INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je trenutno stanje, s time da se nalog na 2900,00 lagano ali sigurno topi

[/quote]

Bez brige, stići će novih 5000 komada… Ako ne danas onda sutra…. i prekosutra….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pajdo je garant Mamić. Samo on ima toliko love [cool]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Samo se pitam šta bi se dogodilo da se ovaj na 2900 makne…

Ne znam zašto toliko "tuđih" para troše kako bi branili cijenu na 2900, jer ruku na srce tako se ne kupuje

Brisati, dva puta je poslano jer mi je javilo grešku na serveru

Meni je interesantno to što se OMV odlučio dati izjavu upravo na dan kada druga tranša radnika izlazi na burzu. Kombinacija OMV-ove izjave i dolaska radnika neminovno vodi ogromnom pritisku na cijenu dionice. Moguća su samo dva razloga za ovaj timing. Ili im je želja bila da značajno obore cijenu dionice ili su željeli omogućiti nekome da napravi veliku kupnju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Koliko se po vašoj procjeni dionica ina-e trenutno nalazi u rukama malih investitora?

5%, 10%?

hvala

@Twixer,te šta si ih nabroija kupuju mirovinci,e sad koliko će to bit uspješna obrana pokazat će vrijeme.Kupovalo se i na stranim burzama pa se nije prošlo dobro,bolje na INI kakvi plusić nego crni minus ko zna di,IMHO. [cool]


Samo se pitam šta bi se dogodilo da se ovaj na 2900 makne…

Ne znam zašto toliko "tuđih" para troše kako bi branili cijenu na 2900, jer ruku na srce tako se ne kupuje

Tako se ne prodaje.

do sada prodalo oko 1000 radnika i još toliko i to će biti to, odnosno to su oni koji su odlučili odmah izaći.
danas i sutra i ko je kupija je kupija i idemo…….

dan je pametniji od noći


Meni je interesantno to što se OMV odlučio dati izjavu upravo na dan kada druga tranša radnika izlazi na burzu. Kombinacija OMV-ove izjave i dolaska radnika neminovno vodi ogromnom pritisku na cijenu dionice. Moguća su samo dva razloga za ovaj timing. Ili im je želja bila da značajno obore cijenu dionice ili su željeli omogućiti nekome da napravi veliku kupnju.

Ni ja ne vjerujem u slučajnu koincidenciju…

@mala ribice,šta bi treba napravit,maknit se sa kupnje i dodatno je polupat?Upropastit sebi i drugima prinose?


Meni je interesantno to što se OMV odlučio dati izjavu upravo na dan kada druga tranša radnika izlazi na burzu. Kombinacija OMV-ove izjave i dolaska radnika neminovno vodi ogromnom pritisku na cijenu dionice. Moguća su samo dva razloga za ovaj timing. Ili im je želja bila da značajno obore cijenu dionice ili su željeli omogućiti nekome da napravi veliku kupnju.

To je sve Mamić dogovorio da napravi jeftini dokup, nije ga zadovoljila zarada na Luki pa se nada
na Ini uhvatiti kojih 12% [cool]

New Report

Close