INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne brini ti poglavice…, kad si vjerovnik na bilo koji način se želiš naplatiti, a još kad izbjegavaš sud onda si na konju…., a kakavi su sudovi to se da odugovlačiti do besvijesti…, pa zato uzmi što možeš i ne gledaj konju u zube…
Vidim da ekipa guli po 1250 kn nemilice, ako je njima dobra po toj cijeni, meni to još više odgovara….


Ej mačak, sve je to u redu ali kako ćeš se nagoditi sa vjerovnicima kad im nudiš ( naravno ne mislim tu na tebe osobno već na znančevog Galinca ) samo obećanja, a perja niodkud? I to obročna obećanja, da im barem obećaš sve odmah, hi, hi,hi[smiley1]

Veliki se ne nagađaju…najbolji primjer ti je Toda . Proizvođaču mljeka bio dužan godinu dana,ovom dojadilo,plati mi bilo kako,ne mogu više…. a barba Toda mu pošalje dva šlepera šećera.
Ružno i brutalno zvuči,ali to je tako…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Jedini mogući dokup je dokup po asku [smiley2].

istina:

Kupnja – INDG-R-A
1H 1.161,00
50 1.160,00
60 1.150,00
10 1.020,00
10 1.000,10

Prodaja – INDG-R-A
10 1.200,00
6 1.225,00
4 1.240,00
60 1.260,00
5 1.290,00

kad nema više kupnje

Kolege forumaši, imam ideju kako podržati cijenu dionice Industrogradnje. Mislim da bi trebalo osnovati udrugu malih dioničara koja bi od Uprave zahtijevala prodaju svih nekretnina koje nisu bitne za poslovanje, i isplatu tako dobivenih sredstava kroz dividendu.

Šta mislite o tome?

Tek toliko od mene.

ma pero ti si skoro i u pravu , ne mogu vjerovati da sam još prošli tjedan gledao kupiti ovu dionicu , sva je sreća što nisam.
MIslim , građevinski sektor je očigledno ove godine in i to će ostati, ali ima puno boljih građevinskih firmi od Industrogradnje. Iako sam Industrogradnju mislio kupiti na temelju nekih špekulacija koje sam čuo , ovo danas mi je malo razbistrilo glavu – ODUSTAJEM.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Kolege forumaši, imam ideju kako podržati cijenu dionice Industrogradnje. Mislim da bi trebalo osnovati udrugu malih dioničara koja bi od Uprave zahtijevala prodaju svih nekretnina koje nisu bitne za poslovanje, i isplatu tako dobivenih sredstava kroz dividendu.

Šta mislite o tome?

Tek toliko od mene.

Odlična ti je ova ideja stari, pitanje je samo koga imenovati za predsjednika udruge UMD, Gastarbajtera ili Znanca?možda Matića kao prijelazno rješenje?
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Mislim da će se i ići na jednu takvu varijantu…ali ne zbog isplate dividende nego zbog servisiranja dugova…a upravo će tada najbolje proći Galinc i njegovi znanci jer će se oni očešati za kupnju atraktivnih nekretnina po 30-40% diskonta.


Kako kaže jedan tip sa mognovca, vjerovatno eric ( a ne vašegnovca ) – should I stay or should I go, if I stay it will be trouble, and if I go it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Mislim da je ovo problem ovog što je prije par dana stavio nalog na 1300,pa ga sad spušta…..u nedoumici čovjek….poprilično su mu tanašni živci…..on bi hebo,al bi ostao nevin…

Kupnja – INDG-R-A
1H 1.161,00
50 1.160,00
60 1.150,00
10 1.020,00
10 1.000,10

Prodaja – INDG-R-A
26 1.193,00
66 1.225,00

4 1.240,00
5 1.290,00
6 1.300,00

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

kaj smo već na 1161?? pa sada bi se trebalo razgrabiti na ovim jeftinim razinama [smiley2]


kaj smo već na 1161?? pa sada bi se trebalo razgrabiti na ovim jeftinim razinama [smiley2]

Ne možeš kume, dno je 1.192,56

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ova se rasprava razmahala objavom rješenja Porezne uprave, podsjećam da je ovdje riječ o postupku koji dugo traje. Nadalje, INDG je odbijena odgoda ovrhe (“kupovanje” vremena), i ako uprava to želi, može dobiti još vremena ulaganjem sudske žalbe na rješenje. Osim toga, kod naplata ovrhom, država koja je prva u naplatnom redu prvo sjeda na račune, a zatim na pokretnine ovršenika (dioničari INDG bi ipak trebali znati s kojim brojem osobnih automobila, npr. Audi-a, raspolaže njihova firma) i tek na kraju se upisuju tereti na nekretnine.
Ukratko, stanje se u firmi neće bitno promijeniti zbog objave ovakvog rješenja, tj. poslovanje i buduće mogućnosti bi trebale biti prvi razlog ulaganja u neku dionicu.


Ukratko, stanje se u firmi neće bitno promijeniti zbog objave ovakvog rješenja, tj. poslovanje i buduće mogućnosti bi trebale biti prvi razlog ulaganja u neku dionicu.

Potpisujem…, no kad se lavina pokrene panika čini svoje…, mnogi su kupovali i po 10% skuplje no što je današnji prosjek…
Paničari dobro dođu onima koji žele dokuputi, no uskoro bi i to trebalo dotaknuti dno korekcije pa idemo u nove pobjede…
Oni koji kupuju na ovim razinama cijene da je to ipak dobra kupnja…, pričekajmo da se oblaci raziđu, mnogi će žaliti što su “panično” izlazili….

New Report

Close