INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vrijedi nama, ali ne i njima..

Ma vrijedi i njima, nebi je preuzimali da ne znmaju da vrijedi i to puno puno više , to svi znaju osim naših političara, to zna čak i Štern koji je svojevremeno izjavljivao(IPO) da neće kupovati dionice
INA-e.

Na žalost nama uvijek stranci moraju svojim interesom za nešto ukazivati na stvarnu vrijednost nečega našeg, eto toliko o našim stručnjacima (ekonomistima, injženerima itd.)

Kakav smo to mi neuk narod ili nas to samo nemoralni i neuki političari prodaju i stvaraju takvu sliku o nama, o rado bi bio matija Gubec …..!!!!!???????



@fish

jel to neka ironija? [smiley]
ako se ne varam ti si ocekivao ponudu od 2600, ja od 3100.
pirova ti je to pobjeda, jer nize ziher nece,a za dalje cemo vidjeti [tongue]

Nećemo se lagat, ja sam rekao 2700 [kiss]

I nemoj se ni nadati da mi moožeš dati stotku prije neg stevo opali keca…ali stevu je tako lakše, a tko sam ja da mu ne dam to veselje…
[/quote]

dakle, vec pušiš..a meni ostaje mjesec dana da se popravim [tongue]
evo dobio si jos jednu i prije Stevice..dosta ti je to za danas
umislit ces se, znas kakav si [proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

nakon ove pljacke oko ine valjda je vrijeme da se svi pobunimo protiv vlade…pljackaju nas di stignu….a mi im to omogucujemo…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja smallfish-u lupam aševe više iz dragosti, a ne zato što ga ne volim. osim toga ništa mi ne znače te ocjene, čak štoviše volio bi da kraj mog imena stoji crvena zvjezdica. Navali narode!
Niti ljude ocjenjujem prema boji zvjezdice koja im je kraj imena, već po tekstu koji pročitam. Na jednoj temi napiše nešto ok – dam mu 100, na drugoj mi malo drukerajem se bavi – pljas – komad! Pa nisu ovi kričavo zeleni uvijek u pravu. ili najpametniji. Osim ako PD ne dijeli neke nagrade za "dobre ocjene". U tom slučaju ću se "potruditi"! he he he
Ja ću kao i do sad pisati što mislim, a svak nek lupa ocjene kako želi. Zaboli me ona stvar za boju zvjezdice.

Jel javio tko srednjoškolcima što se događa oko INE. [lol]


Jel javio tko srednjoškolcima što se događa oko INE. [lol]

Odlično!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [lol]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Kostrenčić: OMV želi ponuditi više za Inu

Vaš link

Dionica INE je bila i ispod 2000, dugo vrimena je kotirala od 2400 do 2500, i to se zove tržišna cijena.
Kad se ćutila ponuda od MOL-a naglo se digla i preko 3000, fondovi su branili na 2900 stavljajući par dana po 5000 kom na ask, sad kad se zna ponuda od 2800 digla se frka. Odjednom priče da ona puno više vridi, pa šta niste kupovali na 2000 kad tako razmišljate, zar to ne miriše na pušionu fondova koji orkestr. prema javnosti da je to malo naravno kad su kupovali na 2900 i 3000. Ako mol skupi 51%
ode ona ide down i papa kao i pliva. A čuo sam i komentare ako se INA tako cijeni, tada bi tribalo zatvoriti cilu vladu zbog cijene od 1690 u IPO…..Mislim da se možemo nadati ovoj cijeni ili malo malo molostinje da se smire strasti od 100 kn što bi smanjilo gubitke fondova.

transparentnost jednostavno znači,da se vlada mora izjasniti,da li želi prodati dionice ine ili ih želi zamijeniti…kad oni kažu da su spremni prodati dionice,onda će i omv istaknuti svoju cijenu ponude…


transparentnost jednostavno znači,da se vlada mora izjasniti,da li želi prodati dionice ine ili ih želi zamijeniti…kad oni kažu da su spremni prodati dionice,onda će i omv istaknuti svoju cijenu ponude…

Tocno. Vlada se usrala jer nastupa zajedno sa MOL-om i takav njezin potez je van svake logike osim one privatne. Zato sam i rekao da ih moramo tuziti jer su nas ostetili bez obzira na ishod situacije.

[QUOTE=promatrač;432017][B]"Naše interese zadovoljila bi ponuda od 3500 kuna"[/B]
Upravni odbor Fonda hrvatskih branitelja Domovinskog rata i članova njihovih obitelji na poslijepodnevnoj sjednici nije donio nikakvu odluku vezanu uz javnu ponudu mađarskog MOL-a za dionice Ine, a dogovoreno je da će se Upravni odbor Fonda ponovno sastati idućega tjedna, a po potrebi i ranije, izjavila je potpredsjednica Vlade i predsjednica Upravnog odbora Fonda Jadranka Kosor.

…"Mi smo očekivali ponudu od oko 3500 kuna, to je cijena koja zadovoljava naše interese." – ustvrdio je Dečak u razgovoru za Novu TV.[/QUOTE]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f9dffcd6-7bf4-4ff1-bf82-98798aa9b268&open=sec

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Dionica INE je bila i ispod 2000, dugo vrimena je kotirala od 2400 do 2500, i to se zove tržišna cijena.
Kad se ćutila ponuda od MOL-a naglo se digla i preko 3000, fondovi su branili na 2900 stavljajući par dana po 5000 kom na ask, sad kad se zna ponuda od 2800 digla se frka. Odjednom priče da ona puno više vridi, pa šta niste kupovali na 2000 kad tako razmišljate, zar to ne miriše na pušionu fondova koji orkestr. prema javnosti da je to malo naravno kad su kupovali na 2900 i 3000. Ako mol skupi 51%
ode ona ide down i papa kao i pliva. A čuo sam i komentare ako se INA tako cijeni, tada bi tribalo zatvoriti cilu vladu zbog cijene od 1690 u IPO…..Mislim da se možemo nadati ovoj cijeni ili malo malo molostinje da se smire strasti od 100 kn što bi smanjilo gubitke fondova.

jedan demanti,Pliva je kupljena za 94.43% kolicine dionica tak da je FF ostatak koji nije zanimljiv.Zasto bi INA isto tak bila ne zanimljiva ak MOL drzi 51%,jel HT mozda ne zanimljiv

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close