INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


srbi su prodali svoj nis bagatelno,po 5 puta manjoj vrijednosti od stvarne,da li ćemo i mi isto pogriješiti kao i braća?mislim,ipak,da smo malo pametniji od njih..

Srbi su ga prodali u zamjenu za politickupotporu oko Kosova.
Mi cemo dati INU u bescjenje da ne bi dizali inflaciju?

najbolje onda da sve pare iz Hrvatske posaljemo van i podijelimo po svijetu, e da ne bi dizali inflaciju???
[shocked] [shocked] [shocked]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



srbi su prodali svoj nis bagatelno,po 5 puta manjoj vrijednosti od stvarne,da li ćemo i mi isto pogriješiti kao i braća?mislim,ipak,da smo malo pametniji od njih..

Srbi su ga prodali u zamjenu za politickupotporu oko Kosova.
Mi cemo dati INU u bescjenje da ne bi dizali inflaciju?

najbolje onda da sve pare iz Hrvatske posaljemo van i podijelimo po svijetu, e da ne bi dizali inflaciju???
[shocked] [shocked] [shocked]
[/quote]

"Oni se ne odvijaju dok javna ponuda ne završi, a idućih tjedana ne bih uopće s tim u vezi davao izjave", rekao je Polančec

Nemojte ga jadnog ništa pitati. Pa on je samo potpredsjednik vlade i sjedi u NO INA-e. Ne zna on ništa. kao što ni o Maestru nije znao ništa.
Pustite jadnog Rumenog na miru. Nije on kriv što je u HDZ-u! [lol]

ZAGREB – Potpredsjednik Vlade Damir Polančec izjavio je danas da kao član Vlade i Nadzornog odbora Ine, na temelju Zakona o preuzimanju dioničkih društava i činjenice da Vlada ima dioničarski ugovor s MOL-om, nije u mogućnosti komentirati bilo koji element javne ponude MOL-a za kupnju dionica Ine, jer bi tako kršio Zakon.

MOL je samostalno odlučio dati javnu ponudu. Vlada nije pozivala MOL niti treba pozivati bilo koga drugoga, izjavio je novinarima Polančec u Krškom upitan kako komentira MOL-ovu ponudu. Tko god želi, ima snage i volje može se uključiti u transparentni proces javne ponude, a tko ponudi višu cijenu bit će pobjednik, rekao je Polančec. Istaknuo je da tako dugo dok traje javna ponuda bilo kakva komunikacija i pregovori s MOL-om nisu predmet aktivnosti Vlade.

"Oni se ne odvijaju dok javna ponuda ne završi, a idućih tjedana ne bih uopće s tim u vezi davao izjave", rekao je Polančec nakon sastanka Međudržavnog hrvatsko-slovenskog povjerenstva za nuklearnu elektranu Krško.

Vaš link

S boldanim je sve rečeno, tko ponudi višu cijenu bit će pobjednik, logično da se ta viša cijena odnosi i na vladin dio dionca. Netko je spomenuo da OMV-u nije omogućen due diligence, u što ja ne vjerujem, da ga zatraže sigurno bi ga dobili.

Oni se ne odvijaju dok javna ponuda ne završi, a idućih tjedana ne bih uopće s tim u vezi davao izjave", rekao je Polančec .

Kako lažež Stanislave.

SAM PROTIV SVIH

samo neka vrate 1000000000e duga sto dobiju od prodaje ini pa nema straha od inflacije imju jos ustedu 6 posto kamata


Zašto ste bezglavo vjerovali kako će INA otići skupo u interesu svih građana ove države, zašto ste mi danima svi zajedno dijelili jedinice jer nisam podobno drukerski govorio.

Nismo vjerovali, ja sam jos davno pisao da ce tako biti, ali kako se trenutak istine priblizava bagra na vlasti je sve drskija i drskija.
Jednostavno ne vjerujem na koji nacin od vlastitih biraca i gradjana rade kretene gledajuci ih u oci i govoreci da je 2+2=5.
I iako od davno znas da ce biti tako treba i dalje govoriti o tome. Mozda ce neki novinar naici na ovaj forum, mozda ce napisati koji clanak, mozda ce urednik ipak pustiti clanak i mozda ce se nesto promijeniti.
Jer ako sutis onda si upravo onakav kakav zele da budes.

Da ipak nije bas sve isplanirano i rijeseno dokazuje da su mirovinci i ini fondovi izdali svoje priopcenje da je cijena preniska – i galinec se nesto javio i par fond manadjera.
I to usprkos primarnom novinarskom i analiticarskom (stojic pa kardum jucer na televiziji itd) drukanju da je cijena ‘korektna’.
Vec sam pisao zasto cijena nije korektna i zasto ja necu prodati po 2800.

I koga briga sto smo ‘zaradili 80% u godinu i pol’. Ja INA-u hocu prodati po APSOLUTNO najvecoj mogucoj cijeni. Da sam je dobio i na poklon i da mi je zarada 100% NEDAM je po i jednoj nizoj cijeni.
I uopce nije vazno kolika je ta cijena – svatko neka donese odluku.

I ‘moja’ vlada mi NE SMIJE stajati na putu u tome. A upravo to radi i AKTIVNO onemogucuje normalni proces nadmetanja i prodaje.

Loki

Zašto ste svi protiv Polančeca?Pa on se bar crveni dok laže.A ostali političari nit da trepnu dok lažu!! [yawn]

Najgore od svega mi je što su se mirovinci opet "iskazali"…

Vaš link

zasto je cijena preko 2800?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


zasto je cijena preko 2800?

Zbög pretpostavke da vlada nece izdrzati pritisak, odnosno nade da ce netko drugi dati kontra ponudu.


zasto je cijena preko 2800?

Cijena je više od 2800 jer VRIJEDI više od 2800. Jednostavno.

New Report

Close