INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sanader juče srušio dionicu 50 kn, da vidimo sada koliko je Jurčić može dići [lol]

Jedno su želje, a drugo zakonske odredbe:

"Vlada će prema Zakonu o privatizaciji Ine do ulaska u EU zadržati najmanje 25 posto plus jednu dionicu te naftne kompanije.
Hrvatska vlada mora smanjiti svoj udio u Ini s 44 posto na 25 posto prije ulaska u Europsku uniju – najvjerojatnije oko 2011. godine, no ne želi prepustiti kontrolu nad tvrtkom, zbog čega razmišlja o zamjeni dionica s Molom."

idu mi na jetra te priče – vlada mora smanjiti udjel u ini. nije li austrijska vlada vlasnik 31% OMV-a? Nisu li austrijanci u EU? ili možda griješim.

[/quote]
Potpuno si u pravu. Nije dozoljeno subvencionirati od strane države, a ostalo je preporuka. Inače struktura vlasništva OMV-a neka bude špranca za INA-u. Kod strateških firmi nebi trebalo dozvoliti da postoji večinski vlasnik.


Qitu je on naucio.

Kod neprijateljskih preuzimanja cijena moze biti samo veca nego kod prijateljskih. [cry]

Pa 3100 je više nego 1200……


Qitu je on naucio.

Kod neprijateljskih preuzimanja cijena moze biti samo veca nego kod prijateljskih. [cry]

Kolega nisam mislio na to što vi pišete.Čovijek je izgubio izbore na burzi pa sada Sanaderu i ekipi ako se loše dogovorila sapuna dasku.A i lokalni izbori su blizu.

SAM PROTIV SVIH


idu mi na jetra te priče – vlada mora smanjiti udjel u ini. nije li austrijska vlada vlasnik 31% OMV-a? Nisu li austrijanci u EU? ili možda griješim.

Odi kod Sanadera, reci da ti sve to "ide na jetra", pa neka zbog toga promijeni odredbe Zakona o privatizaciji INA-e.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw



idu mi na jetra te priče – vlada mora smanjiti udjel u ini. nije li austrijska vlada vlasnik 31% OMV-a? Nisu li austrijanci u EU? ili možda griješim.

Odi kod Sanadera, reci da ti sve to "ide na jetra", pa neka zbog toga promijeni odredbe Zakona o privatizaciji INA-e.
[/quote]

već sam mu nekoliko puta rekao, ali me ne ferma


[

Čovijek je izgubio izbore na burzi pa sada Sanaderu i ekipi ako se loše dogovorila sapuna dasku.A i lokalni izbori su blizu.
[/quote]

Sanader je najavio kako HDZ ide na "osvajanje" velikih gradova na lokalnim izborima (ZG, RI). E ja glasam prema svom džepu, pa ako me Ivo zaj…. s INA-om, ode moj glas Bandiću.

Možda Ivo čita forum, pa me posluša. Ivo ne daj INU za kikirikij!!! [lol] [lol]



Kolega nisam mislio na to što vi pišete.Čovijek je izgubio izbore na burzi pa sada Sanaderu i ekipi ako se loše dogovorila sapuna dasku.A i lokalni izbori su blizu.
[/quote]

Skuzio sam ja sto si ti htio reci, nemas frke.

Samo mi je to sve skupa ljigavo. Jos se hvali kako je on inzistirao da se objavi tekst ugovora s Molom… Tako da bolje vidimo svoju sramotu.

Spancir je to najbolje opisao. [bye]

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




idu mi na jetra te priče – vlada mora smanjiti udjel u ini. nije li austrijska vlada vlasnik 31% OMV-a? Nisu li austrijanci u EU? ili možda griješim.

Odi kod Sanadera, reci da ti sve to "ide na jetra", pa neka zbog toga promijeni odredbe Zakona o privatizaciji INA-e.
[/quote]

već sam mu nekoliko puta rekao, ali me ne ferma
[/quote]
stisni mu šamarčinu sljedeći put.. i jednu u moje ime.. [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

i polančecu jednu uzuši……kao opomena!

dan je pametniji od noći

A Šukia nogom u ……

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close