INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja Mađarska kurvanjska posla, objviti "namjeru" o preuzimanju sada kako bi zaustavili trend rasta cijene dionice te kako bi mogli što jeftinije dans sutra kupit, a najžalosnije je šta ih naša vlada (HDZ) u tome i podržava. Naime podržava ih kako bi nas ostale dioničare preveli žedne preko vode.
Polančec se hvali kako je dogovorena min. cijena 500 $ , pa zna li on uopće koliki je u ovom trenutku
tečaj dolara.
Kja se mene tiće gospodo iz HDZ za vas nema više mog glasa dok sam živ, na tom ču inzistirati i kod svih članova moje familije, i pod cijenu svađe.

Zar ovo nije utjecaj na tržište , šta radi HANF-a ili ima slabe reflekse.

O bože, gdje ste OMV i LukOil pa da gologuziju spriječite u njihovim zlim i pokvarenim namjerama,
ako to HANF-a več nije u mogučnosti.


Ma neću ga štititi, ipak su ovo "narodne" dionice, pa neka se onda narod i okoristi od toga. :))
A osim toga treba mi podrška za uvjeriti upravu T-coma da bi se to pozitivno odrazilo na njihovo poslovanje, ako ne drugačije, znat će uvijek unaprijed da li će benzin poskupiti pa mogu izdati nalog svim poštarima da odu napuniti rezervoare svojih kombija i motorića, prije poskupljenja :))

Kakve veze ima T-Com s poštarima?

mala



Ma neću ga štititi, ipak su ovo "narodne" dionice, pa neka se onda narod i okoristi od toga. :))
A osim toga treba mi podrška za uvjeriti upravu T-coma da bi se to pozitivno odrazilo na njihovo poslovanje, ako ne drugačije, znat će uvijek unaprijed da li će benzin poskupiti pa mogu izdati nalog svim poštarima da odu napuniti rezervoare svojih kombija i motorića, prije poskupljenja :))

Kakve veze ima T-Com s poštarima?
[/quote]

Mala greška, izbacit ćemo onda poštare iz priče, pa ćemo ubaciti vozni park članova uprave T-coma, to ti dođe na isto po potrošnji 🙂


Koja Mađarska kurvanjska posla, objviti "namjeru" o preuzimanju sada kako bi zaustavili trend rasta cijene dionice te kako bi mogli što jeftinije dans sutra kupit, a najžalosnije je šta ih naša vlada (HDZ) u tome i podržava. Naime podržava ih kako bi nas ostale dioničare preveli žedne preko vode.
Polančec se hvali kako je dogovorena min. cijena 500 $ , pa zna li on uopće koliki je u ovom trenutku
tečaj dolara.
Kja se mene tiće gospodo iz HDZ za vas nema više mog glasa dok sam živ, na tom ču inzistirati i kod svih članova moje familije, i pod cijenu svađe.

Zar ovo nije utjecaj na tržište , šta radi HANF-a ili ima slabe reflekse.

O bože, gdje ste OMV i LukOil pa da gologuziju spriječite u njihovim zlim i pokvarenim namjerama,
ako to HANF-a več nije u mogučnosti.


Nemoj tako. Meni treba vodja. Sanader me vodi u svjetlu buducnost i ja sam mu na tome zahvalan.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


OMV na Bečkoj burzi pada iz mitute u minutu. Moguće je skoro objavljivanje odgovora na ponudu. Sa nekom dobrom cijenom! A opet, možda samo pada jer sve pada zbog krize u SAD-u… Ne znam.

cijenu OMV-a možete pratiti na: http://en.wienerborse.at/marketsearch/?SEARCHVALUE=omv

Cijela burza im tone preko 3,5%, ni ostatak Evrope nije puno bolji (evo linka)

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Do sada se to u glavnom događalo kad cijena nafte naglo poskoči.
Ostaje samo za nadati se da je tvoja prva teorija ispravna.
I da njihovi dioničari već znaju da nude 4500 kn po dionici pa misle da je to preskupo i lagano izlaze iz predostrožnosti. [lol] [lol]

"Ne moramo svi u procesu znati sve!"

