INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode INA ispod 3000 KN.


na ovom forumu sve sami milijuneri, svi kupuju kad je najjeftinije, a prodaju kad je najskuplje, svaka čast, stvarno ste maheri. Samo me zanima tko onda puši???

ti pogledaj si stranu 859 kaj sam ja napisao. Ja uvijek napišem kaj radim, e i sori kaj mi je smiješan tvoj post. A imam filinga da mu se danas još koji put nasmijo 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ode INA ispod 3000 KN.

ako i bude .. bit će "privremeno" tamo [rolleyes]

Mislim da je ovo sad već prava igra velikih majstora… Ovih dana se da osim dobro zaraditi i dobro naučiti.

Na kupnji, na 4. mjestu skoro 1000 komada nalog, a na prodaji skoro 800 komada. Spread cca 1,5%… A mušice između naletavaju na baklje/nalaze rupe u mreži, ovisno kako gledamo… Što želim reći… očito barem 2 subjekta žele utjecati na cijenu, a niti jedan se ne želi riješiti dionica (prodati),a niti dati previše za kupnju…

Ja iskreno nisam siguran što za sada učiniti. A sam sa sobom imam dogovor da kad neznam što bi, onda ne činim ništa. Eto, toliko [huh]

P.S. evo prilog, pošto znam da ima puno onih koji nemaju uvid…


na ovom forumu sve sami milijuneri, svi kupuju kad je najjeftinije, a prodaju kad je najskuplje, svaka čast, stvarno ste maheri. Samo me zanima tko onda puši???

Sory stari, al i zg 28 i ja smo javno prije par dana napisali na koliko ce mo izlazit van, sada sam to pošteno prijavio a ti to sarkasticno komentiraš! J ne kažem da je to bio dobar potez, mozda ina sutra ode na 4000, upravo zato sam i ostavio pola, jer nikad ne znaš sta se može dogoditi sa špekulacijama, a i to su mi paketi još od IPO-A Ne jrijem da mi je ina bila kicma portfelja, a i sad je imam još poprilićno, ali mislim da je na trzistu sada još puno zanimljivih dionica!

SRETNO SVIMA!

Ja bih porucio svima da budu lukavi,zarada je sigurno,no zasto da bude 20 ,ako moze biti 80%.Sacekajmo iduci tjedan,ne zurite van.
Pozdrav.
Dakla

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

danas je institucionalni promet 0,00kn…jučer je bio bijednih cca 4,500 000,00kn… [shocked]

OMV: Nismo morali izvjestiti Hanfu o svom interesu za Inu

Pri iskazivanju interesa za Inu OMV nije dao ponudu ili preuzeo obavezu koja bi iziskivala izvješćivanje hrvatskog regulatora, prenosi izjavu glasnogovornika OMV-a Thomas Huemer.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Zagrebačka burza
Inina dionica u prvim minutama trgovanja nastavila rasti

Samo četrdeset minuta nakon početka trgovanja dionica Ine porasla je za novih 5,54 posto uz već impresivnih 17 milijuna kuna prometa. Dodatni plus za sve ulagače jest to što je vratila optimizam na cijelu burzu, tako da se, kao i jučer, dionice s negativnom izvedbom mogu nabrojiti na prste. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ja bih porucio svima da budu lukavi,zarada je sigurno,no zasto da bude 20 ,ako moze biti 80%.Sacekajmo iduci tjedan,ne zurite van.
Pozdrav.
Dakla

slažem se, imam najavu(tip) velikog trgovanja građevinarima.

feel free to ask me the secret of life

INA diktira tempo na Zagrebačkoj burzi
ZAGREB – Izvedba dotičnih dionica nedvojbeno diktira raspoloženje domaćih investitora, što nedvojbeno ide na ruku optimistima, osobito u kontekstu… [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ja bih porucio svima da budu lukavi,zarada je sigurno,no zasto da bude 20 ,ako moze biti 80%.Sacekajmo iduci tjedan,ne zurite van.
Pozdrav.
Dakla

Ne sumljaj da ja neću nazad, nalozi su već postavljeni.
Ajmo miševi bežte van

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close