INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vodi se računa da ne ode u blokadu!

Pa neka ode u blokadu,jer tek bi tada nastalo ludilo!!! [tongue]

Ovdje će se voditi borba za INA-u do zadnje kapi krvi.
Nešto kao Alien protiv Predatora.
Jedino se ne mogu odlučiti za koga sam.
Dragi su mi i jedni i drugi.
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

OMV und MOL buhlen jetzt um Kroatiens Ina

Kroatiens Regierung will 14 bis 19 Prozent am Ölkonzern Ina verkaufen – die Ina-Miteigentümerin MOL ist interessiert. Die OMV will der MOL aber kräftig dazwischenfunken.

http://www.wirtschaftsblatt.at/archiv/329117/index.do

A kako ce pomoci ovima koji su u cashu.

SAM PROTIV SVIH


A kako ce pomoci ovima koji su u cashu.

Bojim se nikako

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Za razliku od najavljene zamjene dionica između Vlade i mađarskog MOL-a, drugi je scenarij kupnja 26 posto dionica Ine od austrijskog OMV-a. Prema neslužbenim informacijama OMV je zainteresiran za 14 do 19 posto dionica Ine u vlasništvu Vlade, kao i 7 posto dionica koje su u rukama Fonda Hrvatskih branitelja. Priče oko licitacije za Ine donijele su rast Ine (ZSE:INA-R-A) od 5,5 posto u odnosu na zaključnu cijenu od petka. Dionice su najveće domaće naftne kompanije u jednom trenutku došle do 2.770 kuna, a njima se trenutno trguje na razini od oko 2.730 kuna.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/navodni-ulazak-omv-a-u-igru-podigao-inu-sve-do-2770-kuna,16813.html

lJUDI NE PRODAJTE DIONICE PO DISKONTU

U petak je bilo oko 10 dionica po transakciji, dok je danas 13 komada, sve jači igrači u igri. To je ono zbog čega sam na burzi [thumbsup]



A kako ce pomoci ovima koji su u cashu.

Bojim se nikako
[/quote]

Pa ipak, onima u cashu, koji igraju samo na sigurno, tek današnja zaključna cijena i ovaj volumen, trebao bi biti pravi signal za ulazak…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

ljepi gap, zanimljivo će biti sutra

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nikad ne vjeruj političarima, ovaj rast se temelji na špekulacijama, te ako se dogovor ne ostvari mogli bi naglo zaroniti. Sjetimo se JANAF-a. Ipak teško da ćemo ispod 2.300, treba biti optimista 🙂

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.




A kako ce pomoci ovima koji su u cashu.

Bojim se nikako
[/quote]

Pa ipak, onima u cashu, koji igraju samo na sigurno, tek današnja zaključna cijena i ovaj volumen, trebao bi biti pravi signal za ulazak…

[/quote]

Imate pravo, kolega.
Ustvari tek sutra počinje prava kupovina

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close