Bitno da ja znam! A kukavelj hrvatska neka nagađa!

(i sad ovakvom čovjeku dati da pregovara i prodaje INA-u?????!!!!!!) Bit će nereda! [yawn]



Ma neću ga štititi, ipak su ovo "narodne" dionice, pa neka se onda narod i okoristi od toga. :))
A osim toga treba mi podrška za uvjeriti upravu T-coma da bi se to pozitivno odrazilo na njihovo poslovanje, ako ne drugačije, znat će uvijek unaprijed da li će benzin poskupiti pa mogu izdati nalog svim poštarima da odu napuniti rezervoare svojih kombija i motorića, prije poskupljenja :))

Kakve veze ima T-Com s poštarima?
[/quote]
[lol] [lol]
dajte ljudi budite sretni da ima što više ovih valova između 2800 i 3000 (3200)…pa zašto samo jednom zaradit, pa ima je za sve nas.
bila je dobra cura (dionica), svi su je voljeli, neki više puta. [kiss]

Mislim da ljudi zaboravljaju neke stvari u svezi ove dionice. Vlada mišljenje da je MOL najlošija opcija za cijenu dionice.
No čak i u tom slučaju izvjesno je da će se desiti slijedeće stvari.
1) INA će i dalje ostati takeover target, samo ovaj put u okviru MOL-a
2) Dobit će i dalje rasti, ali sada još brže
3) Free float će se znatno smanjiti

U slučaju da MOL preuzme INA-u ne očekujem izlazak velikih investitora prije 4000 kuna, a mirovinaca tek u procesu preuzimanja MOL-a.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan





Dobit ove godine planira se u iznosu od cca 360 kn po dionici!!

Po sadašnjoj cijeni to vje P/E cca 8,33!!!!!!!!!!!

TKO PRODAJE NAFTNU KOMPANIJU PO TOM OMJERU?
[thumbsup] [bye]


Otkud je ova informacija?
[/quote]

To je javni podatak!!! Ako je dobit prvog kvartala iznosila 90 kn za pretpostavit je da će godišnja biti 360 kn!
Tako funkcionira zapad!!!!
Bolje se malo koncentrirajte na PODATKE!!! ( a ne ako bi da bi, biti će, možda!!! ) [bye]
[/quote]
1q EPS 59,60 kn
[/quote]
Koliko je financijskih prihoda bilo u 1Q i da li se moze ocekivati jednako u Q2.

nemojte mulajti bezveze..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Cijela burza im tone preko 3,5%, ni ostatak Evrope nije puno bolji (evo linka)

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Do sada se to u glavnom događalo kad cijena nafte naglo poskoči.
Ostaje samo za nadati se da je tvoja prva teorija ispravna.
I da njihovi dioničari već znaju da nude 4500 kn po dionici pa misle da je to preskupo i lagano izlaze iz predostrožnosti. [lol] [lol]

Da, ali MOL raste! http://www.portfolio.hu/en/trade/infopanel.tdp?rv=MOL
OMV pada. Nešto se kuha u austrijskoj kuhinji!
[thumbsup]

kolega blu na koga ste mislili?






Dobit ove godine planira se u iznosu od cca 360 kn po dionici!!

Po sadašnjoj cijeni to vje P/E cca 8,33!!!!!!!!!!!

TKO PRODAJE NAFTNU KOMPANIJU PO TOM OMJERU?
[thumbsup] [bye]


Otkud je ova informacija?
[/quote]

To je javni podatak!!! Ako je dobit prvog kvartala iznosila 90 kn za pretpostavit je da će godišnja biti 360 kn!
Tako funkcionira zapad!!!!
Bolje se malo koncentrirajte na PODATKE!!! ( a ne ako bi da bi, biti će, možda!!! ) [bye]
[/quote]
1q EPS 59,60 kn
[/quote]
Koliko je financijskih prihoda bilo u 1Q i da li se moze ocekivati jednako u Q2.

nemojte mulajti bezveze..

[/quote]
Financijski prihodi (AOP 035+036) 034 539.000.000,00
Pozitivne tečajne razlike 035 520.000.000,00
Kamate i ostali financijski prihodi 036 19.000.0000,00

New Report

Close