INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na otvaranju tek cca 600 000 kn prometa, mnogostruko manje neko proteklih nekoliko dana.
Ili se nešto čeka ili se već nešto zna…


Evo baje

plavi ti si moj idol …
mali ga je okino sekundu prije 10. Mogu samo reći da mi je drago zbog ovakvog razvoja situacije i da naša INA ide prema visinama koje joj pripadaju


Na otvaranju tek cca 600 000 kn prometa, mnogostruko manje neko proteklih nekoliko dana.
Ili se nešto čeka ili se već nešto zna…

nesto cudno..
zapelo je negdje..zasto? ko ce ga znat..
kao sto su vec rekli..omv-u je jos rano da se javi..ima vremena..

cini se da se na more bez racunala nece ic, ha?
haha


Na otvaranju tek cca 600 000 kn prometa, mnogostruko manje neko proteklih nekoliko dana.
Ili se nešto čeka ili se već nešto zna…

čeka se 22.07. da radnici počmu prodavati.


jel moguce otkrit ko to stoji na 2900? trebali bi pratit one izvjestaje ko skuplja /povecava/ broj dionica ine..

bilo bi interesantno znat..ko stoji iza te okrugle brojke i spasava dan (kako sad stvari stoje)

a da je mogo na 2850 stavit, komotno je..i sve bi opetislo na tu brojku..

Koliko se da zaključiti u ova dva dana pajdo na 2900 nije na toj razini radi moguće kupovine jer bi se zaista mogao postaviti i nešto niže s istim učinkom, iz nekog razloga je tu da brani rušenje ispod te razine. E sad kome je sve to u interesu…
Špekulacija je bezbroj.

Koja bi panika nastala da se sada povuče ovaj nalog na 2900!! Vjerujem da će ga ‘pojesti’ pa opet iznova.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Zahuktava se lokomotiva ,čeka se Omv a možda i još netko

Ludilo brale

Ovaj sa 5000 kom je vrhunski igrač, meni se čini da bi za par dana mogo spuštat ljestvicu
kad sve navikne na ovu cjenu.
Da prije spusti cjenu napravio bi pomutnju i veliku voalitnost i šansu za trejdere.

Ovo mi je malo neobično, očito je da je netko procijenio da je 2.900 vrlo dobra prilika za kupnju pa kupuje ogromne količine. Sumnjam da bi to radili bez da računaju sa sigurnih 10-20%.
Nije mi jasno kako to da onda ljudi prodaju tolike količine?
Jel to na djelu ona šema "bolje vrabac u ruci…"?

Hmmm, čini se da je pajdo na 2900 ostao sasvim sam…
Samo da ne završi kao Davy Crockett, a kota 2900 k’o Alamo…


jel moguce otkrit ko to stoji na 2900? trebali bi pratit one izvjestaje ko skuplja /povecava/ broj dionica ine..

bilo bi interesantno znat..ko stoji iza te okrugle brojke i spasava dan (kako sad stvari stoje)

a da je mogo na 2850 stavit, komotno je..i sve bi opetislo na tu brojku..

Postoji i faktor vrijeme. Pitanje je koliko bi mu trebalo vremena da skupi željenu količinu na 2850 kuna. Očigledno se radi o većoj količinu koju ovaj investitor želi kupiti. On ili možda ona, je sigurno već kontaktirao sve veće dioničare i zna koliko oni traže za izlaz. Vrlo je moguće do je u ovakav način kupnje krenu tek kada nije moga napraviti deal sa većim dioničarima. Razumno je pretpostaviti da veliki dioničari nisu pristali na 2900 kn, a na 2850 bi bilo još manje onih koji bi prihvatili prodaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Vidim samo prvih deset ponuda, ima li kakvih ‘mrcina’ na prodaji na višim razinama?
Hvala!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close