INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imate u Jutarnjem, ponuđena cijena je 2 700 kn !

kolega , ovakve laži pričajte svojim potomcima u vezi ljubavnih podviga…kao prvo u jutarnjem nagađaju oko cijene, kao drugo to je jutarnji list, a ne hanfino ocitovanje!

Bez pristojne premije na zadnju tržišnu cijenu moje dionice neće dobiti. To je jedino sigurno.

ovo je taktika do kraja dana ako se nakupi naloga bit ce počišćeni do 2900



Imate u Jutarnjem, ponuđena cijena je 2 700 kn !

Kolega nemojte se zaletavati sa takvim izjavama jer dalje u tekstu piše da je moguća cijena koja je ponuđena 2700 kn.
[/quote]
ne zaletava se on njemu tako odgovara jer planira brzo nešto kupiti dok je jeftino

dan je pametniji od noći

Članak u Jutarnjem je obično novinarsko naklapanje, bez ikakvih novih informacija, čisto odokativna metoda koju primjenjuje i veliki broj forumaša 🙂

U vezi izvješća od 2q kada INA bude privatizirana dobit će biti preko 1 milijardu kuna po kvartalu……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Sve mi se nešto čini da se AZ izmaknuo sa nalogom da nekom svom rodijaku omogući da kupi povoljnije. A paničara uvijek ima.
Prije nego da je ponuda manja. Mislim, portošiš toliko novaca i što sad?

HANFA se pod hitno mora oglasiti i objaviti cijenu. Ovako je otvoren prostor malverzacijama pojedinaca. Mislim, ništa novo u Hrvatskoj, ali…

Jutarnji je dobro prenio cijenu HT-a par dana prije nego je bila sluzbena objava!
Pa neznam zasto bi pogrijesili za Inu !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dobro je netko napisao,ako Mol ponudi recimo 2700kn za dionice onda bi Vlada trebala ponuditi 2701kn i otkupiti sve MOL-ove dionice 25+1!

Novac je kisik burze!

malo solidniji komentar. treba procitati cijeli text.

http://www.poslovni.hr/89206.aspx

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

steta kaj ce oni koji znaju stvarnu ponudu od MOL-a sad opet tak lijepo zaradit nofce i poslije se pravit kak su pametni…pih… daj meni par milja kuna i sigurnu informaciju pa da vidimo 🙂

ma nece skrti madjari ponuditi nista vise od 2700 u prvoj rundi, a zasto i bi?? samo se nadam da ce ih omv dobro iscjediti! kada bi se jos i tovaris lukica ubacio bilo bi prekrasno… [thumbsup]

"Day after yesterday"

New Report

Close