INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Morat ćemo organizirati jedan late night cash game nakon što se INA riješi, vidim ja. [cool]

Ključ svega je neuspjeh ponude na 2800. Kad to propadne (ako skupe neku mizeriju) vlada će ozbiljno morati preispitati svoje zajedničko djelovanje sa strateškim partnerom koji ne može ni ponudu odraditi kako treba. Tu se onda preispituje i opravdanost zamjene dionica s istim, odnosno pod pritiskom javnosti morat će ići na raspisivanje javnog natječaja.


namoj samo night game cash jer se to razvuce do sljedeceg popodneva
pofuk
[/quote]

Turnir, freez out 500 ojra. Moj prijedlog [wink]
[/quote]
to je ok jer imam dojam da se na burzi non stop ribajam
pofuk
[/quote]

[lol] [lol] dobar [thumbsup]
[/quote]
ah bar da sam negde dobar
vise necu imat love za platit interenet vezu pa necu moci vidjeti ni flop od burze tj.otvaranje
enivej dodje mi da sve dionice foldam i odem u baden baden bacit kes igru
pofuk

Za turnir nas se mora skupiti barem 8. Zadnji nosi sve.

hm… onda ipak 200 ojra [lol]

I'LL BE BACK


Za turnir nas se mora skupiti barem 8. Zadnji nosi sve.

hm… onda ipak 200 ojra [lol]
[/quote]
cekajte zadnji ili prvi nosi sve????


cekajte zadnji ili prvi nosi sve????

Ko prvi ispadne nosi sve! [lol] Moliš Boga da ti prvi hand dođe 2 3 offsuite i onda ALL IN!
A nego kako vi to igrate?



Za turnir nas se mora skupiti barem 8. Zadnji nosi sve.

hm… onda ipak 200 ojra [lol]
[/quote]
cekajte zadnji ili prvi nosi sve????
[/quote]

zadnji u smislu "last man standing"

I'LL BE BACK

(Naknada malim dioničarima naplati li Vlada Mađarima više od 2800 kuna?)

Katastrofa , ode ina u pm.



cekajte zadnji ili prvi nosi sve????

Ko prvi ispadne nosi sve! [lol] Moliš Boga da ti prvi hand dođe 2 3 offsuite i onda ALL IN!
A nego kako vi to igrate?
[/quote]
da znam kak igram poker ne bi se kocko na nasoj burzi nego bi poput vorena bitija sa aston martinom kruziro po evropi i kocko
pofuk


(Naknada malim dioničarima naplati li Vlada Mađarima više od 2800 kuna?)

Katastrofa , ode ina u pm.

Bez brige, MOL nece postati vlasnik INE po cijeni od 2800 kn. Ovakvim izjavama pokazuju da sada i oni to znaju.



Morat ćemo organizirati jedan late night cash game nakon što se INA riješi, vidim ja. [cool]

Ključ svega je neuspjeh ponude na 2800. Kad to propadne (ako skupe neku mizeriju) vlada će ozbiljno morati preispitati svoje zajedničko djelovanje sa strateškim partnerom koji ne može ni ponudu odraditi kako treba. Tu se onda preispituje i opravdanost zamjene dionica s istim, odnosno pod pritiskom javnosti morat će ići na raspisivanje javnog natječaja.

u tom slučaju će Sanader reći:

"kolika je važnost kompanija koje se bave naftnim biznisom pokazuje situacija u kojoj mali i veliki dioničari ne žele ni po cijeni od 2800 kuna prodavati dionice INE. Vlada je u tom smjeru napravila iskorak i uz strateško pozicioniranje u INI osigurala je i svoju pristunost na regionalnoj razini kroz sudjelovanje u vlasništvu Mola"

Zar ne zvuči dobro?
[/quote]
Ma kako god da se okrene oni se izvuku….



(Naknada malim dioničarima naplati li Vlada Mađarima više od 2800 kuna?)

Katastrofa , ode ina u pm.

Bez brige, MOL nece postati vlasnik INE po cijeni od 2800 kn. Ovakvim izjavama pokazuju da sada i oni to znaju.
[/quote]

A zašto jednostavno odmah ne kažu u kojem omjeru misle raditi zamjenu i toliko ponuditi na javnoj ponudi. izgleda da je OMV bliže nego se mislilo. Sakrila sa i vlada i MOL u rupe mišje!


Jasno je ko dan da će određeni ljudi u ovoj transakciji zaraditi silne novce, ali nije mi jasno zašto ne zadovolje raju, što mislite da OMV nije spreman na mutne poslove i provizije. Zar on ne dolazi iz zemlje Hypo banke?

Pošto je doktor Drivo austrijski đak nekako mi je logičnije da si je on bliži njima nego Mađarima. Pa na kraju ni je on prodo Mađarima onaj prvi paket te sad mora izvoditi kompletnu predstavu kako bi opravdao izbacivanje Mola i ubacivanje Austrijanaca. Prestava ni je jednočinka i mora imati početak, zaplet i kraj. Na kraju krajeva i vrijeme je tu nekakav faktor.

Govorim to zato što je trenutno previše ljudi uvjereno u prodaju Molu te mi se to čini pre jednostavnim. Jednostavno tu mora biti negdje skrivena nekakva kvaka 22. Doktor je već davno pokazao da je sklon teatru, drami i operi te se nadam da će ostati dosljedan sam sebi. Na kraju će svi biti zadovoljni,a kupac naj više jer koliko god da plati dobio ju je jeftino s obzirom na potencijal.

who dares, wins

Malo mi je mutan onaj smjesak od Đure Dečaka od sinoc. Da nije njemu Jadranka rekla da ce bit sve u redu samo nek se malo strpi?

Pazi ti to:
"U raspravi o aktualnoj situaciji vezanoj uz javnu ponudu MOL-a nije bilo prijepora, i jednoglasno je dogovoreno da nikakve odluke u ovom trenutku nije potrebno donositi", kazala je Kosor.

New Report

Close