INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bogamin ovde se dobro dejstvuje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Garant to na 2900 OMV.
Prvo baci parangal a onda lovi ribice u mrežu [lol] [lol]

jutros objavljenom odgovoru Hanfi, OMV potvrđuje da nije ni u jednom trenutku imao namjeru prouzrokovati ili dati ponudu za preuzimanje u smislu članka 10, stavka 1. hrvatskog Zakona o preuzimanju.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/omv-nema-javne-ponude-za-dionice-ine,20913.html


Bogamin ovde se dobro dejstvuje

Povukla INA cijeli crobex u crveno k’o od šale [proud]

decki ovo vide nije hebancija i da ovo je OMV

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



a ono da nemaš i ne želiš kupovati, pa zašto toliki interes za ovu dionicu, valjda da zadovoljiš poslodavca jer ti je dao nalog što ćeš pisati.

Nemam ja poslodavca, mene INA zanima jer nam je njeno preuzimanje zadnja šansa da spasimo ovu prčiju od burze. INA kao tvrtka mi nije nimalo interesantna, loše poslovanje, neefikasnost itd. Jedino što im sada ide na ruku je cijena nafte, a i tome će doći kraj.

[/quote]

Mislim da ovome na 2900kn ipak INA vrijedi ili iz ovog ili onog razloga

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Mogli bi i oko 50 milijuna kn danas prometa imat na Ini.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Neznam kako vi gledate na daljnja događanja oko INE,,,mislim da bi ja danas kupovao da imam slobodnog cash-a

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

masivan promet
"ko to prodaje" kak bi reko moj frend..vaznije je nego tko kupuje na 2900..

izgleda da je skriveni na 2900,01

dan je pametniji od noći


decki ovo vide nije hebancija i da ovo je OMV

Tako je i zadnji put bio OMV…jelda?


jutros objavljenom odgovoru Hanfi, OMV potvrđuje da nije ni u jednom trenutku imao namjeru prouzrokovati ili dati ponudu za preuzimanje u smislu članka 10, stavka 1. hrvatskog Zakona o preuzimanju.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/omv-nema-javne-ponude-za-dionice-ine,20913.html


…te nismo izrazili, niti smo namjeravali izraziti,
namjeru da objavimo javnu ponudu. – nije rečeno NITI NE NAMJERAVAMO.

…te nismo izrazili, niti smo namjeravali izraziti, namjeru da objavimo javnu ponudu za kupnju INA-inih dionica. -opet nije rečeno NITI NAMJERAVAMO.

Sad koliko ja znam hrvatski jezik tu je jasno ostavljena mogućnost, a siguran sam da su toga svjesni i njihovi pravnici koji su sastavljali ovaj tekst. Ne slučajno ovako biranim riječima (nikad kod pravnika nije slučajno).
Eto…

New Report

Close