INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na moj upit HANFI jučer dobio sam odgovor ali ga ne mogu podjeliti sa vama jer su oni stvarno transparentni.

Ova poruka elektroničke pošte, kao i svi privici, može sadržavati povjerljive i/ili zakonski povlaštene informacije koje su namijenjene isključivo naznačenom(im) primatelju(ima). Ako ste ovu poruku primili greškom, odmah obavijestite pošiljatelja, a poruku kao i sve njezine kopije i privitke odmah i bez tiskanja, čitanja ili kopiranja trajno obrišite s računalnog sustava.

Svako prenošenje, snimanje, kopiranje, distribucija ili bilo koji drugi oblik neovlaštene uporabe ove elektroničke pošte podliježe kaznenoj i prekršajnoj odgovornosti kao i građansko pravnoj zaštiti.

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga ne prihvaća odgovornost za sadržaj ove poruke, odnosno za posljedice radnji koje bi proizašle iz proslijeđenih informacija. Primatelj treba provjeriti ovu poruku e-pošte i sve privitke. Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga ne prihvaća odgovornost za štetu uzrokovanu zlonamjernim programom koji se može poslati putem e-pošte.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Na moj upit HANFI jučer dobio sam odgovor ali ga ne mogu podjeliti sa vama jer su oni stvarno transparentni.

Ova poruka elektroničke pošte, kao i svi privici, može sadržavati povjerljive i/ili zakonski povlaštene informacije koje su namijenjene isključivo naznačenom(im) primatelju(ima). Ako ste ovu poruku primili greškom, odmah obavijestite pošiljatelja, a poruku kao i sve njezine kopije i privitke odmah i bez tiskanja, čitanja ili kopiranja trajno obrišite s računalnog sustava.

HEAVY!

Nemoraš nam prenositi što je pisalo unutra, reci ti nama samo jesi li ti zadovoljan odgovorom?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Navukli su ,i sad skupljaju

Ipak se Ina brani na 2900 ali sitnim nalozima? Možda se ispipava tržište? Bojim se da neće "dobro" završit.


Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga ne prihvaća odgovornost za štetu uzrokovanu zlonamjernim programom koji se može poslati putem e-pošte.

a da zlonamjerni program slucajno posta najzanimljivije dijelove ovdje?
[thumbsup]

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...



Na moj upit HANFI jučer dobio sam odgovor ali ga ne mogu podjeliti sa vama jer su oni stvarno transparentni.

Ova poruka elektroničke pošte, kao i svi privici, može sadržavati povjerljive i/ili zakonski povlaštene informacije koje su namijenjene isključivo naznačenom(im) primatelju(ima). Ako ste ovu poruku primili greškom, odmah obavijestite pošiljatelja, a poruku kao i sve njezine kopije i privitke odmah i bez tiskanja, čitanja ili kopiranja trajno obrišite s računalnog sustava.

HEAVY!

Nemoraš nam prenositi što je pisalo unutra, reci ti nama samo jesi li ti zadovoljan odgovorom?
[/quote]
Kao pravi političari odgovoe ti na pitanje a mislim da i njima odgovor nije jasan.

Ma samo su me skinuli s ku..a.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Sve informacije se mogu provjeriti, pa ne mogu oni praviti FI kako kome padne na pamet, evo ti u prilogu dio izvještaja o gubitcima na plinu koji je ove godine veći nego lani, u tablici su gubitci u odnosu na uvoznu cijenu. Ovo će se promijeniti tek kada Ina dobije novog većinskog vlasnika koji neće kupovati socijalni mir cijenom plina.

mrgud – ne budi naivan!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


PLAČ i ŠKRGUT ZUBI !!!!

Ha ha ha, samo se ti isplači. Padni mi na grudi! [lol]

Samo nemoj reći da si se ti stvarno nadao da će pasti do 2600 i poklopiti tvoj nalog? Trunku realnosti pls, po 2600 se kupovalo nakon 1Q FI, a prije objave namjere o dobrovoljnom preuzimanju.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Malo zbivanja vani:

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Naime, cijena dionica mađarske kompanije skliznula je ispod 17.000 forinti, do najniže razine u posljednje tri godine (i nešto više), i to u uvjetima iznadprosječno visokog obujma trgovine. U nedostatku bilo kakvih uzbuđenja na Zagrebačkoj burzi, gdje trgovinu i dalje karakteriziraju tek minorne fluktuacije cijene dionica INA-e (ZSE:INA-R-A), navedena bi činjenica domaćim investitorima mogla poslužiti kao svojevrstan signal daljnjeg razvoja događaja. I to s pozitivnim predznakom.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/mol-spreman-skupo-platiti-ina-u%3f,22697.html

i još…

Ina je u prvih šest mjeseci ostvarila neto dobit od 796 milijuna kuna, čak 169 posto više nego u istom razdoblju prošle godine kad je dobiti iznosila 296 milijuna kuna. Gotovo je dostignuta cijela prošlogodišnja dobit.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-u-sest-mjeseci-povecala-neto-dobit-cak-169%25,22698.html


Ipak se Ina brani na 2900 ali sitnim nalozima? Možda se ispipava tržište? Bojim se da neće "dobro" završit.

..Neće dobro završit za ove koji su prodali .. [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close