INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Odmah na početku članka vidim takvu grešku u koracima da mi se ne da čitati dalje te baljezgarije. Kaže: "Razmjenom dionica Mol će postati još veći vlasnik Ine, ali Ina će dobiti dionice Mola".

Upravo to sam pitao tri posta iznad

[/quote]

Je, očigledno smo primjetili i pisali istovremeno. 🙂

Evo još zanimljivosti:

PD, 06.06.2008.:

Javnom podrškom projektu razmjene dionica Mola i Ine premijer Ivo Sanader jasno je otklonio dilemu: Vlada očito uopće neće uzeti u obzir OMV-ovu ponudu za sudjelovanje u novom krugu privatizacije državnog udjela u Ini.

VL, 13.06.2008.:

No, doznaje se i to da Vlada nije zatvorila vrata ni OMV-u koji nudi toliko potrebnu gotovinu.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Jedna za dioničare INE…
Prigodna…


Roosteru uclani u udrugu pa ako Bago napravi emisiju kao predstavnik malih dioničara kreni u boj sa Polančecom..da vidimo cemu ti rogovi sluze [wink]

Bojim se da su oni puuuno rogatiji od mene. Pače, siguran sam u to. [wink]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

"Razmjenom dionica Mol će postati još veći vlasnik Ine, ali Ina će dobiti dionice Mola".
e..,sad meni nije jasno što vama tu nije jasno…dionice se jednostavno razmjenjuju,ti meni tvoje,ja tebi svoje..,jasno da time Mol postaje još veći vlasnik Ine..,a Vlada postaje vlasnik Molovih dionica…,tu za sada para nema nigdje…,sve do momenta kad ih netko ne odluči prodati i kako se dogovore…takav dogovor je nepovoljan za nas..,ali tko zna što su Mađari obećali našem Snaderu..,nije ni on veslo sisao..a kod njega mi se ipak sviđa da zna biti pragmatičan…i da tu neku veliku grešku on sebi ne smije dozvoliti…


Snaderu..,nije ni on veslo sisao..

Ne, on je dobio veslom po glavi…

Ako bi INA dobila MOl-ove dionice, recimo 5%, to bi bila vrijednost od 3,6 milijardi kuna po sadasnjoj vrijednosti MOL-ovih dionica, plus pravo na molovu dividendu (recimo ove godine ce mol isplatiti 360 mil eura dividende)…

ali bakice, procitaj ponovno prvu recenicu:
"Razmjenom dionica Mol će postati još veći vlasnik Ine, ali Ina će dobiti dionice Mola".

Majku im hadezeovsku.
Lopovi bili lopovi ostali.
Idemo dolje

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


ali bakice, procitaj ponovno prvu recenicu:
"Razmjenom dionica Mol će postati još veći vlasnik Ine, ali Ina će dobiti dionice Mola".

Ukoliko bi tome bilo tako MOL bi opet dobio udio u svojim dionicama putem udjela u INI.
Nemoz e biti drukcije nego da vlada dobije udio u MOLu.

Majku im hadezeovsku.
Lopovi bili lopovi ostali.
Idemo dolje

Nebih se slozio…vidjet cemo


ali bakice, procitaj ponovno prvu recenicu:
"Razmjenom dionica Mol će postati još veći vlasnik Ine, ali Ina će dobiti dionice Mola".

…vrućina i mene ulovila…po meni samo Vlada može biti vlasnik Molovih dionica…sve druge opcije bi trebalo jako dobro objašnjavati…,a politička oporba bi imala materijala..



Roosteru uclani u udrugu pa ako Bago napravi emisiju kao predstavnik malih dioničara kreni u boj sa Polančecom..da vidimo cemu ti rogovi sluze [wink]

Bojim se da su oni puuuno rogatiji od mene. Pače, siguran sam u to. [wink]
[/quote]
A jesi bikonja ali muda nemas [lol]

a Vlada postaje vlasnik Molovih dionica

Zalim lutko, ali ne Vlada……

New Report

Close