INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


do sada prodalo oko 1000 radnika i još toliko i to će biti to, odnosno to su oni koji su odlučili odmah izaći.
danas i sutra i ko je kupija je kupija i idemo…….

kako 1000 kada je do sada 560 transakcija. Mislim da je u tome oko 300 radničkih paketa.


Samo se pitam šta bi se dogodilo da se ovaj na 2900 makne…

Ne znam zašto toliko "tuđih" para troše kako bi branili cijenu na 2900, jer ruku na srce tako se ne kupuje

Mnogi su govorili da Novoselec troši tuđe novce kada je kupovao cca 100000 komada INE na nekih u prosjeku 2200 kuna. Kako sada stvari stoje AZ je na tome do sada zaradio 70 milijuna kuna. I pitanje je uopće čije pare troši, da li kupuje za sebe ili nekog drugog. Još nešto, INA do sada čini oko 7,8% ukupne imovine AZ fonda (oko 780 milijuna kuna). Novoselec se ne može zavaliti uvoliko u jednu dionicu a da to ne odobre i Unicredito i Allianz.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@šanto
ako je kolega toliko otišlo to je još bolje jer je to znak da se radnici masovno nisu odlučili za prodaju a to je važno za ovu dionicu!
kako nemam mogućnost uvida u tbroj transakcija išao sam prostom računicom

dan je pametniji od noći

Zaboravite više taj AZ fond!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

zašto omv nikad nije dao ponudu za preuzimanje ine? [lol]

@zato što mu to sada poslovno i tasktički ne odgovara
kako to vi gore kažete:budu dali bez brige

dan je pametniji od noći

ma omv uzima sad je sigurno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nekoliko paketića po 18 i 26 komada se postavilo na prodaji (na 2917, 2920 itd.). Zašto prodati po minimalnoj cijeni kad se može još za janje uzeti! To je to.

Pitanje za sve: hoće li nalog na 2900 biti pojeden (prije nego stavi novi) do kraja dana? [cool]

evo, prosao je malo veci komad:

2.900,00 587 1.702.300,00 22.7.2008 14:08:51

[thumbsup]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Pa sta bi sad trebao OMW da kaze da ce dat javnu ponudu i da su ludo zainteresirani za INU pa da cjena ode preko 3000+ pa nisu naivni a kad krene utakmica vidicemo onda a to je brzo za tjedan dva

Jeli možda ikome palo napamet da je ova kupovina AK: (Pajdo) ispipavanje terena u smislu koja bi to cijena mogla zadovoljit gologuzi Hrvatski puk!

Da elaboriram ako bez problema mogu kupovat po 2900 zašto ponudit više od 3000 !?

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!

Mislim da taj koji kupuje na 2900 KN ima vrlo vjerovatno garancije da će cijeli ztaj kupljeni paket naprijed oći prodati . Teško dac se može izložiti tako velikom riziku bez da nema čvrste garancije o daljnjem otkupu tih istih dionica. Da li netko zna što u tom slučaju sa svim malim dioničarima koji su recimo kupili dionice za više od 2900 KN i ne prodaju ih sada dok mogu po toj 2900 KN i da li u tom slučaju i oni kasnije mogu prodati za tu cijenu po kojoj će ih i naš Pajdo naprijed prodati? Ako netko zna kako to ide u tom slučaju, bilo bi dobro da napiše riječ dvije. Hvala.

New Report

Close