INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



prema tome, sve ovo ulazi u prosjek [tongue]

Ne ulazi…da rezimiramo:

[/quote]

imas praf..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Čeka se OMV da se očituje o namjerama. Imaju još danas!

Vjerovatno ćemo imati blokadu.

Jesi siguran da imaju još danas?
Ja neznam (vjerojatno nisam jedini).
Ako imaš to s nečim potvrditi unaprijed hvala!


Čeka se OMV da se očituje o namjerama. Imaju još danas!

Vjerovatno ćemo imati blokadu.


o kojim namjerama mu je rok danas da se očituje?

dan je pametniji od noći



Čeka se OMV da se očituje o namjerama. Imaju još danas!

Vjerovatno ćemo imati blokadu.


o kojim namjerama mu je rok danas da se očituje?
[/quote]


Čeka se OMV da se očituje o namjerama. Imaju još danas!

Vjerovatno ćemo imati blokadu.


o kojim namjerama mu je rok danas da se očituje?
[/quote]


Čeka se OMV da se očituje o namjerama. Imaju još danas!

Vjerovatno ćemo imati blokadu.


o kojim namjerama mu je rok danas da se očituje?
[/quote]
Gdje piše da se moraju očitovat?

Ne moraju se očitovat. Ne znam sad točno gdje sam pročitao. Vrati se par stranica unazad (mislim otprilike na datumu kad je MOL dao pismenu namjeru) bilo je govora o tome da kroz ovaj tjedan OMV treba dati pismeno očitovanje o "zanimanju" koje su pokazali.

Današnji promet ide tome u prilog.

Business 160708
"OMV bi mogao sada podastrijeti kontra-ponudu, no pitanje je, smatraju analitičari, hoće li je podnositi prije 18. rujna. Tada bi, naime, Europska komisija trebala dati svoje očitovanje u vezi pokušaja austrijske tvrtke da preuzme Mol."

Položaj OMV-a prema zakonu o preuzimanju Hanfa ne može utvrditi prije nego joj OMV odgovori na njezin upit, budući da u pismu koje je austrijska kompanija poslala Vladi izgleda ne piše ništa o spremnosti OMV-a na davanje javne ponude za preuzimanje. Hanfa bi zato odluku mogla donijeti tek u ponedjeljak i ona ovisi o brzini OMV-ova odgovora. Uz to, Hanfa prati i nadzire trgovinu Ininim dionicama, odnosno utvrđuje da li neki investitori na tržištu već kupuju dionice Ine za OMV, što može, ali i ne mora biti slučaj.

To se čeka.

Inače: http://appsrv1.to-one.com/pls/b21web/vijesti.GetVijestDetails?p_vijest_ID=12102&p_nocache=59415 (kratko i jasno)


Ne moraju se očitovat. Ne znam sad točno gdje sam pročitao. Vrati se par stranica unazad (mislim otprilike na datumu kad je MOL dao pismenu namjeru) bilo je govora o tome da kroz ovaj tjedan OMV treba dati pismeno očitovanje o "zanimanju" koje su pokazali.

Današnji promet ide tome u prilog.


nisu ludi da daju ikakove izjave dok MOL ne da stvarnu ponudu izraženu u kunama.
E tada ako su igrači za utakmicu imaju u roku da daju protiv ponudu i to mi svi ovdje koji posjedujemo dionice čekamo.
Ja osobno čekam Ruse jer jedino oni će ovo na kraju sve poklopiti pa zašto nebi prvo uzeli INU a zatim MOL i OMW skupa.
A imaju love da neznaju gdje da je ukapaju jer im EU ne dozvoljava spajanje i preuzimanje kompanija po europi.
naprijed baćiška!
kad smo prodali dušu vragu neka bude slavenska vraživa Rusija:

dan je pametniji od noći


Ne moraju se očitovat. Ne znam sad točno gdje sam pročitao. Vrati se par stranica unazad (mislim otprilike na datumu kad je MOL dao pismenu namjeru) bilo je govora o tome da kroz ovaj tjedan OMV treba dati pismeno očitovanje o "zanimanju" koje su pokazali.

Današnji promet ide tome u prilog.

Raduje me da bar netko vidi da današnji mizeran promet i cijena idu nečem pozitivnom u prilog.
Ja baš ništa pozitivno ne mogu iz ovoga danas izvući i osim čistog navijanja nemam argumente za neka moguća pozitivna uzbuđenja.
Da me bar već današnji dan demantira [pray]

@mavan
evo od mene stotka za trezveno i racionalno razmišljanje. Bravo!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Ne moraju se očitovat. Ne znam sad točno gdje sam pročitao. Vrati se par stranica unazad (mislim otprilike na datumu kad je MOL dao pismenu namjeru) bilo je govora o tome da kroz ovaj tjedan OMV treba dati pismeno očitovanje o "zanimanju" koje su pokazali.

Današnji promet ide tome u prilog.

Raduje me da bar netko vidi da današnji mizeran promet i cijena idu nečem pozitivnom u prilog.
Ja baš ništa pozitivno ne mogu iz ovoga danas izvući i osim čistog navijanja nemam argumente za neka moguća pozitivna uzbuđenja.
Da me bar već današnji dan demantira [pray]
[/quote]

Krenuti će promet idući tjedan kada zaposlenici krenu prodavati.

INA u Londonu:

As at 18-Jul-2008 10:54:23
642.500 0.00 0.00
(oko 2950 kn)

OMV u Beču: http://en.wienerborse.at/marketsearch/?SEARCHVALUE=omv (u minusu oko 3%)

(Ne znači ništa.)

New Report

Close