolega ideš, vidiš vaš veliki učitelj ( zimzelen ) je tvrdio da će stići lova iz Rusije, a sad ispada da je Industrogradnja dužna rusima ( vidi dopis od Galinca ). kako to tumačiš? izgleda da vam je Gastarbajter ( slučajno ili ne ) iskrivio činjenice? a za sad znamo samo dva konkretna spora. što će biti kad saznate za ostalih 4.998??
NR


2 konkretna spora su je dignula iznad 1200 kuna, a kad saznamo za ostalih 4998 onda će negdje iznad 5000 već biti cijena jer će se ispostavit u stilu tresla se brda rodio se miš. [smiley2]

dobra ti ta demagogija koju prodaješ. digla su je dva manipulatora a dva konkretna spora su je spustila.
no ako stvarno tako misliš, onda odi zapali svijeću na kamenita vrata da se se što prije sazna koliko su još dužni vjerovnicima.
po tvom kriteriju – što gore to bolje – indg će otići na 3.689.356 kuna po dionici, možda i više.
no sumnjam da ostali ulagači dijele tvoj optimizam?
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Nema tu manipulacije moj NR, pitanje je samo kad će investitori platiti INDG onoliko koliko vrijedi, recimo ja sam je plaćao prije 6 mjeseci i godinu dana po 800 kn, ne izlazim ispod 3000 kn, većini je tada to bilo preriskantno ulaganje pa se uključuju sada iznad 1000, trebao im je Aureus prosvjetliti pamet, ali vidim da se tebe ne da uvjeriti pa neka ti bude. Osim toga bio sam na nekoliko skupština INDG pa znam o čemu pričam, vjerujem u Galinca jer sam čuo nekoliko njegovih poštenih izlaganja, to što malo manipulira cijenom i hladi tržište mu je oprošteno s moje strane. Zapitaj se tko je htio kupovati ATPL po 30-50 kn, to je onda bila firma na rubu stečaja. Pozdrav


Nema tu manipulacije moj NR, pitanje je samo kad će investitori platiti INDG onoliko koliko vrijedi, recimo ja sam je plaćao prije 6 mjeseci i godinu dana po 800 kn, ne izlazim ispod 3000 kn, većini je tada to bilo preriskantno ulaganje pa se uključuju sada iznad 1000, trebao im je Aureus prosvjetliti pamet, ali vidim da se tebe ne da uvjeriti pa neka ti bude. Osim toga bio sam na nekoliko skupština INDG pa znam o čemu pričam, vjerujem u Galinca jer sam čuo nekoliko njegovih poštenih izlaganja, to što malo manipulira cijenom i hladi tržište mu je oprošteno s moje strane. Zapitaj se tko je htio kupovati ATPL po 30-50 kn, to je onda bila firma na rubu stečaja. Pozdrav

slažem se s tobom da treba kupovati tvrtke na rubu stečaja. to je OK. ali imaj na umu da se poslovanje indg i atpl ( tada kada je bila 30-45kn ) razlikuje kao noć i dan. no u pravu si kada kažeš da treba riskirati i biti hrabar. hrabar čovjek umire samo jednom a kukavica tisuću puta.
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Potencijalno preuzimanje kod INDG visi u zraku od trenutka kad je Galinec preuzeo INDG. On sam nije dovoljno jak za taj potez, tj. očito je tu još ekipe (da je sad ne spominjem) uključeno u igru. Koliko čujem u zadnje vrijeme dugovi počinju dolaziti na naplatu i potencijalni preuzimač se mahnito traži (čak kruži priča da se i našao). Tako da se u potpunosti slažem sa kolegom ides sto se tice njegovog posta. Strpljivi će dobro zaraditi na INDG, a pametnjakovići će opet ostati kratkih rukava.

Svakom tko ima barem malo iskustva na burzi, bilo je jasno što Galinec želi napraviti sa onom izjavom od neki dan.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Potencijalno preuzimanje kod INDG visi u zraku od trenutka kad je Galinec preuzeo INDG…

Molio bih pojašnjenje: zašto bi netko (i po kojoj cijeni ) želio preuzeti tvrtku koja grca u dugovima, koja ima 5000 sporova, kojoj se osuo stručni kadar, koja ima nekretnine pod hipotekama (a s tekućim sporovima doći će nove hipoteke od države i vjerovnika) a kojoj je jedino što danas vrijedi ime/brand (što je isto upitno)? [smiley9]

Ignore: KressoM, delux

vedran_bmw:

Potencijalno preuzimanje kod INDG visi u zraku od trenutka kad je Galinec preuzeo INDG… ”

Molio bih pojašnjenje: zašto bi netko (i po kojoj cijeni ) želio preuzeti tvrtku koja grca u dugovima, koja ima 5000 sporova, kojoj se osuo stručni kadar, koja ima nekretnine pod hipotekama (a s tekućim sporovima doći će nove hipoteke od države i vjerovnika) a kojoj je jedino što danas vrijedi ime/brand (što je isto upitno)? [smiley9]

Ja bih od te firme uzeo samo ono nešto nekretnina koje još nisu pod hipotekom ( ako uopće ima takvih ) i to što jeftinije, sve drugo je badwill
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Nightrider i avax10 su danas dežurni kritičari iliti pesimisti…, ajd dobro…
Možda i uspiju oboriti cijenu pa da se i oni ukrcaju na ovaj vlak…, no moraju požuriti jer vremena je sve manje…
Sad kad znanac više ne piše s kritikama, sve vam je džabe, …, pa što se onda trudite…, sve je jasno ko dan…
Opet ponavljam da je vrlo teško da je Aureus ušao sa ciljem pumpanja cijene…, ušao je zbog podataka koje oni imaju i ne dijele ih s drugima…!!!
[smiley1]

Zar nije u pitanju austrijski Strabag ( po pitanju preuzimanja ) ?

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]


Nightrider i avax10 su danas dežurni kritičari iliti pesimisti…, ajd dobro… Možda i uspiju oboriti cijenu pa da se i oni ukrcaju na ovaj vlak…, no moraju požuriti jer vremena je sve manje… Sad kad znanac više ne piše s kritikama, sve vam je džabe, …, pa što se onda trudite…, sve je jasno ko dan… Opet ponavljam da je vrlo teško da je Aureus ušao sa ciljem pumpanja cijene…, ušao je zbog podataka koje oni imaju i ne dijele ih s drugima…!!! [smiley1]

Možda i odlučim ukrcati se ako netko dokaže da ova firma ima perspektivu zato i pitam gdje vi vidite perspektivu za INDG? U tome što je Aureus unutra? Pa nisu ni oni nepogrešivi, svjetska burzovna povijest krcata je takvim primjerima pogrešnih procjena velikih igrača. Sve što je poznato za INDG zvuči katastrofično pa bih jako rado čuo argumente zašto se isplati kupiti INDG (samo nemojte kako netko nešto zna a mi ne znamo ali trebamo vjerovati njima jer oni nešto znaju što mi ne znamo) ?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close