INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čimi se da je jadna dionica za koju treba osnivati udruge da bi se održala cijena dionice… smiješno… ili je uprava nesposobna ili fimra nema prosperiteta… dečki dragi rađe ulažite u dionice firmi za koje ne treba osnivati udruge da bi se cijena očivala…. ili bi vi osnavali ! “Udrugu navlakača” …


Kolege forumaši, imam ideju kako podržati cijenu dionice Industrogradnje. Mislim da bi trebalo osnovati udrugu malih dioničara koja bi od Uprave zahtijevala prodaju svih nekretnina koje nisu bitne za poslovanje, i isplatu tako dobivenih sredstava kroz dividendu. Šta mislite o tome? Tek toliko od mene.

Meni se čini da se moj kolega Gasterbajter danas prlično nadokupljivao.
Izgleda da mu je sutra opet prilika , biti će još za dokup koliko ga volja.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Meni se čini da se moj kolega Gasterbajter danas prlično nadokupljivao.
Izgleda da mu je sutra opet prilika , biti će još za dokup koliko ga volja.[smiley1]

Imala je INDG svoje mrzitelje i kad je bila na 800, al su ipak njeni ljubitelji bolje profitirali. Recimo kolega znanac ju je nenadano zavolio, oćeš li i ti kolega plavi kad se nakupuješ?

Neću nažalost kolega ideš, trenutno mi se Ingra čini puno povoljnijom shemom za ulaganje , budete vidjeli za nekoliko dana gdje će biti.
Opet će biti hip-hopa , ubrzo.[smiley2]

P.S. Ne mrzim INDG

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Neću nažalost kolega ideš, trenutno mi se Ingra čini puno povoljnijom shemom za ulaganje , budete vidjeli za nekoliko dana gdje će biti. Opet će biti hip-hopa , ubrzo.[smiley2] P.S. Ne mrzim INDG

Ako već preferirate fundamente, moja preporuka je MMTZ. Ubacite brojke u svoje tablice i izračunajte. Malo špekulacije nikad nije naodmet. Za to su INDG i PTKM odlične.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kakav slab promet uz toliki broj obožavatelja tako vrijedne firme poput industrogradnje. sad će gastarbajter/zimzelen sigurno reći, zašto bih sad nadokupljivao kad će sutra biti još jeftinije.
a najgore razočaranje je što sad svi vide da na burzi ne dobiva uvijek 25_crveno. majku mu staru danas je izišlo 3_crno ( indg, blkl, tnsa )
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Izgleda mi da su naivci opet nasjeli na 3 crno.

Pa INDG je do petka opet na 900 kuna. Ne znam kako nadoknaditi ovih 19 miljona ovrhe + još 20 miljona kuna Rusima. Pa to će pojesti cijeli temljeni kapital.

Ali što da uzmu osim ovih novogradnji. U kancelarijama nema ništa, Galinca ne mogu uzeti, radnicima koji ne dobivaju plaće isto. Sve mi se čini da je Marinko sve bliže. Ne znam kako će to pomoći onima koji su kupovali iznad 1300 kuna. Bojim se nikako.

Sutra idu 2 naloga po 1100 i gotova priča. U srijedu smo opet na 1000. Do petka ispod 900.

Jasno ko dan. Čak su ideš i sapi odustali i prešli na Tehniku. Pametno.

Istina Gago je kupovao po 300 kako kažu. On je danas prodao dio, sutra će još malo, a vi kupujte. Možda će baš od vaših para INDG zatvarati ovrhu.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Kako god gledam, naši građevinari djeluju vrlo skupi po sadašnjim cijenama. O INDG ne treba trošiti riječi, ona je van konkurencije jer tamo se ne zna tko pije ali se zna tko će sve na kraju platiti-mali dioničari. [smiley10] Problem kad krene pad je što većina misli da je dno pad od 10-15% ali zna to potegnit i punooo niže od očekivanja. [smiley7]

Ignore: KressoM, delux

od sto glasa, glasa čuti nije. gdje su sad ulagači, investitori, škotski fondovi, kupci, navlakači. nigdje nikoga. samo vi koji ste navučeni na preskupu dionicu – sami u mraku razmišljate što vam je to trebalo?
nema bauštelca i njegove kamarile da vam objasne da ste vi u super poziciji, samo što toga niste svjesni, to mu je omiljena fraza
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Nije bauštelac nego Gego i nisu njegove kamarikle nego KAMIKAZE.

E sad problem je što je Kamikaza sve manje. Pa Japan je izgubio rat, majku mu.

Ovo sa INDG i ovrhom ne mogu spriječiti ni da miniraju cestu.

Nakon ovih 3 crno, što bi Mladen Delić rekao: Nema više vremena…………….ode sve k vragu BLKL, PUNT,HOMS,JTMN,KMBJ,INDG,HRDH,JNAF………………..nema više kamikaza……………………………

Ali zato ima novih skladbi: Vis je nami mila majka, vis je naša Jamajka……….

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

citat sa centra navlačenja:

Re: Industrogradnja d.d. Zagreb
Industrogradnja raste na nadi
Piše: brokeri Zagrebačke banke
____________________________________________
netočno

Industrogradnja raste na vrijednostima svojih nekretnina
Piše: investitor Gastarbajter

__________________________________________________ ____
točno[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Gego i Kamikaze

INDG je nami mila majka,
INDG je naša Jamajka…….

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

ovaj će vam lupati po nekretninama INDGa:

New Report

Close