INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo se mora prodati OMV inače ………….ide sve u mp3.

Mislim da OMV nema šta tražiti u INI. Jedini logičan potez, razmjena dionica s MOL-om, je pred realizacijom i šta se sada tu petlja jedan OMV. Nisu uspjeli s preuzimanjem MOL-a neće ništa uspjeti ni s INOM. Kombinacija MOL-a i INE, češkog CEZ-a koji ima 7% dionica MOL-a, Oman Oil corp koji ima 8% dionica MOL-a, garantira energetsku stabilnost u srednjoj i jugoistočnoj Europi.

Ja sam mislio na burzu kada sam napisao da sve ide u mp3.Ne na INU

SAM PROTIV SVIH

da li se desilo ikada da se organizira nekakvo hodočasce malih investitora?
molim odgovor
unaprijed hvala
pofuk

U Siriju?

Koliko ja znam, ne.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

U Siriju?

Koliko ja znam, ne.


ha ha ha ha
evo ti stotka makar nisam mislio nuzno u siriju ,dovoljno bi bilo u karingtonku u novom zagrebu
pofuk

Možda u ovom sukobljavanju leži jedan od razloga visokih cijena nafte i plina???

Mesić i Sanader s austrijskim vrhom, pa na utakmicu

Predsjednik Mesić razgovarat će s austrijskim saveznim predsjednikom Heinzom Fischerom u njegovu uredu u dvorcu Hofburg.

Premijera Sanadera primit će kancelar Alfred Gusenbauer u zgradi austrijske Vlade. Nakon bilateralnog susreta predviđene su izjave za medije.

Utakmica počinje.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Mesić i Sanader s austrijskim vrhom, pa na utakmicu

Predsjednik Mesić razgovarat će s austrijskim saveznim predsjednikom Heinzom Fischerom u njegovu uredu u dvorcu Hofburg.

Premijera Sanadera primit će kancelar Alfred Gusenbauer u zgradi austrijske Vlade. Nakon bilateralnog susreta predviđene su izjave za medije.

Utakmica počinje.


oprosti u kolko sati i na kog da stavim lovu



Mesić i Sanader s austrijskim vrhom, pa na utakmicu

Predsjednik Mesić razgovarat će s austrijskim saveznim predsjednikom Heinzom Fischerom u njegovu uredu u dvorcu Hofburg.

Premijera Sanadera primit će kancelar Alfred Gusenbauer u zgradi austrijske Vlade. Nakon bilateralnog susreta predviđene su izjave za medije.

Utakmica počinje.


oprosti u kolko sati i na kog da stavim lovu
[/quote]

U 18.h.
Stavi lovu na naše

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Zamjena dionica s MOL-om samo pod jednim uvjetom:
Neka preuzmu brigu o spomeniku bana Josipa Jelačića na trgu s time da svaki dan moraju konju glancati ….!!! [thumbsup] [kiss]

Uši ili ???

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

S obzirom na drastičan porast cijene nafte u petak zbog Izrael-Iran vijesti, što mislite da li nas sutra čeka neko veće divljanje sa cijenom ove dionice?


S obzirom na drastičan porast cijene nafte u petak zbog Izrael-Iran vijesti, što mislite da li nas sutra čeka neko veće divljanje sa cijenom ove dionice?

Sumnjam. Mislim da će INA biti prilično "zacementirana" na 2600, barem do 1H FI. A tada po zaslugama. Ako izvješće bude pozitivno poput 1Q ili i bolje, idemo gore. Ako podbaci (malo vjerojatno) spustićemo se.

Naravno, ne treba zanemariti utjecaj nekih novih vijesti na temu preuzimanja, one dokazano najbrže i najviše izbacuju INA-u iz orbite, samo se ovaj put nadam nekim releventnijim i svrsishodnijim podacima. Ovo sa OMV-om dosada je bilo bezveze.

Generalno gledano, mislim da je vrijeme za malo zapustiti ovu dionicu i posvetiti se Euru, odmoru, biločemu drugom što vas veseli. Tek na jesen bi trebalo postati zanimljivo. Dotada kupite djetetu nešto za dividendu koja će biti isplaćena i uživajte!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close