INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pedu

dan je pametniji od noći

E moj Ljubo, lako ti je s tuđom kitom po koprivi udarat. Što nisi dao 25% + 1 dionicu na burzu, nego poklonio MOL-u?

(da on nešto zna sad bi bio na vlasti, a ustvari gori je i od nas koji ovdje cifre lupamo bez veze)


E moj Ljubo, lako ti je s tuđom kitom po koprivi udarat. Što nisi dao 25% + 1 dionicu na burzu, nego poklonio MOL-u?

(da on nešto zna sad bi bio na vlasti, a ustvari gori je i od nas koji ovdje cifre lupamo bez veze)

I vi zbilja mislite da bi to onda proslo u ono doba? pa vise od 50% hrvata je culo za pojam dionica tek na IPO-u INA-e…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

ja, a i moja obitelj također, glasovati ćemo samo prema ispunjenosti našeg džepa. to uključuje i ponovno razmatranje oživljavanja umirovljeničke stranke. ako od pozicije i opozicije nemamo ništa, treba tražiti treći put. živili.

Dobar dan,
ljubazno bih molio mišljenje o informaciji koju sam upravo primo od svojih dragih roditelja (dvoje starijih ljudi 70g) koje je kontaktirala dotična dama iz kako se predstavila SDA da MOL otkupljuje dionice po 2700 kn te da li su možebitno zainteresirani za prodaju tih istih dionica preko njih direktno MOLU !!!!!!!!!!!
danas je cijena svi znamo koliko!!!!
unaprijed hvala…
i zar ovo nije kriminalno dijelo!

MOL je počeo torbariti po kućama. Zove okolo. Otkupljuje dionice.

A ništa, čekam da me nazove CEO OMV-a i da vidim koliko on nudi pa ću odlučiti kome ću prodati.

[lol]

to je već slućaj za praćenje od strane policije. svatko se može predstaviti kako hoće i izvarati naivne ljude. zapišite broj, sa kojega je zvano i prijavite policiji. [thumbsup]

ajmo ozbliljno malo. realno je za očekivati da nakon ponude cijena na burzi bude ca. 100 kuna manja? da će mađaroni odmah preko 3000 možda no tko to može znati..

btw. jel objavila hanfa da je po t primila dopunu ponude ili sad igraju polako i na izmaranje protivnika?

ovi pošalju za dva tjedna dopunu, pa hanfa gleda tjedan dana pa odobri.. moglo bi još mjesec dana proć prije nego čujemo cijenu..

inače zanimljiv detalj.. ljudi koje znam a imaju inu pojma nemaju ni o čemu i nešto površno su možda čuli za mol u najboljem slučaju.. ali slabo to povezuju sa svojim dionicama.. to njima samo stoji..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Dobar dan,
ljubazno bih molio mišljenje o informaciji koju sam upravo primo od svojih dragih roditelja (dvoje starijih ljudi 70g) koje je kontaktirala dotična dama iz kako se predstavila SDA da MOL otkupljuje dionice po 2700 kn te da li su možebitno zainteresirani za prodaju tih istih dionica preko njih direktno MOLU !!!!!!!!!!!
danas je cijena svi znamo koliko!!!!
unaprijed hvala…
i zar ovo nije kriminalno dijelo!

Ako je istina, moje mišljenje je da netko sa informacijama iz SDA torbari po kućama u svom privatnom interesu koji je jasan ako se zna sadašnja cijena.
Koliko je to sve protuzakonito ipak je na nekom pravniku te struke da ocijeni.
Sumnjam da je to povezano službeno sa SDA ili MOL-om, presmješno je.

Jedno pitanje.
Recimo da MOL ponudi 3500 (broj samo primjera radi) i nema kontra ponude po koliko mislite da bi se u tom slučaju trgovalo na zse sa INA-om, onako cca?

Recimo da MOL ponudi 3500 (broj samo primjera radi) i nema kontra ponude po koliko mislite da bi se u tom slučaju trgovalo na zse sa INA-om, onako cca?

3400

New Report

Close