INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vrijedi nama, ali ne i njima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

inace, poucen prijasnjim navlacenjima, pisanjima po novinama isl. mogu lako zamisliti da ce ina i otici po tih 2800 a vi koji sad ne prodajete cete prodati inicu po 2200-2500 tim istim fondovima poslije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

naravno, mozda i omv kupi po recimo 3200 no u tom slucaju moglo bi biti sudskih tuzbi zbog izjava o zajednickom djelovanju isl..

a sad objektivno da li ce biti 2800 ili 3200 i nije neka razlika.. 12-13%

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@super

pomozi se digitronom oko postotka [thumbsup]

a sto se tice vrijednosti, ako LLRB vrijedi 50, onda i INA vrijedi bar 5000kn.
NHF [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


inace, poucen prijasnjim navlacenjima, pisanjima po novinama isl. mogu lako zamisliti da ce ina i otici po tih 2800 a vi koji sad ne prodajete cete prodati inicu po 2200-2500 tim istim fondovima poslije..

Zar se nisam ja trebao NPK kada sam to isto govorio, ili se varam

Pozdrav MIG
[wink]

ja sam govorio koliko ina nama vrijedi kao drzavi i nasoj ekonomiji.. i slazem se da se ne treba prodavati..
moj komentar se odnosi na ovu smijesnu situaciju da je cijena na burzi veca nego u ponudi..

a za llrb se ne brini, to ce kupiti agrokor, a onda ces i ti doci drukati kao na ledo [tongue]

ajde molim te izracunaj mi ti postotak, gosn mig.. manji je od 15% u svakom slucaju..

puno za mol, ali malo za dionicare ine..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


naravno, mozda i omv kupi po recimo 3200 no u tom slucaju moglo bi biti sudskih tuzbi zbog izjava o zajednickom djelovanju isl..

a sad objektivno da li ce biti 2800 ili 3200 i nije neka razlika.. 12-13%

ovisno o osnovici na koju računaš. Na 10 kuna i nije neka razlika.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

@super

1.ja bi rekao da je 15% prije nego 12-13%
2.nije mi jasno da ne mozes skuziti da na INI imas dno, ispod kojeg nece 2800, a razumnu mogucnost da ce ici vise od te cifre.red je da se plati ta call opcija.ocekivao sam da ce se prvi dan trziti cca 2850kn
3.necu nikad drukati na LLRB jer se drzim one Buffetove da je bolje kupiti odlicnu firmu po dobroj cijeni nego dobru po odlicnoj.jest da ne znam di bi tu stavio LLRB [tongue]
a price o preuzimanju agrokoru i tosami traju vec koliko?godinu i po najmanje!
al valjda ti INDG popravi minuse otamo [kiss]


@fish

jel to neka ironija? [smiley]
ako se ne varam ti si ocekivao ponudu od 2600, ja od 3100.
pirova ti je to pobjeda, jer nize ziher nece,a za dalje cemo vidjeti [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

evo 100tka i Fishu i Superu..

ipak su to nasi decki, da su Ugri, odmah jedinica!!
dao bi im brze, nego Stevo u najbolja vremena! [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@super

1.ja bi rekao da je 15% prije nego 12-13%
2.nije mi jasno da ne mozes skuziti da na INI imas dno, ispod kojeg nece 2800, a razumnu mogucnost da ce ici vise od te cifre.red je da se plati ta call opcija.ocekivao sam da ce se prvi dan trziti cca 2850kn
3.necu nikad drukati na LLRB jer se drzim one Buffetove da je bolje kupiti odlicnu firmu po dobroj cijeni nego dobru po odlicnoj.jest da ne znam di bi tu stavio LLRB [tongue]
a price o preuzimanju agrokoru i tosami traju vec koliko?godinu i po najmanje!
al valjda ti INDG popravi minuse otamo [kiss]


@fish

jel to neka ironija? [smiley]
ako se ne varam ti si ocekivao ponudu od 2600, ja od 3100.
pirova ti je to pobjeda, jer nize ziher nece,a za dalje cemo vidjeti [tongue]


odi drukaj na llrb pa da pokupim nesto po 100 kuna..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kolege dioničari,meni nije jasno kako bi se i OMV i bilo tko drugi mogao javiti sa kontraponudom. Ako MOL i Rh djeluju zajednički u ovoj ponudi što je Hanfa potvrdila tih 69% dionica nije na prodaju.
OMV ne interesira manjinski paket što su jučer i rekli.Uz to morali bi ponuditi bid za 100% pa da kupe max 29% i imaju poziciju kao sada u MOLU..
Sada preostaje pritisak vlade na MOl koji možda da milostinju od još 100kn po dionici.I to je to.


@fish

jel to neka ironija? [smiley]
ako se ne varam ti si ocekivao ponudu od 2600, ja od 3100.
pirova ti je to pobjeda, jer nize ziher nece,a za dalje cemo vidjeti [tongue]

Nećemo se lagat, ja sam rekao 2700 [kiss]

I nemoj se ni nadati da mi moožeš dati stotku prije neg stevo opali keca…ali stevu je tako lakše, a tko sam ja da mu ne dam to veselje…

New Report

Close