INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


minimalna cijena INE bila je na cca 2 050,00,duplo od tog iznosi 4 100,oo i to bi bio nekakav minimum,
max.cijena dostigla je cca 3 450,00 kn uvečano, iznosi cca 6 900,00 kn!
Po nekim zakonima tržišta to bi trebala biti osnova izračuna u kojem zainteresirana strana nudi tzv fer cijenu!
Osnovna ponuđena cijena može varirat od min. do max. ovisno o dodatnim pozitivnim ,ili neg. okolnostima.Trenutno prevladava pozitivna …s naglaskom na OMV
[thumbsup]

Možda bi trebalo uzeti u obzir i cijenu dionice po kojoj su dobili ovih 25 % što imaju i onda izračunati neki prosjek cijenei koliko bi ih to sve skupa koštalo jer ne smijemo zaboraviti da su ipak tih 25% dobili prejeftino. [bye]

Polančec bi ovaj put trebao odigrat muški ,udarit po stolu i reć gospodo nije ovo nićija prćija ,ako ponuda nije iznad 4 000,00 kn izvolite tamo su vam vrata… [thumbsup]

POKRET OTPORA

Svi jako dobro znamo kako je ekipa prodala HT i koliko su Nijemci zaradili i zarađuju sve ove godine i to još uz konkurenciju koju INA zasad nema. Valjda će već jednom početi učiti na greškama drugih. [bye]


Svi jako dobro znamo kako je ekipa prodala HT i koliko su Nijemci zaradili i zarađuju sve ove godine i to još uz konkurenciju koju INA zasad nema. Valjda će već jednom početi učiti na greškama drugih. [bye]

HT je još super posao kad se usporedi s prodajom banaka. [bye]

Sve sami virtuozi trgovanja!



Recimo koliki je prosjek zadnja 3 mjeseca? Mislim da nije preko 2600, nisam siguran,ali mislim da je ta cijena, s time da bi trebala biti i nekakva premija.

Kolega Stevo,Polančec je to rekao nedavno na dnevniku.

Mislim da se računa 3 mjeseca prije nastanka obaveze ponude.

A čisto za informaciju, u zadnja 3 mjeseca je prosjek 2.723kn.

[/quote]
……..meni se čini da su to čiste namještaljke od strane vlade i mola .Smradci su si namijestili fol nekakav lock up period ,a između toga uvalili prodaju radničkih dionica i BF srušili cijenu s 3400,00 ( možete si zamislit koja bi joj sad bila cijena !!!) i sad se još pozivaju na prosijek od zadnja 3 mjeseca—meni sve to liči na nekakva ciganska posla…
Uistinu vidim jedinu svijetlu točku u OMV-u
[pray]..OMV-javi se…

POKRET OTPORA


Polančec bi ovaj put trebao odigrat muški ,udarit po stolu i reć gospodo nije ovo nićija prćija ,ako ponuda nije iznad 4 000,00 kn izvolite tamo su vam vrata… [thumbsup]

Ne misliš valjda da Polančec vuče konce? Sanader je kapo di kapo, sve što postignemo, biti će njegova zasluga (ili propust). A bome i ta visoka politika, nema tamo udaranja po stolu. Bude se to sve u rukavicama napravilo, na općenarodno zadovoljstvo. Davno sam iznio, ako treba opet i u operu otić, neka se ode, samo nek se vrate sa konkretnim ciframa. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Polančec bi ovaj put trebao odigrat muški ,udarit po stolu i reć gospodo nije ovo nićija prćija ,ako ponuda nije iznad 4 000,00 kn izvolite tamo su vam vrata… [thumbsup]

Mi Rvati smo inače poznati po udaranju šakom o stol i ne davanju guze……. [lol] [lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


29.07.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./HVB BANK HUNGARY ZRT, HUNGARY ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 700.000 7,00 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 279.408 2,79 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 93.124 0,93 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 92.378 0,92 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.189 0,50 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 32.894 0,33 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 28.274 0,28 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 27.374 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 82,87

30.07.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./UNICREDIT BANK HUNGARY ZRT, ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 700.000 7,00 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 279.410 2,79 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 93.778 0,94 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 93.124 0,93 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.189 0,50 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 32.894 0,33 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 28.274 0,28 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 27.387 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 82,89

Definitivno Pajdo je AZ mirovinac (u petak od 5000 komada otišlo samo dva komada, što se vidi na današnjem SDA stanju)

samo da nadodam — br. 5. PBZ OMF dokupio također 1400 komada što se vidi iz tvoje usporedbe…
pajdo nije samo AZ OMF nego se nadopunjiva sa PBZ omf jer oba kupuju iznad 2900 i to po par tisuća komada

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila



Polančec bi ovaj put trebao odigrat muški ,udarit po stolu i reć gospodo nije ovo nićija prćija ,ako ponuda nije iznad 4 000,00 kn izvolite tamo su vam vrata… [thumbsup]

Mi Rvati smo inače poznati po udaranju šakom o stol i ne davanju guze……. [lol] [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Moš mislit !!!!!!!!!!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21010

Evo sto se dogodilo jucer.

Ne laje pas zbog sela.

Za one koji vole statistiku: u 7 mjesecu / 2008 na ZSE je protrgovano 149.811 dionica, što predstavlja 1,5% ukupnog broja dionica INA-e, s ukupnim prometom od 432.812.000 kn , što daje prosječnu cijenu dionice od 2890 Kn.

Ima nešto na fimi što govori da su Mađari prebacili svoje dionice sa jednog računa na drugi. Razlika je u tome što je na starom bila ZB HVB a na novom je ZB Unicredit.

who dares, wins

New Report

Close