INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koje "spektakularno" otvaranje danas! [lol]


Dragi STEVO i ROOSTER.
Intervju znači razgovor što podrazumijeva razmjenu mišljenja. U novinarskoj praksi to izgleda tako da novinar postavi pitanje a osoba s kojom razgovara da odgovor. Ja ne vidim pitanje i odgovor na isto te neki daljnji ili prethodni razgovor izmedju g. Boris Cerni in Ljubljana, Slovenia i Samodola.
Tu se radi o tzv. IZJAVI koju su svi živi ko papagaji prenjeli ali se nitko nije potrudio potvrditi i provjeriti istinitost iste.
Malo ste zamjenili uloge. Da sam ja tvrdio ovo šta Vi uzimate za ozbiljno još bi razumio ali ovako?
Što se mene tiče ovo što je napisao Bloomberg je na razini intervjua Sanader-Butković.
Ništa od ponude danas a živi bili pa vidjeli.

A zašto izvješće nebi još malo pričekalo? Kao što kažete i MOL je vlasnik INE kojeg se tamo nešto pita. Pričekala je i modernizacija rafinerija pa zašto ne i jedno izvješće.

Slažem se. Interview, izjava – na isto ti dođe.

E da. BLOOMBERG nije JutarnjiList. [wink]


Ispravak ispravka, po službenoj ponudi MOL-a , Hanfa ima rok od 14 dana da se očituje dali je ponuda pravovaljana (obzirom na bankovne garancije i sl.), tek onda počinje teći službeni rok.

Stoji. Jedino što ja osobno nisam siguran ide li se prvo sa MOL-ovom ponudom u javnost, a onda paralelno HANFA radi provjeru i potvrdu ili tek po isteku tih (do 14 dana) HANFA izlazi sa službenom ponudom u javnost? Brzo ćemo saznati, u svakom slučaju.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ako ništa primjetit ćeš po transakcijama


Koje "spektakularno" otvaranje danas!

Ma to je sasvim u redu. Nakon što se dobro šamaralo zadnjih tjedana, sad su pomalo i kupnja i prodaja zauzeli svoje "busije" i nema puno pomjeranja prije nego procure nove informacije. Kupnja: ne dam više od 2950 za dionicu! Prodaja: ne dam dionice ispod 2950! [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

evo ja sam rasprodao čitav portfelj,i još se podebljao…

Stvarno jadno… u sat vremena manje od 1Mkn!?!
To nešto ZNAČI! (?)

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

jel vidi tko pajdu na koliko je

pepe7


U nedostatku zanimljivijih novosti evo offer za INA-u u Londonu preko 3000 kn.
Znam nitko još nije kupova po toj cijeni ali kao što sam rekao u nedostatku…

Koliko vidim iz ove tvoje priložene slike cijena u Londonu je 637,5 $, što bi po srednjem tečaju HNB-a iznosilo 2947 KN, a zadnja transakcija je provedena 23.07., što znači da se INOM ne trguje već tjedan dana.

Evo malo dnevnih događanja:

Hoćemo li danas probiti tu famoznu 3T pa da idući tjedan idem taj paket zaregistriram kod 1 generacije ( i dobijem novu gledalicu ) ili će mo se daviti cjelo ljeto bez veze?

who dares, wins

to bi bilo nice

New Report

Close