INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mol uputio ponudu Hanfi

http://www.vjesnik.hr/html/2008/07/15/Clanak.asp?r=unu&c=2

Tom je objavom Mol jasno pokazao svoje namjere, a sada se očekuje eventualna reakcija austrijskog OMV-a. Ta tvrtka, ako misli ozbiljno, kontraponudu za Inu može objaviti sljedećih dana, ili nakon što Mol izađe sa svojom javnom ponudom, a u tom slučaju, kažu u Vladi, slijedi nadmetanje cijenom.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

@mali marko

evo ti 100ka, uljepsao si mi vecer!!
FALA!!!!! [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Kakva su ovo vremena došla kad međed mora bikovsku stranu branit u svrhu zaštite nacionalnih interesa. [smiley]

U svrhu zaštite nacionalnih ili osobnih interesa? [lol]
Bliži se vrijeme za iskrcaj.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

@matrix

ako je ovo istina… a nadam se da je… biće crobex na ath-u vrlo brzo. A da ne govorim da bi samo BF s tom lovom mogao kupiti cijelu ptkm … 4 PUTA… hehehehe [lol] [pray] [thumbsup]

A kad ju digne na 500, svi će letiti kao muhe na govno… O, vidi, pa ona u biti to i jest!

Eto da i ja malo druknem za svoje miljenice!

Odma prodajem pola svoje INE za 4.000, drugu polovicu čuvam za … jednog dana!

i 100-kai od mene!


Početna cijena dionica Ine 4000 kuna

Svaka čast. Ja neću kopirat više nikakve članke iz novina, preuzmi molim te, bolje te ide. [img]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/sign/sign0173.gif[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


I još jedna stvar. Slušajući večerašnju emisju Fokus nikako se ne mogu oteti dojmu da je Štern MOL-ov lobist.

Rumenige je nočas zborio ovako: (citiram)
naravno da mi sagledavamo ne samo budućnost ine već i budučnost Hrvatske na energetskoj karti Evrope i da ova transakcija mora ići zapravo za time da osnaži poziciju i Ine i da na važnosti Hrvatske kao nekog regionalnog i u energetskom smislu lidera u ovom dijelu Evrope. Vodimo brigu o svemu tome i još jedanput, kada budu pregovori pri kraju, kada će biti dakle draft tog sporazuma gotov o njemu će se raspravljatu u hrvatskom Saboru … (kraj citata)

Ja ovdje između redova vidim MOLovu ponudu pisanu na ruskoj ćirilici. Ova dva dodatna momenta koja je, kao slučajno Rumenige spomenuo, samo je dodatno cimanje Austrijanaca da vidi koliko se oni mogu isprsiti.
A Štern? Eh, iz aviona vidljivo da je ruski igrač.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

ko su točni ti čelni ljudi BF?
jesu to neki čelnici hvidri i takvih udruga ili neki stručnjaci i kolko su realno neovisni o politici i vladi?
nacional iz pouzdanih izvora [lol]



Početna cijena dionica Ine 4000 kuna

Svaka čast. Ja neću kopirat više nikakve članke iz novina, preuzmi molim te, bolje te ide. [img]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/sign/sign0173.gif[/img]
[/quote]

Nema problema kolega.
Na prvi tren sam mislio da je nekakva neukusna šala, no kako mi se čini… [thumbsup]

P.S. Sutra ću nekolicini poslati koji žele pomniju analize kolege koji ima pokoju kvalitetnu inf, koja bi nekoga mogla zanimati.
Na PM mi možete ostaviti mailove pa vam prije 10 h pošaljem.


uljepsao si mi vecer!!

Sad više ne mogu ni spavat, bolje da sam izašao vanka i nalio se!
Nego, ako to stvarno bude tako, mogli bismo se nalijevati i malo češće, Crobex bismo do kraja godine vidjeli duplo!!! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



uljepsao si mi vecer!!

Sad više ne mogu ni spavat, bolje da sam izašao vanka i nalio se!
Nego, ako to stvarno bude tako, mogli bismo se nalijevati i malo češće, Crobex bismo do kraja godine vidjeli duplo!!! [lol]
[/quote]

Polagano kolega – step by step –

Kaže Nacional 4000 tisuće kuna BF traži, pa ovi ko da forum čitaju [cool]

Šta bi OMV prvo 7% od BF-a, može ako smo totalka lobotomirani.

Ovi mi Austrijanci i njihovi mediji fakat počinju ići na živce, nek lijepo daju ponudu za 26%, a time i za potpuno preuzimanje. Ispod 4000 kuna nemamo šta pričati. Može sekundicu manje ako će plazit po Briselu da nas 2009. prime u EU, pa nismo deca ovako se igrati.

Vidim ekipa da ste me proglasiti za najvećeg drukera u galaksiji, hvala, hvala nije ni to mala čast. Ali ako stvarno Habsburgovci uzvraćaju udrac (odnosno Puki se nije zaletio u lupanju po asku) i daju 4000 kuna onda puštamo kolektivno zulufe ko Vranja Josip. Ja ću se da potpomognem deal još i puteva na OMV do grla nakrcat, jer sam siguran da će im i Mađari uvalit svojih 25% za 10 miljardi kuna. [smiley]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

svi tankat na OMVu da skupe dovoljno keša za BFovih 4000kn.

New Report

Close