INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10 naloga na prodaji do 2.900, Šprajc skida s aska, kao da nema sutra [thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Ovo je muška kupnja [thumbsup] – 2850 i dalje skupljanje [thumbsup]. Da sam pri lovi i ja bi te podržao [thumbsup]

Takođe.
Ali ovo je ipak i prilika malima da se izbore za sebe ako i nisu pri lovi za kupovinu jednostavno ne prodajte i tako pomozite najvjerojatnije nezadovoljnim fondovima koji sada pumpaju cijenu i pomoći će te i samima sebi, a nećete morati dugo čekati rezultate. [thumbsup]
Nadam se da sam u pravu [huh]

Pobuna! Pobuna!

[wink]

Izgleda da su se fondovi dogovorili.Jače prodaje ako su se dogovorili nebi trebalo biti.Gdje će lansirati cijenu vidjećemo.

SAM PROTIV SVIH

Trenutno na kupnji 75 kom po 2850 [sealed]


Izgleda da su se fondovi dogovorili.Jače prodaje ako su se dogovorili nebi trebalo biti.Gdje će lansirati cijenu vidjećemo.

Tamo gdje joj je i mjesto. Neće Vladi biti zgodno dati po 2800,00 kn, a tržište kaže više !Još jedan argument protiv !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ovo mi se sviđa ćak i više od uzleta DIOK-a. Financijaši imaju petlju i pokazuju zube Vladi i Mol-u.
Samo naprijed. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Nedajmo da se netko poigrava sa nama. Ako Vlada nezna štititi naše interese, učinimo to mi sami…

"Istina je neotkrivena laž"


Izgleda da su se fondovi dogovorili.Jače prodaje ako su se dogovorili nebi trebalo biti.Gdje će lansirati cijenu vidjećemo.

da, fondovi dižu cijenu i time pokušavaju minirati javnu ponudu MOL-a i prisiliti ih da dignu cijenu na 2900-3000 kn. problem je samo što oni zanemaruju da je MOL je izašao u javnu ponudu prisilno, zbog zamjene dionica s Vladom i da nema nikakvog interesa dizati cijenu (osim ako se ne uključi OMV,a to je malo vjerojatno) jer će s državnim udjelom MOL biti bizu 50% a onda je sve zabetonirano godinama

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Vaš link
‘Možda su se ipak sve dogovorili’

“Please, God, Just One More Bubble.”




Mol na +1.25%, a INA na -1.30% danas:

Pa, naravno. MOL mora narasti kad će mu za svoje dionice koje ionako pokušava sakriti pokloniti INU…

Ne boli me toliko što će MOL debelo profitirati na nama – koliko što će mađari sada imati i konkretan dokaz kako smo mi hrvati STVARNO glup narod.
[/quote]

Nismo mi glupi što ćemo INU prakticki pokloniti, nego Sanader, Polančec i Šuker, mi smo samo glupi jer smo ih izabrali…
[/quote]

A što sam ja drugo rekao kolega?

Uskoro su izbori i ovaj trio fantastikus treba CASH. Lijepo kažu u OMVu: Ako ćete INU prodavat transparentno, tj. ako nećete (opet) tražiti novac ispod stola, mi ćemo dati i svoju ponudu. Zanimljivo je da se u HR nitko ne usudi komentirati zašto jedna austrijska firma od naše vlade JASNO I GLASNO traži transparentnost jer inače NEČE sudjelovati u kupnji nečega što inače JAKO želi imati?

I onda se čudimo što će vlada prodat INU MOLu za 2.800?
Cijena će zapravo i biti 3.000 po dionici no, razliku nećete ubrati vi kolege nego "zna se" tko a "zna se" i na koji način!

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

stevo, tebe bi INA trebala zaposliti kao predstavnika za javnost a PD bi ti trebao dati nagradu za drukera godine 2008, šalim se malo- ne zameri.

&

Evo i ja stavio nalog na prodaju na 3199,00, idemo do mene. [thumbsup]

New Report

Close