INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gle ovih paničara ,a gdje ste bili kad ste mogli prodati po 2900.

Ne treba donositi brze zaključke niti je kraj s jednom MOL-ovom ponudom kakva god ona bila.

Kako smo se molili da se dogodi preuzimanje kod nas još nedavno, sada treba moliti da bude što veće i sa što više novaca koje će se kasnije sliti na ovo naše, ali i regionalna tržišta kapitala.

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Još budemo mi gledali našu inicu na 3xxx [smiley]


Gle ovih paničara ,a gdje ste bili kad ste mogli prodati po 2900.

To se i ja cjelo jutro pitam! Kakvi sve luseri tuda operiraju dobro je da smo tu gdje je smo.
Tek je prva runda pripetavanja, a panika hara u redovima naivaca. Za sada još ni sam čuo cjenu koja bi me ponukala na razmišljanje o eventualnoj prodaji. Na kraju krajeva može se to prodavati isto tako za godinu, dvije po još boljoj cjeni. Tako se bar ne mora razmišljati šta drugo kupovati.

who dares, wins

tko god misli da je završila privatizacija grdo se vara [proud]

Još jedan u nizu tekstova, kalkulacija…
No nije zgorega pročitati:

http://www.poslovni.hr/89206.aspx

Normalno je da cijena ide gore dolje.
Jel burza pijaca ili nije.
Svi jedni druge testiraju za koliko je tko spreman prodati ili kupiti.
Da nije tako onda burza nebi bila zanimljiva.

Interesantno je to da već mjesec dana mirovnjaci je drže na 2900 , a danas je je počela kliziti dolje -2.45. Možda će naši mirovnjaci opet gubiti dio naše mirovine , ja osobno mislim da je ponuda oko 2600 !

Ja dokupio. Ipak Tordai kaže da je ponuda između 2800 i 3200. On cijelo vrijeme druka da cijena bude što niže.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Na temi "Tehnička analiza", krpa je još prekjučer uradio analizu koja na Ini daje mogućnost inverted H&S obrasca. I znate što, danas smo upravo počeli raditi drugo rame. Ajde da se dogovorimo, pa ako bude prema njegovoj analizi (target price ~ 3900), da platimo čovjeku kakav dobar ručak. [wink]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=718#post608392

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ja dokupio. Ipak Tordai kaže da je ponuda između 2800 i 3200. On cijelo vrijeme druka da cijena bude što niže.

Same here. Dokup xx komada. Nije puno ali čovjeka veseli. Dok mačka (Pajdo) spava, miševi kolo vode. He he he.
[thumbsup]


Na temi "Tehnička analiza", krpa je još prekjučer uradio analizu koja na Ini daje mogućnost inverted H&S obrasca. I znate što, danas smo upravo počeli raditi drugo rame. Ajde da se dogovorimo, pa ako bude prema njegovoj analizi (target price ~ 3900), da platimo čovjeku kakav dobar ručak. [wink]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=718#post608392

Sa zadovoljstvom, krpa to zaslužuje. Predlažem i da Baronu platimo ručak. Nije red da ga roditelji hrane sve ovo vrijeme, treba i zajednica podnjeti dio tereta.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close