INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HRT1…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


HRT1…

…gledamo…

TO! Da čujemo šta će Kardum mudro zboriti… to je bitno, on je ipak opasan, tuče! 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ona izjava o tome da je bolje 6% dionica Mola nego 19% Ine zbog toga što Mol isplaćuje veću dividendu je za upucati se… ili njega! [angry]

Puno mi se Jurčić brani, umjesto da kaže koju pametnu. [sad]

Što se tiče da li dionice MOL-a ili ne, to je bar jasno i početnicima, pa nećemo valjda uz ovakav deficit podržavati stranu industriju, umjesto obrnuto? Uostalom, davno je Fižulić izvalio svoju poznatu "pa neću valjda od dividende živit?". Ja bih radije ulaganje države da se radna mjesta otvaraju tu u Hrvatskoj, umjesto da RH financira otvaranje radnih mjesta u Mađarskoj. Nemam ništa protiv Mađara, dapače, ali…

Share swap je najlošije rješenje jer je + za MOL, – za RH/INA/ulagače.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

jel ide sutra gorivo gore?
ako ide ina je onda već prodana

stankeco

Žele partnerstvo sa MOL-om, to je sad jasno i nedvojbeno rekao Polančec…

I….. u dvije crte šta se tamo zborilo???????
Za nas koji nismo bili u mogučnosti pratiti HTV1

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

OMV ne odustaje!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/omv-nema-dogovora-s-mol-om%2c-zainteresirani-smo-za-inu,20355.html


I….. u dvije crte šta se tamo zborilo???????
Za nas koji nismo bili u mogučnosti pratiti HTV1

Ništa što već nismo znali .
Umjesto da izoštre oni još više zamute sliku .
[embarass]

Na isti način se Todorić obogatio, kupio sojaru punu soje, kupio mesnicu punu mesa, kupio sve i dobio sve.I svi ga gledali ko spasitelja.
Ina je uredila svoje rafinerije, najviše se proizvodi nafte i plina u vlastitim resursima i sad im isto tako treba spasitelj.

stankeco


I….. u dvije crte šta se tamo zborilo???????
Za nas koji nismo bili u mogučnosti pratiti HTV1

Donrim dijelom si u pravu. Mogla bi emisija ovako još sat – dva. Pitanje je koliko bi više znali?

Polančec je upravo potvrdio da se rasplet očekuje na jesen.

Štern mi je jednim dijelom bio najkonzistentniji, Polančec mi se nije nimalo svidio. Iako je iskoristio moju frazu koju sam njemu uputio na drugom forumu, a to je da ga more "slatke brige". Predstavnik malih dioničara je bio sasvim na nivou. Pitanje je koliku snagu uopće imamo.

Ne znam, stvarno nismo puno čuli, volatilno i dalje…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close