INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se nije pajdo sakrio na 2.937.00 ?

vidi li ga netko gdje je?



Mislim,nadam se da će oMV kajlati MOL da mu malo zezne kreditni rejting [wink]

hmmmmm, ak omv preda ponudu vecu od 3300 mol bu im uvaljao i svoje dionice po meni
[/quote]
To bi bio veliki minus MOLu i priznavanje nemoći………..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Da se nije pajdo sakrio na 2.937.00 ?

vidi li ga netko gdje je?

Pajdo je 2920kn 4846kom..

ako koga zanima
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

zanima me dal će sutra stavit 5000 kom na 3 000,00 kn– [kiss]

POKRET OTPORA



Mislim,nadam se da će oMV kajlati MOL da mu malo zezne kreditni rejting [wink]

hmmmmm, ak omv preda ponudu vecu od 3300 mol bu im uvaljao i svoje dionice po meni
[/quote]

Ne bu, ne bu. Ne boj se. Znaju i jedni i drugi da je sve do 3500 više nego odlična kupovina.

Nemoj se brinuti kolega


zanima me dal će sutra stavit 5000 kom na 3 000,00 kn– [kiss]

Sutra to već bu prenisko za neku ozbiljnu kupovinu [cool]

Di ste prodavači na 2935? [bye]


Prema umjetnoj pameti promjene na vidiku.

Umjetna pamet je vrlo dobro zaključila [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]




Ponavljam

Došlo je do neke vijesti koju imaju samo fondovi, a sada mali više ne žele poklanjati dionice INE, pa veliki kupac neprestano diže svoju letvicu, ovo dizanje velikog naloga pokazuje da vremena ima sve manje i manje………..

a to je izgleda cijena po kojoj će MOL ponuditi


Ako ne bude tako nemojte kolega odmah otvarati temu da su nas pokrali HANFA,HDZ,Sanader…. [lol]
[/quote]

samo bi nam to trebalo pa da zaronimo.budite spremni i na taj scenarij.koliko će MOL biti izdašan
u svojoj ponudi?ne vjerujem da će biti visoka startna cijena.

[/quote]

I kod privatizacije PLIVE se je na veliko kupovalo po 840, a onda ponuda stigla 820KN.
Ako i zaronimo, mislim da nećemo niže od 2900KN, jer ipak Pajdo ne bi kupovao na veliko po toj cijeni da nema nekih informacija koliko bi znala biti cijena ponude. Osobno milslim da će cijena ponude biti između 2920 i 3000KN. E sad koliko će stvarno biti to ćemo vidjeti.

Ja samo vidim da svi ovi što su prodavali "Pajdi" cvile okolo po forumima, drukaju s nekim mizernim prognozama o cijeni ponude MOL-a, a INA svaki dan sve bolje i bolje stoji. Naravno, mi koji je imamo i znamo koliko vrijedi ne slažemo se s procjenama tipa "ponuda od 2900-3000 max". Zašto?
Pa baš zato što je još uvijek imamo! [thumbsup]

(A ako se baš volite uspoređivati s Plivom – mi smo sada na "Plivinih 200 kn"!) tek toliko da se zna!

Laku noć prodavači!


I kod privatizacije PLIVE se je na veliko kupovalo po 840, a onda ponuda stigla 820KN.
Ako i zaronimo, mislim da nećemo niže od 2900KN, jer ipak Pajdo ne bi kupovao na veliko po toj cijeni da nema nekih informacija koliko bi znala biti cijena ponude. Osobno milslim da će cijena ponude biti između 2920 i 3000KN. E sad koliko će stvarno biti to ćemo vidjeti.

He he, kolega. Pa samo jačanje dolara koje se u ovom trenutku odvija je dovoljno da pogura Inu sutra preko 3000 kn.

A što se tiče kupovanja Plive po 840, reci mi molim te jel to bilo prije nego je ijedna ponuda došla ili na kraju kad je već redaljka Actavis Barr Actavis Barr bila na samom kraju?

Strašno si uranio sa procjenama, fali još toliko podataka koje tek čekamo, da je preuranjeno izlaziti s ciframa. Osim toga tvoje niske procjene vrijeđaju nas koji si priželjkujemo poštenu cijenu sa vodećom četvorkom. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close