INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odgađa se objavljivanje ponude jer koncertna sezona kreće tek u jesen dok malo zahladi,možda sredinom rujna.Sada su još velike vrućine pa bi se posjetioci mogli previše znojiti.Ovo će očito biti u više dijelova kao i opera.Kupite ulaznicu na vrijeme dok je niska cijena,jer neće biti vremena za preprodaju.Poslije koncerta u Budimpešti sve će se znati,jedino se ne zna u koliko sati.Ima li netko sat?

Jedino ne znamo hoće li na programu biti Tri tenora ,Pet ortaka ili neki novi komad?
[undecid]

a tko je pajdo?

ok……..sad kad mol nije predao sve dokumente, jel im kreće sa novim rokom od 15 dana i nova prosječna cijena ili ne…….???
i koji je sad tromjesečni prosjek???

HANFA: imate pravo znati [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

MOL ima 15 dana da pošalje dodatnu dokumentaciju. Ako će ponuda tada biti zadovoljavajuća, ona se objavljuje u Narodnim novinama i sljedećih 15 dana mogu pristizati i konkurentske ponude za kupnju INA-e.

e,da,a MOL opet ima 15 dana da ponovo pošalje ponudu o preuzimanju nakon današnjeg dana + 14 dana prava HANFE za objavu i dolazimo do perioda od mjesec dana isčekivanja… [bye]

kome opanci,a kome obujci… [pray]

pa moguće je da se sve odužuje i radi toga da se ne bi narušio bitno tečaj euro-kuna,a i da mali ulagači,napetih živaca jednostavno puknu,i prepuste njima novac..

"…Sada je jasno da dane nikako ne treba početi brojati od 12. kolovoza, kada je Mol, dan prije isteka roka, Hanfi dostavio zahtjev za objavljivanje javne ponude…"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cb188df8-986a-4d2b-9c5b-15823038093f&readcomment=1#comment

kako ste se uzkokodakali …. malo strpljenja gospodo ili za svenarodnu zabavu nabacite par teorija zavjere

Ideje naše benzin Vaš!

Pazi tvrtka kao što je MOL, koji je u INI već nekoliko godina i dobro poznaju HR sustav, nije poslao kompletnu dokumentaciju. Ovo je još veća provala od one jučer gdje predsjednik Visokog trg. suda kaže da mu je tajnica tiho rekla pa nije baš čuo. [lol] [lol] [lol]

Samo strpljenja , ja sam prije tri dana rekao da ponuda nije preko 2600 ali to ništa ne znači .
Ispod 3500 u hanfi će falit uvjek neki dokument [tongue]

Drugovi pratim sva desavanja oko Ine i Mola i rekao bih ovako na nasem jeziku:"Bojim se da ce vas zajebati Madjari (u dogovoru sa premijerom). Ovdje mislim na male akcionare. Oni veci su se skontali i usli su negdje drugdje.
U svakom slucaju rudarski pozdrav: SRETNO

Ma samo se produžuje vrijeme za utovar ili istovar "pajde", mjenjam strategiju ovoga puta sam u čeki na 2650, tih nekoliko stotina kuna mogu riskirat (valjd ispod 2600 ponuda ne može biti) ili možda bolje da stavim na Šahtjor…nekak mi je sigurnije

Surround all arround when it hits the ground


Samo strpljenja , ja sam prije tri dana rekao da ponuda nije preko 2600 ali to ništa ne znači .
Ispod 3500 u hanfi će falit uvjek neki dokument [tongue]

Ja se ispod 3500 ne mogu sjetiti PIN-a. [rolleyes]

who dares, wins

New Report

Close