INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PORUKA INAŠIMA

Pa ljudi kaj se vi opće bojite da bute zgubili novce, vjerujte u Inu kao što ste vjerovali u Ht!
Sam kaj ću vam reć je to da je ova ekipa na vlasti opaka i ne preza pred ničim radi vlastite koristi, kak su zjebali Ht tak budu i Inu bez brige ak nanjuše kakve novce bez obzira kaj budu onak i vas usput sjebali a vi svi na ovom topiću se okanite ćorava posla niš od tog !
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


PORUKA INAŠIMA

Pa ljudi kaj se vi opće bojite da bute zgubili novce, vjerujte u Inu kao što ste vjerovali u Ht!
Sam kaj ću vam reć je to da je ova ekipa na vlasti opaka i ne preza pred ničim radi vlastite koristi, kak su zjebali Ht tak budu i Inu bez brige ak nanjuše kakve novce bez obzira kaj budu onak i vas usput sjebali a vi svi na ovom topiću se okanite ćorava posla niš od tog !
[lol]

Ili prevedeno: "Prodajte INA-u 6% iznad najmanje zakonom dopuštene cijene u ponudi i kupite…" ŠTO DA KUPIMO? Gukni golube! Što te svrbi? Da ti barba Stevo počisti sa aska! [lol]
Pa da i ti kupiš INA-u!

I prestaneš spamati.

[thumbsup]

MOL je namjerno dao nepotpune podatke jer nije želio kupiti sve KUNE odjednom, jer bi srušio tečaj ispod 7 Kn za EUR a HNB je odbio i proslijedio MOL tržištu……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


MOL je namjerno dao nepotpune podatke jer nije želio kupiti sve KUNE odjednom, jer bi srušio tečaj ispod 7 Kn za EUR a HNB je odbio i proslijedio MOL tržištu……

A onda je svizac zamotao čokoladu…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Uz odgodu raspleta oko preuzimanja INA-e (ZSE:INA-R-A) dionice domaće naftne kompanije jučer su doživjele značajniju korekciju, skliznuvši u minus od 2,3 posto. Najviša današnja dnevna cijena odgovarala je jučerašnjoj završnoj, a najniža cijena iznosila je 2.725 kuna, što je najniže u posljednjih šest tjedana. Uz zaključnih 2.751 kuna, dnevna promjena cijene INA-e iznosila je (negativnih) 0,5 posto. No zato silazna putanja nedvojbeno ide na ruku MOL-u, koji bi, barem kako se sada čini, ulagače mogao „impresionirati“ i cifrom nižom od 3.000 kuna

Izvor:

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/ina-klizi-ka-2.700-kuna,23292.html

Hmmm, od objave da MOL želi preuzeti INA-u nisam uspio pročitati ili čuti na medijima a ma baš niti jednu jedinu pozitivnu vijesto u vezi INA-e, čak niti poslije izvješća koje je bilo u najmanju ruko o.k.
Kao da je u pitanju teški gubitaš i da trebamo biti zahvalni što još ne moramo i platiti da ga netko odnese. Pa nije teško tu i tamo na dnevniku lansirati bilo kakvu pozitivnu "novost" i cijena bi se držala sama od sebe (a valjda bi to i na ponudu utjecalo), ovako mi to sve izgleda ko da idem prodati svoj auto, a neda mi se ni oprati ga i kad netko pita kako radi mašina odgovorim krato: -Može i bolje. Daj šta daš.
No ipak ovdje politika vodi igru, a ne tržište pa je kraj teško predvidjeti iako za sada situacija baš ne zrači optimizmom. [undecid]

a tko u nas apsolutno kontrolira medije……ZNA SE!

dan je pametniji od noći


ma uvjeren sam 100% da će sanader naguziti mađare,i da će omv preuzeti sav ovaj dio ine,što je na ponudi..a i ako mol dobije,pa preplati dionicu,svakako će i sam sebi dignuti cijenu,jer već posjeduje 25% ine….dakle,kako god bude,bit će o.k.

Omv ili Mol ???
Austrijanci ili Mađari ???
Razmislite logično…

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


MOL je namjerno dao nepotpune podatke jer nije želio kupiti sve KUNE odjednom, jer bi srušio tečaj ispod 7 Kn za EUR a HNB je odbio i proslijedio MOL tržištu……

MOL je i izrazio zabrinutost, kako će utjecati njihova kupnja na našu valutu,pa su odlučili kupovati malo po malo po kućama, evo meni baš bili neki mađari ,pitali me hoću li kupiti forinti,valjda skupljaju za MOL. [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Rekordno otvaranje danas s 2 (slovima: dvije) dionice [lol]


a tko u nas apsolutno kontrolira medije……ZNA SE!

hvala luki007 [smiley]

dan je pametniji od noći



PORUKA INAŠIMA

Pa ljudi kaj se vi opće bojite da bute zgubili novce, vjerujte u Inu kao što ste vjerovali u Ht!
Sam kaj ću vam reć je to da je ova ekipa na vlasti opaka i ne preza pred ničim radi vlastite koristi, kak su zjebali Ht tak budu i Inu bez brige ak nanjuše kakve novce bez obzira kaj budu onak i vas usput sjebali a vi svi na ovom topiću se okanite ćorava posla niš od tog !
[lol]

Ili prevedeno: "Prodajte INA-u 6% iznad najmanje zakonom dopuštene cijene u ponudi i kupite…" ŠTO DA KUPIMO? Gukni golube! Što te svrbi? Da ti barba Stevo počisti sa aska! [lol]
Pa da i ti kupiš INA-u!

I prestaneš spamati.

[thumbsup]
[/quote]

Pa okreni se malo oko sebe, nije ZSE jedino tržište, koliko si energije potrošio na ovom forumu u posljednja dva mjeseca oko Ine i teorijama urote, mogao si na američkom tržištu napraviti barem
30% plusa, možda se varam, ali mi se čini kao da se malo previše emocionalno vežeš za dionice,
ili je to samo patriotizam u pitanju?

@ 051dejan

Malo si predugo aktivan na forumu da bi stajao u obrani likova kao što je luki007. Ne znam zašto taj lik misli da ga je netko "zjebal" s HT (ako i je vlada je zadnja u tom redu) i sad sije strah i paniku da će se isto dogoditi s INA-om. Netko je nešto izmuljao ispod stola, prodat će INA-u i bescijenje, ekipa na vlasti je opaka (čuj ovo, a narod koji je tu istu vlast odabrao je od boga dan, jel?) i slične idiotarije. Ne vjerujem u to i gotovo. Za to ne treba biti patriota već samo dovoljno pametan da malo razmisliš glavom. Ovdje pišemo o INA-i i mogućim pravcima razvoja situacije. Meni je zanimljivo čitati i sudjelovati u raspravi. Ne gledam na to kao na trošenje energije. Nije mi zanimljivo kad sporadično uleću spameri padobranci i uništavaju topic ovakvim izjavama. I bez ikakvog obrazloženja. Napiše da će nas vlada "zjabati" s INA-om isto kao i s HT-om, i nestane. Nema ga na raspravi. Objasni majstore, kako će nas to "zjebati" što će se dogoditi, kome je to u interesu…
Očigledno je da neke svrbi INA ne zato što je imaju, već zato što trenutno određuje sudbinu cijele burze. A što ću vam ja…

New Report

Close