INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čak su ideš i sapi odustali i prešli na Tehniku. Pametno.

Kakve su to gluposti…, nisam izišao iz INDG, a kako stvari stoje ću je samo nadokupljivati ako znatnije padne, u što čisto sumnjam…
Mbaricevicu – Stvarno ne razumijem što se toliko trudiš oko širenja pesimističnih vijesti na ovoj dionici…, pa promet od 400 tisućica i količine po nalozima pokazuju da su to prodavali mahom paničari, veliki nisu izlazili, a pogotovo Aureus – oni se puno ne sekiraju time što ti i takvi dižu bezrazložno dodatnu tenziju, oni će svejedno opet podebljati svoj portfelj ako budu smatrali da je potrebno…
Samim time što su ušli – potvrdili su očekivanja u firmi – zašto bi neki fond ušao u tako “rizičnu” dionicu i riskirao povjerenje svojih investitora – samo bi im naškodilo – vrijeme će pokazati da li su pogriješili ili opet uboli podcijenjenu dionicu koja će im donijeti veliki porast…
Po mome ovdje se pripremaju mnogo veće pozitivne vijesti koje znaju samo povlašteni…, a onda će biti “što sam prodavao” !!!???

Što je, je! Dobro si prognozirao.

ag,

Što je, je! Dobro si prognozirao.

Ajde nek nam kaze tko prodaje. Ja sam kupio pa znam [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Sutra po 990. Do svidanja.

Zašto? Ako se uprava očituje da postoje objektivne okolnosti za ovakvo kretanje cijene, možda Samodol dopusti neograničeno trgovanje?!?!

I love the Smell of Profits in the Morning


mbaricevic: ” Sutra po 990. Do svidanja. ” Zašto? Ako se uprava očituje da postoje objektivne okolnosti za ovakvo kretanje cijene, možda Samodol dopusti neograničeno trgovanje?!?!

Na VSE nema blokade pa nisam siguran da li treba očitovanje, i dalje se može trgovati ako ima zainteresiranih, znači trgovina je slobodna

Ima li onaj tko je pofumao ovdje hrabrosti da to podijeli s nama? [smiley16]
Kolega Bob Dylan (Oh, sister!), gdje je po vama ovdje dno – ballpark?!?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ima li onaj tko je pofumao ovdje hrabrosti da to podijeli s nama? [smiley16] Kolega Bob Dylan (Oh, sister!), gdje je po vama ovdje dno – ballpark?!?

Nisam baš siguran da je tako. Samodolov poučak vrijedi za obadvije burze.

I love the Smell of Profits in the Morning

pozdrav
ovo s industrogradnjom je bilo ocekivano, ali strpljenja molim
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Nisam baš siguran da je tako. Samodolov poučak vrijedi za obadvije burze.

Ali trgovina nije blokirana, znači, možeš sada kupovati ako želiš, dok na ZSE to ne bi mogao, tamo bi bila blokirana.

ma to je rušenje cijene uz minimalni promet…još jedne čvrste ruke su se pretvorile u drhtave ručice [smiley1]


ma to je rušenje cijene uz minimalni promet…još jedne čvrste ruke su se pretvorile u drhtave ručice [smiley1]

Meni to isto tako izgleda. Sa dobrim informacijama i relativno malom količinom dionica može se srušiti cijena 20-30% i krenuti u dokup. A vi samo prodajte… Kada krene gore, neće se 3 dana dati kupiti. Tko veli da se sve proizvodi u Kini. Evo vam tipičan prijmer “Made in Croatia”.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


beholder: ” ma to je rušenje cijene uz minimalni promet…još jedne čvrste ruke su se pretvorile u drhtave ručice [smiley1] ” Meni to isto tako izgleda. Sa dobrim informacijama i relativno malom količinom dionica može se srušiti cijena 20-30% i krenuti u dokup. A vi samo prodajte… Kada krene gore, neće se 3 dana dati kupiti. Tko veli da se sve proizvodi u Kini. Evo vam tipičan prijmer “Made in Croatia”.

[smiley2]

New Report

Close