INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Isporovocirao ju onaj veliki prodajni na 3050,00, kupac se nije uspio suzdrzati [thumbsup]

mislim da je to napravljeno svjesno da se može za satić kupovati još po većim cijenama
vidjet ćemo šta nas čeka danas.
kako je krenulo za jedan dan ću pokriti sve gubitke i dobrano zaraditi

dan je pametniji od noći

INA je best buy prve dekade 21st.
ako sam dobro shvatio i sutra ide toliko gore.
mađari pokušavaju preko korf ra, austrijanci preko svojih bankara, sada poslije buy outa u srbiji NIS-a Rusi nam dolaze…
zadnja nije službena info
ali kako je zse u blagom rastu od 3,4% dne 07/10 optimisitčan sam toliko
da nisam niti prodao sve INA dionice.
eto


[thumbsup]
Burza: Ina uzletjela na granicu od 3000 kuna
10.7.2008 11:09:19

ZAGREB – U prvih sat vremena realiziran je i promet veći od 14 milijuna kuna, pa bi se lako moglo dogoditi da jučerašnjih 28,7 milijuna kuna bude i premašeno. [thumbsup]


Sefe jesi kupio? Samo ovaj put strpljivo [wink]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Kao sto rekoh, predbroj 3 je tu. Vrlo brzo

Hvala svima koji su mi poklonili 1-nicu. Da bar mi svi poklone jedinicu kada zaradim toliko u dva dana. To sto sam znao da ide preko zasluzuje 1-nicu??

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2006/2541.htm
obratite pažnju na čl. 6
kao i na obavijesti o obustavi trgovanja na zse

2 sata?

krcati još jednu turu INA-e ili ne, pitanje je



Kao sto rekoh, predbroj 3 je tu. Vrlo brzo

Hvala svima koji su mi poklonili 1-nicu. Da bar mi svi poklone jedinicu kada zaradim toliko u dva dana. To sto sam znao da ide preko zasluzuje 1-nicu??
[/quote]
Pa vidis da je neki kompleksas podijelio svima jedinice. Trebao je bar 10 % dat svima.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ljudi frustrira me ova obustava trgovanja toliko da vam ne mogu reći!!Otkud nekome pravo (hanfa) da u raspoloženo dnevno trgovinsko vrijeme krade i obustavlja trgovanje!?!To je moguće samo u dragoj nam Hrvatskoj!




Kao sto rekoh, predbroj 3 je tu. Vrlo brzo

Hvala svima koji su mi poklonili 1-nicu. Da bar mi svi poklone jedinicu kada zaradim toliko u dva dana. To sto sam znao da ide preko zasluzuje 1-nicu??
[/quote]
Pa vidis da je neki kompleksas podijelio svima jedinice. Trebao je bar 10 % dat svima.
[/quote]

Da, ali malo je glupo to sto lako netko tko se ne slaze sa tudim razmisljanjem, analizom, predvidanjem, ili radi nekog gubitka na burzi i frustracije moze bilo kome podjeliti 1-nice. Rade neka sebi podijele jedinice takvi ljudi. Napokon odlican dan na burzi, jako dugo je proslo vremena od zadnjeg ovakvog rasta. [thumbsup]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Nevjerojatno da INA-u ne puštaju iz blokade, a sve se zna
Inertnost Uprave je isto kriva da ne reagira odgovorom

Potvrda iz Londona:

13:47:09 10-Jul-2008 650.00 100 65,000.00 Automatic Trade

A pazite na bid/ask:
650.00 670.00 100 650.00 650.00 610.00 on 09-Jul-2008

Sve za sada izgleda ružičasto.

Priprema, pozor …

http://www.zse.hr/default.aspx?id=20778

start u 15:35

[thumbsup]


Potvrda iz Londona:

13:47:09 10-Jul-2008 650.00 100 65,000.00 Automatic Trade

A pazite na bid/ask:
650.00 670.00 100 650.00 650.00 610.00 on 09-Jul-2008

Sve za sada izgleda ružičasto.

Ali je danas, koliko ja vidim, protrgovano samo 100 komada tamo???

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close